Římské chucpe: Italský ministr zahraničí chce zavedení přerozdělovacích kvót pro migranty v EU, navrhuje vydávat víza běžencům už v jejich domovských zemích v Africe a vozit je potom do Evropy letadly! Matteo Salvini má další problém, italská prokuratura začala prošetřovat jeho spolupracovníka, že v Moskvě prosil o peníze pro Ligu Severu před minulými volbami! Rusko mělo straně Mattea Salviniho poskytnout peníze skrze zisky z obchodů s ropou v Itálii, v kauze jedou i evropské banky!

Římské chucpe: Italský ministr zahraničí chce zavedení přerozdělovacích kvót pro migranty v EU, navrhuje vydávat víza běžencům už v jejich domovských zemích v Africe a vozit je potom do Evropy letadly! Matteo Salvini má další problém, italská prokuratura začala prošetřovat jeho spolupracovníka, že v Moskvě prosil o peníze pro Ligu Severu před minulými volbami! Rusko mělo straně Mattea Salviniho poskytnout peníze skrze zisky z obchodů s ropou v Itálii, v kauze jedou i evropské banky!

Italská vláda opět předvedla, že jí nelze věřit ani nos mezi očima. Neustálé vykreslování Itálie jako odpůrce migrace je falešná karta, kterou ovšem mnoho lidí v Evropě neustále akceptuje. Naprostý šok minulou neděli vyvolal rozhovor italského ministra zahraničí s redaktorem italského listu Corriere della Sera. Ministr zahraničí Enzo Moavero Milanesi totiž pro list uvedl stanovisko, že v italské vládě bylo přijato rozhodnutí, že Itálie hned od počátku tohoto týdne ve spolupráci s novou prezidentku Evropské komise Ursulou von der Leyen začne vyjednávat nový plán na mechanismus přerozdělování uprchlíků mezi členské země v Evropě, protože Itálie a ostatní hraniční země Schengenu na jihu Evropy už nemohou nadále ekonomicky a bezpečnostně zvládat migrační zátěž [1].

Enzo Moavero Milanesi

Italský ministr v rozhovoru dále uvedl, že při jednání vlády minulý týden došlo k přesvědčení, že námořní blokáda pro lodě neziskovek selhala, protože Itálie by pokračováním v blokádě mohla čelit evropským sankcím a obvinění z porušování lidských práv. Italská vláda prý má spolehlivé informace o tom, že se jedná o ekonomické migranty, ze kterých pašeráci ve Středozemním moři dělají naoko trosečníky, kterým potom vzniká podle mezinárodního práva status osob v tísni, kterým musí Itálie pomoci a blokáda pro lodě, které tyto ztroskotance přiváží, je v rozporu s mezinárodním právem. Bylo by prý potřeba posílit Frontex a zadržovat pašerácké lodě ještě na moři ve chvíli, kdy jde o pašování lidí z právního hlediska, ale na to nemá Itálie kapacity.

Migranti získají azyl už v Africe a potom je odvezeme letadly do Evropy, kde je přerozdělíme… navrhuje italský ministr zahraničí a má prý pro tento návrh podporu celé italské vlády, včetně Salviniho

Enzo Moavero Milanesi chce již tento týden v rámci Evropské rady a s dalšími partnery v Evropské unii projednat nový navrhovaný mechanismus přerozdělování migrantů, který by spočíval v tom, že Evropská unie zřídí přímo v zemích Afriky specializovaná detašované pracoviště Evropské unie, která budou posuzovat žádosti jednotlivých běženců přímo v místě. V italské vládě minulý týden se prý pro tento jeho návrh vyslovili všichni členové italské vlády, nikdo nebyl proti, uvedl Enzo Moavero Milanesi pro italský list. Pokud žádost běženců o azyl v EU bude schválena, budou z Afriky převezeni do Evropské unie bezpečnou cestou letecky a přiletí rovnou do předvybrané evropské země, která jim azyl udělila. De facto by se jednalo o legalizaci již existujícího a běžícího tajného německého programu na letecký import migrantů, o kterém jsme na Aeronetu již informovali v článku zde.

Matteo Salvini a jeho pravá ruka a poradce Gianluca Savoini na Rudém náměstí v Moskvě.

Jak sami vidíte, italská vláda vůbec není vládou protimigrační, ale vládou redistribuční. Namísto tvrdého postupu proti migrantům, nasazení armády a potápění lodí pašeráků na moři prosazuje italská vláda plány a snahy na redistribuci migrantů z Afriky do celé Evropy. A teď mi řekněte, co tohle má společného s alternativou? Na situaci v italské vládě se musíme dívat jako na situaci v české vládě. Najdeme tam lidi, kteří se mohou vymykat evropskému neoliberálnímu kurzu, ale jinak všechny ostatní procesy jsou dány dopředu a nelze s nimi pohnout, promigrační kurz jeden furt dál a pryč. Ministr vnitra a místopředseda vlády Matteo Salvini může být stokrát proti migraci, když jeho ministr zahraničí v EU, který je navíc ve vládě jako nezávislý a bezpartajní, prosazuje leteckou dopravu migrantů z Afriky do Evropy.

Lhaní voličům je velice efektivní, protože věří politikům pokaždé jiné slovo, které jim politik dá a nikdo politiky nekontroluje. V Česku se nám rozmohl takový nešvar, jedná se o jedno slovíčko… “nelegální”

To je úplně stejné chucpe, jako když česká vláda se zaklíná, že je proti migraci, ale přitom ministerstvo vnitra každoročně vydává desítky tisíc pobytových víz pro migranty z nečlenských zemí EU, zejména z arabských zemí a z Afriky, což se potom projevuje tím, že najednou lidé v České republice vidí černochy, mulaty, míšence, Araby, typické příslušníky turkických národů, všude ve velkých českých městech se objevují halal restaurace a kebabárny, které postupně vytlačují místní tradiční hospody, protože je v nich zakázáno kouřit, to je všechno součást plánu a boje proti bílému muži a jeho bílé rodině. V nákupních centrech vidíte černé a arabské rodiny, které nejsou na turistické vyjížďce po Čechách, ale mají drahá auta s českými poznávacími značkami na parkovišti před nákupákem, jak nám hlásí čtenáři Aeronetu už prakticky nepřetržitě ze všech míst v České republice.

Matteo Salvini v přátelském rozhovoru s rodinou migrantů z Afriky. Takové hezké, milé a poctivé… chucpe!

Voličům je možné lhát nepřetržitě, protože volič uvěří každé nové lži, kterou mu politik poskytne. Díky tomu fungují procesy v ČR tak, jak fungují a nezdá se, že by to mělo něco změnit. Úplně stejné je to s alternativou, kde Matteo Salvini jezdí po Evropě a přiblblým voličům slibuje prosazování alternativy a odporu proti migrantům, a dokonce mu můžeme věřit, že to myslí upřímně. Jenže, v té samé chvíli, kdy on vystupuje v Praze na Václavském náměstí bok po boku Marine Le Pen a Tomia Okamury a hovoří proti “nelegální” migraci, tak jeho ministr zahraničí v Bruselu prosazuje zavedení modelu “legální” redistribuce migrantů po celé Evropě a leteckou dopravu migráčků z černé Afriky do zatím bílé Evropy. Ve výsledku nám vzniká chucpe, odporně zapáchající, které ovšem voliči stále baští alternativním politikům i s navijákem.

Itálií začal otřásat ropný skandál a nelegálního financování Ligy Severu pomocí ruských peněz, které prý pocházejí z ruské ropy a od Kremlu

A protože Matteo Salvini je nežádoucí i jako jen figura, protože tu blokádu přístavů pro neziskové lodě mu globlačiky jen tak nezapomenou, tak italská liberální justice a její prokuratura začala útočit na Ligu Severu a vyšetřovat její volební financování. Gianluca Savoini, blízký spolupracovník Mattea Salviniho, totiž čelí obvinění a vyšetřování prokuratury s podezření [2], že se snažil zajistit nelegální financování pro Salviniho stranu v Moskvě. Gianluca Savoini se měl minulý rok v Moskvě sejít s vrcholnými představiteli ruské vlády a měl žádat o poskytnutí finanční podpory pro Ligu (dříve Ligu Severu). Informaci [3] rozvířil americký server BuzzFeed, který je známý svým napojením na americký Deep State, Baracka Obamu, Hillary Clinton a americké tajné služby. Minulý týden totiž zveřejnil audio nahrávku [4] z této údajné Savoiniho schůzky v Moskvě.

Vladimir Putin, Matteo Salvini a Gianluca Savoini

Dne 18. října 2018 proběhla schůzka v hotelu Metropol v Moskvě mezi Gianluco Savoinim a dalšími pěti muži, tři Rusové a dva Italové. Na audio nahrávce, která byla zjevně pořízena prostorovou zpravodajskou technikou, je slyšet diskuse o tom, jak vyvést cca. 65 milionů dolarů pro Ligu Severu v Itálii pomocí krycího obchodu s ruskou ropou. Ve zkratce šlo o to, že italský nastrčený subjekt měl koupit ruskou ropu, zaplatit za ní, ale platba by ve skutečnosti nešla do Ruska těžební společnosti, ale peníze by skončily na účtech Ligy Severu pomocí spolupracujících bank. Tím by Rusko poskytlo skrytě Lize Severu peníze, tedy formou dodané ruské ropy, kterou by Liga Severu v Itálii prodala přes italské nastrčené firmy a zisk by si ponechala. Jedná se o nebezpečný skandál, který může položit italskou vládu, jmenovitě Ligu Mattea Salviniho.

Pravá ruka Mattea Salviniho se v Moskvě setkala přímo s Vladimirem Putinem a nejvyššími představiteli ruských ropných společností

Nahrávka byla zřejmě pořízena americkou tajnou službou, protože právě americký server BuzzFeed je dvorním příjemcem uniklých nahrávek, které americký Deep State záměrně pouští na veřejnost a používá k tomu vybraná a spřátelená média. BuzzFeed je potom hlavním partnerem na tzv. americké fiat-alternativě, kterou na čele zastupuje právě BuzzFeed. Z nahrávky nevyplývá, jestli k dohodě a transakci nakonec vůbec došlo, to je však předmětem současného vyšetřování prokuratury v Itálii. Pokud transakce proběhla, krylo ji i několik italských a evropských bank, což by opět ukazovalo na práci amerických tajných služeb, protože tato kauza by potom mohla americké vládě umožnit uvalení sankcí na evropské banky, které pomáhaly Rusům zajistit tento údajný ropný obchod do Itálie.

Vladimir Putin a Gianluca Savoini v Kremlu.

V Itálii se tak opakují procesy z USA, kde americké soudy začaly stíhat a kriminalizovat spolupracovníky Donalda Trumpa za kontakty a spolupráci s ruskými představiteli a podnikateli. Ten proces se do Itálie pouze překopíroval a je otázkou, jak daleko tato nová kauza v Itálii dojde, protože pokud se ukáže, že Liga Severu čerpala peníze pro své parlamentní, ale především Evropské volby z ruské ropy, potom se bude jednat o ukázkovou likvidaci alternativní strany v Itálii, která si dovolila jít proti globalistům a proti plánu nasunování migrantů do Evropy.

Za útokem proti Lize Mattea Salviniho stojí znovu a opět americký Deep State

Americký liberální Deep State je hlavním nástrojem a úderným křídlem globalistů a veškeré tyto procesy potom logicky vychází z amerických zdrojů jako je BuzzFeed. Vzpomeňte si, jak Barack Obama prosazoval spolupráci s Íránem, klimatické dohody globalistů z Paříže, globální obchod na úkor americké zaměstnanosti. Přesně tento americký globalistický Deep State stojí i za tímto útokem proti Lize Severu v Itálii.

Gianluca Savoini

Politici vám budou lhát, že stojí proti migraci. Jenže, když se zaposloucháte do jejich křivých slov, tak najednou zjistíte, že říkají slova o tom, že stojí jen proti té nelegální migraci. Jenže, potom se nedivte, že v České republice se objevují tisíce a tisíce černochů a Arabů, protože ti všichni přijeli do ČR legálně, na legálně vystavená víza. A takhle to funguje ve všech zemích Evropy. Proto mnoho alternativních stran lže svým voličům, když jim nabízí boj proti “nelegální” migraci, namísto boje proti veškeré migraci.

Na tu nelegální se totiž již dávno v Evropě nehraje, všichni ti černoši v ČR, které každý večer potkáváte v Lidlech, v Kauflandech a v dalších nákupních centrech, nejsou migranti a nelegální uprchlíci, to jsou všechno vízovaní a legální obyvatelé ČR s legálními povoleními k pobytu. Konceptuální slepota voličů mně děsí. Migrace jim totiž běží v ČR před očima, ale oni křičí, že jsou proti nelegální migraci. To je ta tragédie mocenského tenzoru, jízda plnou parou vpřed s otočením pohledu vzad.

-VK-

Šéfredaktor AE News

ZDROJ >>