Mike Pompeo oznámil, že USA od této chvíle považují izraelské osady na okupovaných palestinských územích za legální sídliště státu Izrael podle mezinárodního práva! Bílý dům tak již podruhé tento rok poskytl Izraeli uznání jeho anektovaných území! Podle všeho se jedná o odvetu za rozhodnutí Evropského soudu z minulého týdne, které nařizuje nálepkovat izraelské zboží z okupovaných území! Všechny kroky Bílého domu pod vedením chasidského prezidenta vedou k realizaci vzniku Velkého Izraele a tento proces se rozjíždí ihned poté, co některé evropské parlamenty přijaly usnesení na ochranu Izraele a proti bojkotu izraelského zboží!

Mike Pompeo oznámil, že USA od této chvíle považují izraelské osady na okupovaných palestinských územích za legální sídliště státu Izrael podle mezinárodního práva! Bílý dům tak již podruhé tento rok poskytl Izraeli uznání jeho anektovaných území! Podle všeho se jedná o odvetu za rozhodnutí Evropského soudu z minulého týdne, které nařizuje nálepkovat izraelské zboží z okupovaných území! Všechny kroky Bílého domu pod vedením chasidského prezidenta vedou k realizaci vzniku Velkého Izraele a tento proces se rozjíždí ihned poté, co některé evropské parlamenty přijaly usnesení na ochranu Izraele a proti bojkotu izraelského zboží!

Dostáváme do redakce desítky emailů ohledně SPD s dotazy, abychom vysvětlili v nějakém článku nebo v mém pátečním pořadu na SVCS, proč i tzv. alternativní strany v Evropě, a to nejen SPD v ČR, ale třeba i německá AfD, hlasují tak svědomitě a jednohlasně pro dokumenty na ochranu Izraele, proti bojkotu izraelského zboží, proti kritice Izraele, která je označována za antisemitismus, proč dokonce někteří poslanci iniciují návrhy a body usnesení, které odsuzují novináře, weby a servery za to, že spojují migraci do Evropy s židovskými procesy řízení a s židovskými penězi, především těch, které plynou do evropských neziskovek, které vozí na lodích migranty do Evropy přes Středozemní moře. Stopa peněz, které proudí do těchto neziskovek, totiž míří k židovským organizacím, nadacím, fondům a bankám. Proto se lidé ptají, kde se bere tento proces a jak je možné, že i poslanci alternativy hlasují pro Izrael.

Mike Pompeo a Benjamin Netanyahu

Odpověď na tyto otázky dnes dal americký ministr zahraničí a bývalý důstojník a šéf CIA Mike Pompeo. Na tiskové konferenci v Bílém domě dnes oznámil, že americká administrativa jménem Donalda Trumpa od této chvíle oficiálně uznává veškeré vybudované židovské osady na okupovaných palestinských území za legální části židovského státu Izrael podle mezinárodního práva [1]. Bílý dům tím poprvé v historii otočil svůj postoj k nelegálním výstavbám židovských osad na Západním břehu Jordánu, protože až dosud Washington v souladu s mezinárodním právem tyto osady neuznával, protože byly vybudovány na územích, které patří podle deklarací OSN Palestině, resp. palestinské samosprávě. Nicméně, americký kongres tyto deklarace nikdy neratifikoval, takže USA se jimi nemusí řídit. Přesto však americká vláda od roku 1978 židovské osady odmítala uznat. Až doteď.

Celkem 121 židovských osad na okupovaných územích dnes získalo od USA uznání legálního statusu vzniku a existence

Oznámení Mikea Pompea vyvolalo ve světě poprask [2], protože se jedná tento rok již o druhé uznání izraelské anexe cizího území ze strany Trumpovy administrativy. Již v březnu tohoto roku ve Washingtonu podepsali Donald Trump a Benjamin Netanyahu smlouvu, kterou americká vláda uznává okupované Golanské výšiny, které patří Sýrii, za integrální a definitivně anektovanou součást státu Izrael [3]. A podívejte se, co se děje. Uběhlo pouhých 8 měsíců a Bílý dům oznamuje, že uznává další izraelskou anexi, tentokrát se jedná o veškeré židovské osady vybudované na okupovaných palestinských územích. Tohle ukažte Babišovi, až zase bude někde říkat, že odsuzuje referendum o odtržení Krymu od Ukrajiny. Na palestinských územích žádná referenda neprobíhají, jenom tvrdé izraelské anexe a takhle potom to vypadá na mapě.

Mapa Západního břehu Jordánu jako mapa rakoviny. Zelené odstíny jsou Izraelem okupovaná území. Oranžová barva jsou zbytky palestinských území. Mapa ukazuje stav z roku 2017.

Těchto židovských osad je k dnešnímu dni celkem 121 [4] a situace připomíná rakovinu při pohledu na mapu. Kompaktní a souvislé území Palestiny dnes již neexistuje. Izraelské osady a izraelskou armádou kontrolovaná území na Západním břehu vytvořila fragmentovanou strukturu, při pohledu na mapu vidíme něco, co se podobá snímku rakoviny pod mikroskopem. Palestinská území jsou roztrhána do samostatných oddělených ostrůvků, mezi kterými je zamezený pohyb izraelskou armádou. Z jednoho ostrůvku Palestinci nemohou cestovat do druhého. Rakovina postupně zmenšuje palestinské ostrůvky, až postupně úplně zanikají. Je to plíživé vymazávání Palestiny z mapy světa. Židé pomalu vymazávají Palestinu z mapy světa.

Bílý dům opět přispěchal Izraeli na pomoc poté, co minulý týden Evropský soud nařídil nálepkovat veškeré zboží z Izraele, které pochází z okupovaných území

MIke Pompeo se snažil oznámení Bílého domu zlehčit tím, že ujistil novináře o tom, že Bílý dům nechává konečné uspořádání na Západním břehu na vyjednávání mezi Izraelem a Palestinci, že tedy nejde o vyhlášení a potvrzení anexe ze strany Bílého domu, jenže z novinářů tomu nikdo v podstatě nevěří. Jedná se totiž o stejnou situaci jako s Golanskými výšinami v březnu tohoto roku. Jakmile americká vláda uzná legální status Izraele na nějakém okupovaném území, které mu nepatří, potom se to rovná anexi bez ohledu na to, jestli takové území se označí za integrální součást Izraele, anebo za “izraelské sídliště” nebo “izraelskou osadu”. Pokud velmoc jako USA uznávají židovské osady na Západním břehu jako legální, potom tím Bílý dům uznává jejich existenci jako takovou a vzniká tím jediný výsledek, status anexe, i když se Bílý dům tomu brání.

Mike Pompeo během tiskovky kontroloval telefon, esemeska s poděkováním od Benjamina Netanyahua?

Izrael tento krok potřeboval velmi nutně, a to z toho důvodu, že Evropský soud minulý týden rozhodl, že veškeré zboží vyráběné a dovážené do EU z okupovaných palestinských územích, musí mít na sobě zřetelnou nálepku, že zboží pochází z okupovaných územích [5], aby kupující v EU se mohli svobodně rozhodnout, jestli Izrael v jeho okupaci podporovat a kupovat zboží a třeba i izraelská vína z okupovaných území, anebo jestli budou takové izraelské zboží bojkotovat. Nálepky tak mají pomoci zákazníkům v rozhodování. Mnoho izraelské produkce pochází totiž z okupovaných palestinských a syrských území a podle mezinárodního práva veškeré profity a zisky mají patři zemi, jejíž území je okupováno. Naše redakce zjistila velmi zajímavou souvislost s ohledem na Jiřího Kobzu z SPD, který spoluprovozuje firmu na dovoz a prodej vín, a to právě i z Izraele.

Izraelská vína vyráběná z hroznů pěstovaných na okupovaném území Golanských výšin a Západního břehu dováží do ČR i firma vlastněná jedním z politiků SPD, upozorňuje na to mezinárodní agentura sledující produkci vyráběnou Izraelem na okupovaných územích

Jiří Kobza má totiž 50% podíl ve firmě Weisskopf spol. s r.o. IČO: 24685275 [6] a tato firma provozuje webovou stránku Weisskopf Vína [7] a prodává vína z jižní Moravy a právě z Izraele.  Kobzova spoluvlastněná společnost dováží vína z Izraele od izraelského vinařství Binyamina Winery [8], které se ovšem nachází na palestinském seznamu [9] izraelských firem určených k bojkotu. Podle informací organizace WhoProfits, která monitoruje monetizaci produkce z okupovaných území, toto vinařství vyrábí a produkuje vína z hroznů, které se pěstují jak na okupovaných Golanských výšinách [10], tak i na vinicích vybudovaných v nelegálních židovských osadách na Západním břehu Jordánu. Všechna tato vína tak podle Evropského soudu budou muset mít nálepku, že produkce pochází z okupovaných území. Nevím, jak se teď dovozce vín z Izraele v ČR postaví k rozhodnutí Evropského soudu a zda-li firma bude vína z vinařství Binyamina Winery nálepkovat.

Vinařství Binyamina Winery na seznamu firem, které produkují vína z hroznů pěstovaných na okupovaných územích.

Americké uznání legálnosti židovských osad na Západním břehu de facto lze považovat za protiúder Bílého domu a Izraele proti Evropskému soudu a Bruselu, protože když USA něco považují za legální a nesmí se to bojkotovat, potom bude zajímavé sledovat nejen Brusel a Evropskou unii, ale především jednotlivé země EU, které se zcela určitě k judikátu Evropského soudu nepostaví stejně a dá se očekávat, že Česká republika bude judikát ignorovat, protože jde proti Židům a proti Izraeli, což je v ČR v podstatě neprůchodné. Otázka původu izraelského zboží je přitom klíčová pro přežití Izraele, protože většina izraelské produkce míří jen do dvou směrů, polovina míří do EU a do Ruska, druhá polovina do USA. Proto si všimněte, že Brusel a Evropské soudy přijímají protižidovské kroky, proti Židům, proti Izraeli, takže se jedná o typický sionistický proces.

Politická scéna se již nedělí na levici a pravici, ale na obránce sionistů a ochránce Židů

Na straně druhé jsou země a státy v EU, které v parlamentu přijímají usnesení na ochranu Izraele, na odpor proti bojkotu izraelského zboží a proti kritice Izraele, která je nově označována za antisemitismu. Jednotliví politici jezdí do Izraele, ke Zdi nářků, nasazují si jarmulky na hlavy, skládají sliby Halachy, křičí do světa výkřiky “Jsem Žid!” a přijímají ceny Ochránců světla. Tito politici stojí na straně Chasidů proti sionistům a nasazují svoje tělo i duši na ochranu Izraele. A tím se dostávám k odpovědi na ten dotaz čtenářů, kde se ta podpora Izraele bere u politiků. V dnešních procesech řízení se už politika nedělí na pravici a levici, to už jste si doufám všimli, protože všichni dnes razí neoliberalismus, jak bývalá levice, tak i bývalá pravice. Dnes se politické procesy dělí jinak, a to podle toho, jestli politik stojí na straně sionistů (židů), anebo na straně Židů. To je jediný rozlišovací identifikátor politiků v dnešní době.

Mike Pompeo na tiskovce při návštěvě v Izraeli.

Proto se nedivte, že z SPD se stala řízená opozice, protože strana se po vstupu do parlamentu postavila na stranu Židů, čímž se postavila na stranu celé systémové poslanecké sněmovny, protože až na výjimky, je celá sněmovna na straně Izraele a na straně Židů. Proto je Praha nenáviděným dítětem v EU, proto Brusel odsuzuje ČR za nepřijímání migrantů, proto v Česku probíhají jiné procesy než v zemích EU, kde naopak veškerou moc drží sionisté a jejich proti-izraelské procesy řízení. Takže, je to naprosto jednoduché, jsme prostě svědky další bitvy ve válce mezi židy a Židy, tentokrát ve věci uznání nebo neuznání okupovaných palestinských území za integrální součást Izraele a jestli bojkotovat nebo nebojkotovat izraelské zboží z těchto okupovaných území.

Velký Izrael je budován krok za krokem, kousek po kousku, nejprve Jeruzalém, potom Golany, teď legalizace židovských osad… a bude hůř… pro Palestince… a pro všechny góje, jenže ti to ještě neví, na rozdíl od Palestinců

Ve sněmovně v Praze tak není ani jeden jediný politický subjekt, který by hájil čistě pro-národní a vlastenecké zájmy na prvním místě. Pokud někdo ve sněmovně hlasuje pro tyto zájmy, tak vždycky a pokaždé jen až ve druhé řadě, protože v první řadě je ochrana zájmů Židů a Izraele. Česká diplomacie bude mlčet jako zařezaná, že Mike Pompeo dnes zlegalizoval židovské osady na okupovaných územích, nikdo si nedovolí ani ceknout proti tomuto kroku, který je poplatný nacistickým procesům řízení, o kterých mluvil Bašár Asad o víkendu, video a článek máte zde.

Mike Pompeo na tiskové konferenci, kde oznámil legalizaci židovských osad z pohledu americké vlády.

V neděli všichni sluníčkáři v ČR skandovali na podporu demokracie, ale že ta samá ČR mlčí k procesům v Izraeli a ke genocidě a zániku Palestiny, to už nikoho nezajímá. Nejprve Golany, teď židovské osady, chystá se anexe celého údolí Jordánu, Jeruzalém uznaný hlavním městem Izraele, a to všechno za poslední rok a posledních pár měsíců. A to všechno díky Donaldu Trumpovi v Bílém domě. Jeho zvolením zvítězili Židé a Izrael. Proto nikoliv levice a pravice, ani Demokraté a Republikáni, ani Východ a Západ, ale jenom a pouze střet, teze a antiteze, mezi židy a Židy. To je ten hlavní princip procesů řízení v dnešní době.

Andrej Babiš v Kyjevě prohlásil, že odsuzuje anexi Krymu Ruskem, ale izraelská anexe okupovaných syrských a palestinských území mu zjevně nevadí

Naprostým skandálem a fackou do tváře je potom dnešní výrok [11] Andreje Babiše v Kyjevě při státní návštěvě, že neuznává anexi Krymu a Ukrajina je prý nucena čelit ruské agresi. Doufám, že totéž řekne v Praze po návratu z Ukrajiny, že vláda ČR neuznává izraelskou anexi Golan z března tohoto roku, ani dnešní americkou legalizaci a de facto uznání izraelské anexe palestinských území na Západním břehu, na kterém stojí 121 nelegálně vybudovaných židovských osad.

Potvrzuje se tím, že jarmulka, kterou si Andrej Babiš odnesl [12] od Zdi nářků, plní svoji roli doslova na 100% a možná i více, protože na Ukrajině svým výrokem se postavil na stranu sionistů, i když ten nejapný výrok mířil spíš k uším amerických místodržitelů v Praze a k neoconům než k uším Ukrajinců, které čeká rozprodej ukrajinské národní půdy [13] takovým divokým způsobem, že odtržený Krym se stane v porovnání s tím jenom bezvýznamnou epizodou.

-VK-

Šéfredaktor AE News

ZDROJ >>