Cestu Grety Thunberg přes Atlantik koordinuje a spoluorganizuje majitel českého portálu Seznam! Ivo Lukačovič na svém blogu podpořil Gretu Thunberg v boji proti uhlíku! Miliardář ji omlouvá, že má pravdu, uhlíkovou daň je třeba uvalit na občany celého západního světa, uvalení daně na konzumaci masa je součástí plánu na 5. prioritě! Hádejte, co se stane s lidským tělem, když mu začnete omezovat přísun živočišných bílkovin? Největším nepřítelem planety se tak podle globalistů stanou prasata, protože je nesnáší Muslimové a krávy, protože prý vypouští metan! Na obou zvířatech přitom vyrostla a stojí bílá křesťanská civilizace!

Většina občanů České republiky vůbec netuší, že propagační cestu Grety Thunberg přes Atlantik do USA spoluorganizuje, zastřešuje a na internetu informačně pomocí satelitní služby zajišťuje český miliardář, globalista a majitel českého Seznamu Ivo Lukačovič. Jeho start-up firma Windy totiž exkluzivně zajišťuje Gretě Thunberg satelitní spojení, sledování meteorologické situace a pozičního sledování pomocí GPS na moři. Ivo Lukačovič o tom informoval na svém blogu a informaci o tom přinesla česká mutace amerického časopisu Forbes [1]. Samotný Lukačovič na serveru Windy hovoří o tom [2], že k jachtingu má velmi blízko a raději vidí, když je uhlík použitý pro sportovní plachetnici Malizia II, z něhož je vyrobena, než aby se uhlík nacházel v atmosféře.

Jachta Malizia II využívá navigace Lukačovičovy firmy Windy.com

Lukačovič přímo uvádí: „Je mi jasné, že hodně našich aktivit a zálib bude omezeno karbonovou daní a regulacemi. Je to dost znepokojující, ale díky Gretě a milionům mladých lidí, jako je ona, tomu rozumím. Chápu, že změna je nutná,“ komentuje situaci na svém blogu. Cestu Grety přes Atlantik můžete živě sledovat v Lukačovičově aplikaci zde. Možná už chápete, proč Lukačovičův nový mediální projekt Seznam Zprávy je tak katastrofálně načichlý globalizací a Sorosovskými procesy, že se lidé ptají, kde se to proboha na českém mediálním trhu tak najednou vzalo? Není to překvapení, Ivo Lukačovič je totiž hlavním koněm globalistů v ČR, z pozice miliardáře v informačním odvětví ovlivňuje procesy mnohem silněji, než Andrej Babiš se svým Agrofertem, který se stará jen o agrokulturu. A teď pozor, ať to s vámi nešlehne, začneme si skládat souvislosti.

Londýnská univerzita po vepřovém zakázala už i hovězí

Možná jste zaregistrovali, že autistická aktivistka ze Švédska, která s pomocí Lukačovičových satelitů a GPS lokátorů nyní překonává Atlantik, se v poslední době soustředí na eliminaci uhlíkové stopy a najednou všechna média globalistů jsou v pozoru. Vysoká škola Goldsmiths v Londýně zakázala [3] na pozemcích univerzity prodávat hovězí maso, protože krávy přispívají k oteplování planety produkcí CO2 a zejména metanu.

Univerzita pochází z židovského cechu zlatníků The Goldsmiths’ Company a byla založena roku 1891. Ismael Goldsmith, jeden z mecenášů školy (vlastním příjmením Klein, Goldsmith převzal podle jména cechu), byl navíc bratrancem Jacoba Rothschilda, to abyste se v tom zorientovali, co je to za školu a jaký má původ. Takže britským studentům židovská škola zakazuje hovězí. Vepřové už je zakázáno delší dobu, to je totiž pro změnu urážka pro muslimské studenty. Takže studentům z řad gójů zbývá jen drůbeží maso, prozatím, ale je otázkou času, kdy se něco najde i na kuřata, že něčím škodí klimatu.

Tady už hovězí a vepřové neuvidíte.

Toto není jenom proces v Británii, protože tady v Německu poslanci Zelených chtějí přesunout veškeré maso, včetně kuřecího, ze snížené sazby 7% DPH do normální sazby 19% a strhl se obrovský křik [4]. Politická podpora pro takový návrh není příliš velká, zdražit Němcům oblíbený Schnitzel by bylo předmětem obrovské politické hysterie a posílení preferencí AfD, což CDU, CSU a ani SPD nechce dopustit. Jenže ten návrh v Bundestagu leží, a jestli neprojde teď, projde třeba za rok, nebo za dva. Ten proces je ale objektivní, globalisté prostě chtějí, aby bílá civilizace nakonec a v konečné fázi zůstala úplně bez živočišného masa.

Zdražení masa nemá nic společného se snížením karbonové stopy, cílem je nalezení záminky pro zákaz živočišných mas pro konzumaci bílému muži a bílé ženě

Výsledkem bude nahradit živočišné maso sojou, která má katastrofální dopad na mužský pohlavní hormon testosteron, jehož je sója účinným inhibitorem. Dlouhodobá konzumace sojové produkce vede k poruchám tvorby testosteronu ve varlatech a k nadměrné produkci ženského hormonu estrogenu. V mužském těle je estrogen přítomen jen v minimálním množství, jeho produkce lehce stoupá s věkem muže, ovšem konzumace sojových produktů zrychluje tvorbu estrogenu a muži začínají vypadat zženštile, hlas se stává jemnějším a vyšším, mění se charakterové návyky, prudce klesá pohlavní libido a především klesá agresivita. Efekt tzv. sojových chlapců (Soy Boys) je patrný hlavně v USA, kde je historicky konzumace sojových výrobků největší na světě.

Ivo Lukačovič, majitel Seznamu.

Přesně toto mají sionisté v rámci globalizace v plánu s bílou populací. V rámci genocidy bílého muže a ženy mají být použity prostředky na 5. prioritě řízení (chemicko-biologické) k tomu, aby bílý muž vlivem nedostatku živočišných bílkovin z krav a prasat se stal méně agresivním. Podávání masa vězňům v Osvětimi a jejich sledování a porovnávání se zkušebním vzorkem vězňů, kteří dostávali soju a margarín, ukázalo za války jednoznačný výsledek. Oběma skupinám byl na stůl položen jeden lístek na propuštění z Osvětimi. Lístek měl dostat ten, kdo bude nejsilnější a vybojuje si ho po skončení testování.

Bez živočišného masa by se bílá rasa nedostala na vrchol vědecko-technického rozvoje a světové dominance nad ostatními rasami

Skupina lidí, která konzumuje živočišné bílkoviny z masa krav a prasat má mnohem větší agresivitu, sílu, odhodlání, odvahu ke konfrontaci, k odporu a především se projevuje vlastnost přijímat krátká rozhodnutí a silové procesy řešení sporů, uvádí Mengele ve svých pozorováních. Výživově přitom na tom není soja špatně, při energetické vyváženosti soja dokáže živočišné maso nahradit, ovšem důsledky jsou zjevné. Soja zženšťuje muže a navozuje lhostejnost, netečnost, letargii.

Vyplynulo to z pokusů Dr. Mengeleho v Osvětimi, po válce byly nálezy publikovány v americkém časopisu Health & Science. Muži, kteří konzumovali 6 měsíců maso, se mezi sebou porvali o lístek z Osvětimi, ale muži, kteří jedli sojové výrobky a margarín s chlebem, se vůbec do boje nepustili a naopak mezi sebou diskutovali, komu by asi lístek měl připadnout. To je děsivé zjištění. Z tohoto pokusu později vzešlo rčení, že pověz mi, co jíš, a já ti řeknu, jaký jsi. To si totiž poznamenal Dr. Mengele do svého notesu.

Greta Thunberg na jachtě.

Celá informační akce o uhlíkové stopě je namířena proti bílému muži a bílé ženě s cílem genocidy křesťanské civilizace. Nedostatkem živočišného masa se mají indukovat v populaci ty samé charakterové proměny u obyvatelstva, jaké pozoroval Dr. Mengele v Osvětimi při pokusu č. 23-A s židovskými vězni. Když vezmete muži maso, uděláte z něj chováním ženu a ani ho nemusíte odzbrojovat, protože místo chránění a bránění vlasti před migranty bude raději diskutovat o tom, jak migrantům pomoci.

Není proto divu, že i Bakalův časopis Respekt vypustil propagační článek [5] proti konzumaci, aby prý bylo zdraženo maso, a možná lidi na něj přejde chuť. Není bez zajímavosti, že Zdeněk Bakala na Modravě byl dříve několikrát na honu a lovil daňky a jeleny, vůbec se nezdálo, že by místo toho mlsal sojové dobroty pro góje. To však nebrání jeho časopisu, aby podporoval “greténismus”, což je nové pěkné označení pro klimatickou propagandu, která se rozjela okolo švédské nezletilé aktivistky.

Alternativa musí začít bojovat za záchranu české krávy a českého pašíka

Češi, probuďte se! Globalčiky vám chtějí zdražit a posléze úplně zakázat maso, abyste zdegenerovali a přestali se bránit globalizaci a multikulturalizaci. Abyste přestali odporovat, abyste byli apatičtí, bez zájmu, v letargii, s hlavami zabořenými do mobilu, anebo abyste mlsali sojové výrobky místo toho zlého živočišného masa. Psal jsem o tom už minule, že největším nepřítelem sionistů a nosatého práva je obyčejná česká kravička, která dává mléko, spásá trávu, hnojí louku a díky této krávě český národ nezahynul v dobách krizí, válek a hladomorů jinde v Evropě.

Aplikace Windy Ivo Lukačoviče.

Chazarský kaganát se ale dnes v roce 2019 snaží skrze propagandu nezletilé autistické dívky udělat z krávy největší zlo pro záchranu klimatu a z obyčejných lidí pro změnu udělat voly. A těmto kádrům pomáhá miliardář a majitel Seznamu, přičemž tvrdí, že Greta má pravdu. Ne, nemá! Pravdu má Aeronet, pravdu máme my, vlastenci a všichni lidé se selským a sojou nezdegenerovaným myšlením! Kravičkou proti nosatým, prasátkem proti muslimům a bude dobře, bude líp. Tentokrát doopravdy, ne jenom jako!

Nejen o blinkající Gretě ve vlnách Atlantiku a nejen o satelitech majitele Seznamu, které ji hlídají, budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v pravidelném čase na Svobodném vysílači CS. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

-VK-

Šéfredaktor AE News