Nejhorší práce na světě aneb važte si svého zaměstnání.

Práce – někdo ji miluje, někdo nenávidí. Ať už tak, či onak, díky ní vlastně můžeme žít spořádaný život, protože nám poskytuje finanční prostředky. Věděli jste ale, jaká jsou vlastně nejhorší zaměstnání na světě? 

Očichávač podpaždí

Když jsi jdete koupit deodorant, napadlo vás někdy, co jeho výrobě předchází? Než se začne hromadně vyrábět, musí někdo otestovat, zda dokáže zakrýt tělesný zápach a to mají na starosti právě tito lidé. Náplní jejich povolání je celodenní očichávání podpaždí figurantů, pravidelně a po různých aktivitách, a poté sepisovat své dojmy. Tito lidé jsou tedy důležití při výrobě deodorantů a dalších kosmetických produktů. 

axe-bodyspray-191361_960_720

Čistič odpadních trubek

Ano, i taková práce existuje. Nikdo zatím nevynalezl techniku, která by v tomto případě zastoupila člověka. Není tedy pochyb, že tohle zaměstnání patří k těm nejvíc páchnoucím. Ale bohužel i kanalizace je potřeba udržovat v relativní čistotě, takže si nasadíte ochranný oblek a ponoříte se do nekonečných kanalizačních tunelů, kde upravujete a uvolňujete ucpaná potrubí. 

pipe-1821109_960_720

Balzamovač mrtvol

Člověk si prý zvykne na všechno a kupodivu to tvrdí i pracovníci pohřebních ústavu, takzvaní balzamovači. Ti mají za úkol dát mrtvé tělo do pořádku a to dokonce až tak, aby vypadalo, že nebožtík pouze usnul. 

zombie-1802226_960_720

Uklízeč TOI TOIek

Určitě už i vy jste měli tu čest s těmito veřejnými toaletami, takže je vám asi jasné, jak to zhruba vevnitř vypadá. Respektive po několika hodinách, třeba někde na hudebním festivalu je návštěva těchto toalet jen pro silné povahy. Napadlo vás už někdy, jak se asi cítí člověk, kterého živí uklízení těchto toalet?

sanitary-402130_960_720

Ochutnávač zvířecího krmiva

I krmení pro zvířata musí nějak chutnat. Profesionální degustátoři jsou školeni na chutě, které zvířata přijmou nebo odmítnou. Je tedy potřeba zaměstnat člověka, který určí, zda je ta, či ona granule chutná, nebo nikoli. Při procesu ochutnávání se testuje jak chuť, tak i vůně výsledného produktu. 

glance-818895_960_720

Třídič kuřat

Kdybyste získali pozici třídiče kuřat, celý den byste se zabývali tím, jestli je čerstvě vylíhnuté kuře kohout nebo slepice. Podle toho se totiž určitě jejich budoucí osud. Toto zaměstnání vyžaduje obratné a jemné ruce, dobrý zrak, abyste mohli rozpoznat pohlavní orgány kuřete. 

chicks-573377_960_720
Chtěli byste některé tohle povolání vykonávat? Máte silný žaludek a nebojíte se? 

Please follow and like us:

ZDROJ >>