Čtyři jezdkyně Apokalypsy oznamují příchod Holokaustu 2.0 a ve Francii započal Nový Pogrom proti židovskému obyvatelstvu! Arab zavraždil židovskou učitelku, pod vlivem marihuany viděl démona, který ji prý posedl! Podle pařížského soudu však není muslim za čin odpovědný a Židé přestávají věřit soudům ve Francii! Válka mezi Židy a židy nabrala další dějství a opakují se procesy z počátku 30. let minulého století! První budou umírat Židé, po nich Slované a Arabové, cílem sionistů je vyvolat válku civilizací!

Čtyři jezdkyně Apokalypsy oznamují příchod Holokaustu 2.0 a ve Francii započal Nový Pogrom proti židovskému obyvatelstvu! Arab zavraždil židovskou učitelku, pod vlivem marihuany viděl démona, který ji prý posedl! Podle pařížského soudu však není muslim za čin odpovědný a Židé přestávají věřit soudům ve Francii! Válka mezi Židy a židy nabrala další dějství a opakují se procesy z počátku 30. let minulého století! První budou umírat Židé, po nich Slované a Arabové, cílem sionistů je vyvolat válku civilizací!

Pokud sledujete světové události, určitě vám nemohly uniknout dvě zásadní události, které se odehrály zdánlivě nezávisle na sobě na obou březích Atlantiku. Několik poslední dnů zuří v USA mediální přestřelka mezi americkým prezidentem Donaldem Trumpem a americkým Deep State, který zcela nově a bizarně zastupují 4 ženy cizineckého a neamerického původu, které začaly útočit na Donalda Trumpa, že se jim nelíbí, jakým způsobem řídí Spojené státy americké. Jedná se o čtveřici žen z Demokratické strany, které začaly de facto v předstihu volební kampaň a politickou baráž proti Donaldu Trumpovi.

4 jezdkyně Apokalypsy: Rashida Tlaib, Ilhan Omar, Alexandria Ocasio-Cortez a Ayanna Pressley

Jedná se o tyto ženy:

  • Alexandria Ocasio-Cortez
  • Ayanna Pressley
  • Ilhan Omar
  • Rashida Tlaib

Americký prezident jim na Twitteru vzkázal, že pokud se jim nelíbí život v USA, že mají odejít. Tím poukázal na jejich migrantský původ a začal řev. Donald Trump k tomu přidal ještě jednu radu, že pokud si myslí, že to Donald Trump v USA vede špatně, tak ať se tyto 4 ženy vrátí do svých zkorumpovaných zemí a tam ukážou USA, jak se ta správná politika má dělat. Demokratická strana se z toho doslova osypala a v americkém Kongresu prosadila rezoluci, která odsuzuje tyto výroky amerického prezidenta. Jenže Donald Trump dnes zašel ještě dál a označil výše uvedené ženy za tzv. Čtyři jezdkyně Apokalypsy [1], které oznamují konec Demokratické strany v USA, která se hroutí pod náporem agendy, která škodí nejen straně, ale celým USA.

Krizi davo-elitářského systému má pro globalisty vyřešit genderové řízení procesů

Tady je potřeba si uvědomit a rozebrat v analýze jednu zásadní věc, kterou globalisté v poslední době vyzkoušeli a budou ji zřejmě používat ve velké míře v nejbližší době. Novým nástrojem davo-elitářského řízení je dosazování žen bez odpovídajícího kádrového vyprofilování do nejvyšších řídících struktur národních, ale i nadnárodních útvarů. Ten proces nově ukazuje, že tam, kde nefungují noví mužští kandidáti, protože nemají po stránce politiky co nového nabídnout, jsou dosazovány ženy. Ty sice také nemají po stránce politiky co nového nabídnout, ale mohou nabídnout jiný gender. A to se ukazuje jako naprosto zásadní a překvapující faktor řízení, nejen pro globalisty.

Genderové řízení globalistů na Slovensku.

Typickým příkladem je slovenská prezidentka Zuzana Čaputová, která je naprostým politickým diletantem bez politických zkušeností. Jedinou její zkušeností byla aktivistická pozice v kauze komunální skládky v Pezinku, a to je všechno. Přesto vyhrála volby, protože měla podporu všech slovenských mainstreamových a na globalistické systémy řízení napojených médií. Proč Slováci zvolili právě ji? Důvodem je to, že je žena a má jiný gender.

Přeformátovaná slovenská společnost je po 30 letech od revoluce rozdělená podlé třídního klíče. Politici už nedokázali nabídnout nové vize, a tak voličům byl nabídnutý nový gender, žena jako prezidentka. V politice totiž platí, že musíte voličům nabídnout něco nového, a je úplně jedno, co to bude, ale musí to být nové. Pokud to není nové, volby nevyhrajete. A tak na vlně Jána Kuciaka byla do křesla prezidentky vynesena genderová jezdkyně Slovenské Apokalypsy. A proč zrovna “jezdkyně”, k tomu se hned dostaneme.

Genderové řízení naplno ovládlo Evropskou unii, Německo a nově i Slovensko

Právě včera byla v Evropském parlamentu definitivně během tajné volby potvrzena [2] do čela Evropské komise německá ministryně obrany Ursula von der Leyen. Její schválení bylo formalitou, protože na její podpoře se nakonec shodli jak Lidovci, tak i Socialisté jako dvě největší frakce v EU parlamentu. A šéfkou Evropské centrální banky (ECB) bude pro změnu Christine Lagarde z Francie, dosavadní šéfka Mezinárodního měnového fondu (IMF). Takže znovu, co je to za proces? No přece dvě genderové novinky v nejvyšším vedení sionistického globálního projektu EU. A teď pozor, hádejte kdo nastoupí v Německu po Ursule von der Leyen do pozice ministryně obrany? No přece znovu žena, členka CDU Annegret Kramp-Karrenbauer [3]. Je to velké překvapení, ze kterého jsou pryč i německá média, protože se očekávalo, že pozici převezme nějaký muž, ale nakonec je to opět žena. Bundeswehr nesmí být z nějakého důvodu pod velením muže.

Annegret Kramp-Karrenbauer, nová ministryně obrany Německa.

A tím se dostáváme do USA. Příští rok v listopadu proběhnou prezidentské volby a Demokratická strana bude v primárkách hledat protikandidáta Donaldu Trumpovi. A podle posledních událostí to vypadá, že do čela demokratického klání se dostávají znovu ženy. Globalisté to už minule zkusili s Hillary Clinton, ale nově se do čela dostává senátorka Kamala Harris [4], která v Kalifornii poráží bývalého viceprezidenta Baracka Obamy Joea Bidena. Demokratická strana s vysokou pravděpodobnosti zvolí na konci primárek příští rok v červnu právě nějakou ženu, která povede kampaň proti Donaldu Trumpovi.

Demokraté ani nemají jinou šanci, jak zkusit vyhrát volby, než nasadit ženu proti Trumpovi, protože Demokraté nemají americkým voličům co nabídnout nového. A vidíte, už jsme zase u toho. Voliči budou chtít něco nového, ale demokraté jim dokážou nabídnout pouze jedinou věc, která bude nová jako vize: první americká prezidentka v historii. To znamená, že Demokraté vsadí na genderovou kartu. Můžete si na to de facto i vsadit.

Davy lze v krizi manažovat jenom tím, že elity davům nabídnou něco nového, co předtím nebylo. Nezáleží na kvalitě nabídky, stačí jenom, že je to nové a neokoukané

Jenže všechny tyto genderové procesy na Slovensku, v Evropské unii a v USA mají jeden společný jmenovatel, je tou zvuk trubek jezdců, resp. jezdkyň Apokalypsy. Žádná z těch žen není a nebude v roli svěřené řídící funkce kvůli svým schopnostem, ale kvůli svému genderu. Jinými slovy, jedná se o proces bourání národních států a do procesů řízení jsou dosazovány genderové loutky s pěknými, nebo méně hezkými tvářičkami. Takových manekýnů jako byl Emmanuel Macron mnoho není, takže globalisté musí sáhnout do genderového košíku a vytáhnout ženu.

Jiný rozdíl mezi marionetami mužů a žen ve službách globalistů nehledejte. Možná jste si všimli, že globalisté z Hollywoodu zprznili a genderově pokřivili i novou bondovku, kde Agentem 007 bude černoška původem z Jamajky [5], ale to vás nesmí překvapit. Hollywood je hlavním centrem propagace genderového řízení, takže je to naprosto logické. Odstraňování mužů a jejich nahrazování ženami už delší dobu běží v zábavním průmyslu, v počítačových hrách, ale i v seriálech, v nekonečných telenovelách atd.

Donald Trump je ve válce mezi židy a Židy kádrem Židů a domu JHVH pod kuratelou Chabad Lubavitch.

Takže nyní víte, že globalisté se rozhodli, že problémy s řízením davů budou řešit změnou genderů řídících elit. Je to dočasné řešení, protože dříve či později se vyčerpá, a to ve chvíli, kdy se ukáže, že ženy v roli těchto řídících elit jsou nejen stejně neschopné jako muži, ale mnohdy jsou na tom ještě o něco hůře se svými schopnostmi řízení a managementu lidí, zdrojů, nebo obojího. Ursula von der Leyen se svými skandály kvůli neschopnosti na německém ministerstvu obrany by mohla vyprávět.

Koneckonců, Česko také mělo svoji ministryni obrany, která čelila skandálům kvůli tendrům na zbrojní techniku, Vlasta Parkanová neblahé paměti by si mohla s Ursulou podat ruku. Jenže v systémech změn v Evropě není žádoucí, aby politické elity měly vliv na procesy. O těch budou rozhodovat v zákulisí banky, korporace a nadnárodní sionistické struktury. A marionety bez ohledu na gender budou muset poslušně tyto plány plnit, ve prospěch Domu Sion.

Antisemitismus chráněný francouzskými soudy?

Celá ta komedie s gendery a s ženami v politice je snaha nabídnout voličům místo nové politiky nový gender. Na voliče to funguje, procesy ze Slovenska to dokazují a potvrzují. Trumpovy výroky o 4 jezdkyních Apokalypsy jsou však trefou do černého, protože právě tyto 4 zmíněné demokratky ztělesňují tento globalistický a zhoubný genderový proces v USA, jehož cílem je likvidace americké republiky a naprosté morální a hodnotové rozvrácení americké tradiční rodiny, protože sionisté v USA dělají to samé co v Evropě, obracejí mladou generaci proti té starší, obracejí děti proti rodičům. Jenže, genderové davo-elitářské řízení je jenom jedním z průvodních znaků genocidy rodiny bílého muže a bílé ženy.

Zavražděná židovská učitelka Sarah Halimi.

Ve Francii začínají útoky proti Židům. Na židovských hřbitovech se objevují hákové kříže a židovské obce začínají tušit blížící se pogromy. Média šokovala dnes informace [6], že soud v Paříži neshledal muslimského vraha zodpovědným za vraždu židovské učitelky Sarah Halimi, kterou vyhodil z okna ze 3. patra. U soudu totiž tvrdil, že je pravidelným konzumentem marihuany a byl v době činu pod vlivem této drogy. Ženu prý vyhodil z okna, protože viděl na vlastní oči, že byla prý posedlá démonem, který jí sedí na zádech a drží se jí okolo krku a částečně s ní tělesně splýval. Podle posudků soudních znalců byl prý muslim během činu při smyslech, ale soudní znalci neví, jestli nese za čin zodpovědnost. Výrok rozčílil židovské obce ve Francii a Židé začali říkat, že už nevěří francouzským soudům. Média to komentují tím, že ve Francii vzrůstá antisemitismus.

Ve Francii začínají útoky proti Židům, ale francouzské soudy pod kontrolou židů útočníky chrání a tím vzniká aktivační podhoubí pro rozjezd systémového pogromu ve válce mezi židy a Židy

Veškeré soudy ve Francii ale kontrolují židé, sionistický kaganát, tedy stejně jako ve všech zemích Evropy. A teď se zamyslete, proč židovské soudy netrestají muslimy za vraždy etnických Židů? No, a jsme zase u toho, právě jste svědky války mezi židy a Židy. Zatímco židovské obce, které sdružují etnické Židy, bijí na poplach a bojí se pogromu, tak moc dobře vědí, že tento pogrom nechystají gójové, ani muslimové, ale jejich sionistický nepřítel, který ovládá góje a muslimy nejen do války mezi sebou, ale i do společných útoků proti Židům, tedy těm etnickým. Tím vzniká indukcí řízený proces Holokaustu 2.0, k jehož vytvoření a vyrobení budou použiti opět Židé, stejně jako za 2. světové války.

Ursula von der Leyen po hlasování v Evropském parlamentu. Byla potvrzena prezidentkou Evropské komise.

Znovu tady musím proto důrazně upozornit, že Židé se stanou jako první obětí sionistické perestrojky globálního řízení světa s cílem ukotvení Nového světového řádu a Světové vlády. Součástí tohoto procesu a vrcholným momentem bude i zničení Izraele v budoucnu. Zatím vidíte, ze v Česku by podobné útoky proti etnickým Židům tolerovány nebyly, ale to je jenom kvůli tomu, že Česká republika a jmenovitě Praha je centrem světového židovstva a místem nedotknutelnosti Mah’ralu. Problémem ovšem do budoucna jsou globalistické procesy Domu Sion v českém školství, které na dlouhodobé časové ose dosadí za pár let do vedení státu a soudů mladé lidi, stejného sionistického vedení jako ve Francii a jinde na západě.

Ve válce existují skryté a tajné signalizace, které znají jen Židé. Ofenziva Domu Sion je vždy předznamenána vlnou antisemitismu, kterou paradoxně soudy pod kontrolou židů netrestají. A to je signál pro Židy, že pogromy jsou nablízku

Znovu musím zopakovat ono tajemství, které znají Židé jen pro sebe a nesdílí ho obvykle nikým jiným. Pokaždé, když začnou útoky proti Židům, je to počátek válečné ofenzivy sionistů proti Židům, která bude mít pokaždé stejný průběh: Jako první začnou útoky proti Židům. Jako druhé začnou útoky proti Slovanům. Jako třetí začnou útoky proti všem jinověrcům. A jako čtvrtá trubka Apokalypsy zazní útok k zotročení všech ras a národů pod jediným řízením Domu Sion a Baalova stolce, který převezme vládu nad celou Zemí a tím prokáže vítězství a porážku Domu JHVH (Jahve /  Jehova / Yehuda).

Nancy Pelosi, šéfka amerického kongresu s vlaječkou LGBT v průvodu Gay Pride. Genderové řízení v mediální rovině.

Sionisté vždy postupují systematicky a likvidují nepřítele podle jeho nebezpečnosti. Největší první hrozbou jsou pro sionisty Židé sdružené pod Světovým židovským kongresem. Druhou největší hrozbou jsou Slované sdružení pod církví Krista a všemi jeho větvemi. Třetí největší hrozbou jsou všechna ostatní náboženství.

Proto je důležité sledovat, jak reagují Židé v Evropě a jaké procesy probíhají ve válce mezi židy a Židy. Podle jednotlivých útoků totiž uvidíme, kdo právě kde bojuje a jak pokračuje ofenzíva z jedné nebo z druhé strany.  Každopádně v zemí, kde Dům Sion je blízko k vítězství, se pokračuje v procesech řízení k autogenocidě národa. Rozvoj LGBTQ, pro-choice genderové politiky, změny pohlaví, drag kids, feminizace procesů řízení, genderová perestrojka atd. Největší hrozbou pro národy jsou tudíž procesy na 1. prioritě, o které se vede boj i v ČR. Zkrátka, procesy běží na nejvyšší obrátky a my se jenom nestačíme divit.

-VK-

Šéfredaktor AE News

ZDROJ >>