Prostějovská porodnice zavedla on-line objednávky na kurzy

Novinku pro nastávající maminky připravila prostějovská nemocnice. Maminky nyní čeká pohodlnější a rychlejší objednání na přednášky, kde se dozví, co očekávat od porodu.

dnes 17:41

SDÍLEJ:

Předporodní kurzy pořádají v nemocnici Prostějov pro všechny maminky, které se chtějí nejen o porodu dozvědět něco více.

Předporodní kurzy pořádají v nemocnici Prostějov pro všechny maminky, které se chtějí nejen o porodu dozvědět něco více.Foto: Archiv nemocnice

Nyní se totiž na tento typ přednášek budou moct přihlásit on-line.

„Možnost online objednávky na přednášky předporodní přípravy v Nemocnici Prostějov platí jak pro stávající, tak i pro nové zájemkyně o lekce z kurzu předporodní přípravy. Pro úspěšné online objednání stačí zadat jméno, příjmení, datum narození, telefon a e-mailovou adresu a vybrat termín či termíny, o které má žena zájem,“ uvedla mluvčí nemocnice Radka Miloševská.

V čem spočívají výhody tohoto typu přihlašování pak objasnila vrchní sestra gynekologicko-porodnického oddělení Věra Tisoňová.

„Pacientky se mohou objednávat v jakoukoliv denní dobu a v objednávkovém systému zjistí všechny potřebné informace, od termínů až po místo konání. A personálu zase odpadne mnohdy zdlouhavé vysvětlování a potvrzování objednávek,“ řekla k novince.

Přednášky se konají jednou měsíčně. Maminky se na ně přes internet mohou přihlašovat až do desáté hodiny v den konání.

Autor: Michal Sobecký

ZDROJ >>