Donald Trump zahájil operaci “Valland” na odkup nebo v případě nutnosti i anexi Grónska! Kapitola VI Syndikátu ukazuje spálené Spojené státy americké od černého slunce, jediným obyvatelným územím na planetě Zemi bude Grónsko, Skandinávie, Aljaška, Severní teritoria Kanady, Sibiře a na jihu planety Antarktida! Dánsko by se mělo připravit na ozbrojený konflikt s USA, anebo jim raději Grónsko prodat! Grónsko se stane rajskou zahradou plnou vody, zeleně, termálních zdrojů, potravy a v konečném důsledku poslední lidskou archou na této planetě!

Mainstreamová média po dlouhé době konečně zaregistrovala [1], že Donald Trump chce koupit Grónsko a nabízí za to Dánsku volný obchod s USA bez celních limitů, volný pohyb osob, zboží, služeb a kapitálu a neupřesněnou částku v amerických dolarech a metrických tunách zlatých a stříbrných prutů. Operace “Valland” je spuštěna, a to není dobrá zpráva pro lidské národy. Pokud by se měla lidská budoucnost ubírat směrem vývoje své časové iterace podle Kapitoly VI, potom globální oteplování bude pokračovat tak rychle, že do roku 2120 zůstanou na planetě obyvatelné jen oblasti od 60. rovnoběžky na severní a jižní polokouli ve směru k oběma zemským pólům. Všechno pod 60. rovnoběžkou k rovníku bude spálené a neobyvatelné.

Americká základna Thule v Grónsku.

Operace “Valland” byla poprvé spatřena jako iterace planety v projekci Marie Orsitsch, komunikátorkou okultní společnosti Vril ve 30. letech minulého století v Německu. Název “Valland” podle této projekce je anglofonní zkrácení názvu “The Valhalla Land”, tedy Země Valhally. Vychází z nordické mytologie o území, které obývají Keltové a Římané. Maria Orsitsch po připojení k projektoru spatřila Kapitolu VI iterace vývoje lidské populace a budoucnosti planety Země.

Kapitola VI zobrazuje spálenou planetu Zemi, která je obyvatelná jenom pro 1 miliardu lidí od 60. rovnoběžky severní šířky směrem k severnímu pólu a od 60. rovnoběžky jižní šířky směrem k Antarktidě a jižnímu pólu. Na obzoru žhne divné, tmavé a až skoro černé slunce. Spojené státy americké provedou v této iteraci anexi Grónska poté, co ve Spojených státech je hladomor kvůli suchu a inflaci, a právě v této době dojde ke katastrofální geologické události na tektonickém zlomu San Andreas v Kalifornii. Přes 40% amerického kontinentu bude zaplaveno vodou z Pacifiku po této události.

Iterace podle Kapitoly VI: Život na planetě Zemi bude možný jen od 60. rovnoběžky severně k pólu

Klimatické změny povedou k neobyvatelnosti planety pod 60. rovnoběžkou směrem k rovníku. Severní teritoria Kanady budou zatopena z velké části stoupající hladinou moří, část teritorií ale zůstane obyvatelnou. Obyvatelnou zůstanou prostory severní Tajgy a Sibiře. Spojené státy budou mít Aljašku v obyvatelné zóně, ale bohužel Aljaška je skalnaté území bez dostatku orné půdy. Jedinou zemí a obrovským územím, které je neobydlené z velké části a nepatří jaderné a silné velmoci, je Grónsko, které patří slabému Dánsku.

Na jižní polokouli bude obyvatelné jen jediné místo, Antarktida. Jenže, jakmile roztají ledovce, objeví se na povrchu něco, co znemožní většině národů a lidské populaci přesunout se na Antarktidu. Je to území, které patří jiné civilizaci, jak spatřila v projekci Maria Orsitsch. Strhne se tak válka o obrovský kontinent Grónska, který je dostatečně vysoko nad vodní hladinou oceánů a leží dostatečně severně k pólu.

Americká letecká základna Thule v Grónsku.

Spojené státy již mnohokrát vyzkoušely postup nákupu území. Ať už to byla Louisiana, anebo Aljaška, ve všech případech k těmto nákupům došlo pod nátlakem hrozby. Francouzská vláda prodala Američanům Louisianu, protože věděli, že ji nedokáží vojensky udržet a spojenectví s USA proti Britům se jevilo velmi dobře jako výhodný obchod. Kdyby ovšem k prodeji nedošlo, americká armáda by Louisianu obsadila.

To samé platilo o Aljašce, i když se dodnes tvrdí legendy o tom, že Američané Aljašku nechtěli a Rusové je prý podpláceli, aby kongresmani nákup schválili. Pravda je taková, že v roce 1867 začínala v USA petrolejová horečka, která se dočkala mnoha knižních zpracování a Aljaška byla americkými prospektory prozkoumána jako obrovské naleziště ropy a hlavně zlata, o kterých car vůbec netuší. Pokud by car Alexander II Aljašku neprodal, USA by provedly anexi Aljašky nejpozději do roku 1880, kdy zlaté a petrolejové šílenství v USA vypuklo naplno.

Projekt “Valland” je plán skupiny Majestic 12 na evakuaci amerického obyvatelstva z USA po blíže nespecifikované kataklyzmatické události v oblasti Kalifornie. Nákup Grónska byl předpovězen Marií Orsitsch

Mexiko má s americkými nákupy bohaté zkušenosti. Poté, co Mexiko odmítlo USA prodat Texas, došlo k americké anexi a invazi obrovského mexického území, které dnes zahrnuje Texas, Nové Mexiko a část Nevady. Přestože severní část Texasu Američané dostali nákupem Louisiany, největší část území bylo anektováno Mexiku. A jak se zdá, Donald Trump zahájil operaci “Valland” se stejným orchestrem jako jeho předchůdci, když chtěli od Mexika odkoupit Texas. Operaci zastřešuje prezidentská tajná skupina Majestic 12.

Spojené státy toto zakrývají zájmem o zdroje v Grónsku, což samozřejmě je podstatný důvod, jenže USA potřebují Grónsko kvůli evakuaci amerického obyvatelstva v následujících dekádách. Donald Trump vidí naprosto přesně a dobře, jaká iterace vývoje planety nastává. Bude to iterace podle Kapitoly VI, kde na planetě zemi nad 60. rovnoběžkou přežije jen 1 miliarda lidí. A na tak malém prostoru bude ta 1 miliarda potřebovat veškerý prostor Grónska, Aljašky a severních teritorií Kanady a Ruska.

Maria Orsistch, komunikátorka okultní nacistické organizace Vril.

Pokud Dánsko nepřistoupí na nabídku Donalda Trumpa, bude Kodaň v blízké budoucnosti čelit anexi Grónska americkou armádou ve jménu humanitárních potřeb USA pro své obyvatelstvo. Dánsko nebude moci nic dělat, do války s americkou armádou nepůjde. Kodani nezbude nic jiného, než Grónsko USA prodat a zachovat si tvář, protože Evropská unie Dánsku proti USA nepomůže, na to nemá ani vojenské prostředky, a hlavně ani odvahu, a naopak požádat o pomoc Rusko, to nepřipadá v Kodani v úvahu.

V Dánsku nesnesou místní politici nic ruského, protože trpí rusofobií jako nikdo široko daleko. A je zajímavé sledovat, že Trumpova rozhodnutí nakoupit Aljašku si konečně všimla i mainstreamová média. Operace “Valland” bude spuštěna ve chvíli, kdy bude jasné, že není cesty zpět ohledně klimatických změn na Zemi. Vzhledem k tomu, že Donald Trump to opravdu myslí vážně a píší o tom už i mainstreamová média, tak můžeme prohlásit, že už to začalo, operace Valland byla spuštěna.

Záchrana civilizace se v Kapitole VI nestihne včas, směr exodu nahoru, dolu a singularita bude dokončen později. Lidstvo tak bude muset hledat mezitím archu

Pamatujete si, jak jsem několikrát na Svobodném vysílači odpovídal na otázku, kam se odstěhovat? Několikrát jsem opakoval, že je třeba dělat to, co dělají nejbohatší lidé. A ti nakupují pozemky v Grónsku, v Severní Kanadě, na Aljašce, Rusko horečně buduje na severní Sibiři nová města a na jižní polokouli nejbohatší miliardáři nakupují ostrovy v Jižním Pacifiku. Grónsko je sice dnes bezcenná země, kvůli ledovci se tam nedá nic podnikat, protože ledovec je neustále v pohybu, takže cokoliv mu postavíte do cesty, to ledovec za chvíli pohltí. Ovšem nákup Grónska pro USA bude investice na události v době, kdy každý malý kousek půdy na severní polokouli nad 60. rovnoběžkou bude mít cenu zlata. A proto je potřeba Grónsko nakoupit v předstihu.

Severní teritoria planety.

Ve chvíli, kdy Evropanům dojde, co se děje, bude mít Grónsko funkci novodobé lidské a zvířecí archy pro záchranu civilizace do doby, než se podaří dokončit 3 konečná řešení pro záchranu lidstva. Cesta nahoru na jiná planetární tělesa, projekt zajišťuje Elon Musk ve spolupráci s globalisty. Druhou cestou je cesta dolů do podzemních měst hlubokou pod povrch planety Země. Projekt zajišťují soukromá konsorcia a národní elity. Třetí cestou je singularita a splynutí člověka se strojem.

Tuto cestu rovněž zajišťuje Elon Musk a globalisté. Jenže v iteraci vývoje planety podle Kapitoly VI není počítáno s dostatkem času na všechny 3 cesty, USA provedou anexi Grónska a Evropská unie se spojí s Ruskou federací k obraně. V době, kdy proběhne iterace Kapitoly VI v Evropě, bude veškerá lidská populace nahrnuta a natlačena nad 60. rovnoběžku na severní polokouli. Antarktida zůstane zapovězená, ta nebude patřit lidstvu. Podle Kapitoly VI je první fází iterace přesunování hmyzu, zvířat a lidí na severní polokouli na sever co nejblíže k pólu.

Nákup Grónska není nic nového, na americké alternativě se o tom hovořilo již v roce 2016 a podle médií to prý tehdy byla konspirace

Překvapuje mně, že mainstreamová média najednou pouští tyto informace o Donaldu Trumpovi, protože o jeho plánu nakoupit Grónsko mluvil Alex Jones již v roce 2016 a tehdy to bylo označeno za hoax a blábol. A podívejte se, je to tu znovu. Uběhly 3 roky a z konspirační teorie o nákupu Grónska se stává realita. Potom se nemůžete divit, že YouTube banuje mé pořady na SVCS spolu s pořady Vítka o mafii, dokonce YouTube začalo už blokovat i vyhledáváni podle hesla “Pan VK” na YouTube, protože můj pořad z pátku podle tohoto hesla na kanálu Radio SV – Tapin Studio nenajdete. YouTube začalo blokovat heslo “Pan VK” ve spojení se záznamy mých pořadů nahranými na Vítkův nový kanál Radio SV – Tapin Studio.

Radarová protibalistická stanice americké armády na základně Thule v Grónsku.

Podle hesla najdete videa z našeho AE News kanálu, ale moje pořady z Vítkova kanálu nikoliv. Takže “search ban” mojí osoby ve spojení s novým kanálem Vítka. Ale to nevadí, kdo chce, nové kanály a záznamy si najde. Co bylo konspirací před 3 lety, je dnes realita. Kdo čte Aeronet a poslouchá SVCS, má předstih minimálně 3 roky. Banují a blokují nás, protože prohrávají boj. A pokud jde o USA, ty už mají v Grónsku vlastní leteckou základnu s názvem nacistické okultní organizace Thule. Ten název nevznikl jen tak pro nic za nic. Pod ledem v Grónsku jsou věci, které vyděsí stejně jako to, co je pod ledem v Antarktidě. Když Dánsko neprodá Američanům Grónsko, dopadne celé území stejně jako kdysi Texas. To není konspirace, to je v předstihu uveřejněná informace o realitě.

-VK-

Šéfredaktor AE News