EU: zoufalství ohledně migrace

Jaroslav Loudil
12. 6. 2018
EU už dva roky zcela bezvýsledně řeší nový azylový zákon. Dublin IV zřejmě neprojde, chtěl by totiž znovu přerozdělovat. Krásnou ukázkou trapnosti a totální neschopnosti EU cokoli vyřešit je nynější problém lodi neziskové organizace Aquarius ,která u Lybie - "zachránila" - dalších 600 černých ekonomických běženců z Afriky. Tito nelegálové vyrazili z Afriky, aby ilegálně překročili hranice Evropy a začali u nás pobírat tučné sociální dávky. Jak to s touto lodí dopadlo ?? Komicky !

Nelegálové nebyli odvezeni zpátky tam kam patří, tedy do Afriky. Aquarius se totiž nejprve pokusil vyložit africké černochy na Maltě a v Itálii , když tomu Itálie zabránila , tak loď kempovala na širém moři a přijímala potraviny pro běžence. Pak oznámilo Španělsko ,že migranty přijme, loď Aquarius tam prý ale nedokáže sama doplout a tak nakonec 600 migrantů do Španělska poveze nějaká loď italského válečného námořnictva ! Komická ukázka obrovské neschopnosti ,šaškárny a neorganizovanosti. Za co vlastně pobírají plat všichni ti přeplacení lenochodi v Europaramentu, kteří ani za dva roky nevyřeší obyčejný zákon o migrantech ?

P.S. Základem nynějšího problému migrantů z Lybie je zločinecká a diletantská akce válečných gangsterů z útočné militantní organizace NATO, kdy v roce 2011 NATO rozbombardovalo Lybii a nechalo zavraždit šéfa státu Kaddáfího. (Sarkozymu přitom platil prezidentskou volební kampaň). Do roku 2011 žádný problém migrace přes Lybii do Evropy neexistoval , to tam vládl Kaddáfí. Dnes je díky NATO Lybie zcela v rozvalinách a pašeráci lidí tam vydělávají miliardy na chudácích, které obírají o jejich poslední peníze. NATO v Lybii doslova podělalo co mohlo. Všechny černé běžence z Afriky bych proto dnes nakvartýroval do domů a bytů generálů NATO , kteří řídili roku 2011 útok NATO na Lybii. Ať tyto černé migranty živí ze svých nabobských, nijak nezasloužených gáží.

https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/nemuzeme-nechat-umirat-migranty-na-mori-zni-z-bruselu_484181.html

ZDROJ >>