RP: Rusko se neexpanduje na Západ, ale NATO na Východ!

Hans-Jochen Vogel, bývalý předseda SPD

-kou-
10.6.2019  ReinischePostOnline a PrvníZprávy
Německá vláda, v čele s kancléřkou Angelou Merkelovou, by měla navázat mnohem „podstatnější dialog“ s Ruskou federací, vyzval bývalý ministr spravedlnosti Německa Hans-Jochen Vogel.
„Koneckonců, není to Rusko, které expandovalo na Západ, ale NATO na Východ,“ uvedl bývalý vůdce německých sociálních demokratů.

Berlín musí pokračovat v dialogu s Moskvou, bývalý ministr spravedlnosti Německa a bývalý předseda Sociálně demokratické strany Německa (SPD) Hans-Jochen Vogel v rozhovoru s německými novinami Rheinische Post uvedl.

A tentokrát by to mělo být „podstatnější“, zdůraznil Vogel.

„Koneckonců se Rusko se nerozšiřuje na Západ. Severoatlantická aliance se rozšiřuje na Východ,“ uvedl bývalý německý ministr spravedlnosti.

  • Jak USA oklamaly SSSR s nerozšiřováním NATO!
  • Šojgu k NATO: Ruskou hrozbu jste si vymysleli a teď se jí strašíte!

Němečtí sociální demokraté by na oplátku měli vynaložit veškeré úsilí, aby federální vláda na čele s kancléřkou Angelou Merkelovou vybudovala vztahy s Ruskou federací jinak, vyzval Hans-Jochen Fogel.

„Nikdy bychom neměli zapomenout na všechno zlo, které jsme způsobili Rusům v letech 1941-1945 během naší dobyvatelské války. tehdy přišlo o život 26 milionů lidí,“  připomněl bývalý předseda Sociálně demokratické strany Německa.

- - -

ZDROJ >>