Superstát “Německo-Francie” vs.  V4. Ministr Petříček na Ukrajině a Makedonie jako Severní Makedonie – obojí jako V4 vs. Rusko

“Překvapivou smlouvu, která vznikla prakticky v utajení, podepíše německá kancléřka Angela Merkelová a francouzský prezident Emmanuel Macron v úterý v německých Cáchách. Tato smlouva vytvoří z obou nejsilnějších evropských zemí de facto společný superstát. O smlouvě se nikde příliš nepíše, teprve před několika dny byla zveřejněna na stránkách francouzského ministerstva zahraničí. ” (zdroj zde)

Německo-francouzský superstát a konec Evropské unie

“Německá spolková kancléřka Angela Merkelová a francouzský prezident Emmanuel Macron v úterý v západoněmeckých Cáchách podepsali smlouvu o spolupráci a integraci. Dle oficiálních informací je cílem prohloubení spolupráce Německa a Francie v zahraniční politice, obraně nebo například v oblasti hospodářství.

Dle mého názoru takzvaná Cášská smlouva otevírá předposlední kapitolu EU. Ono totiž nic jiného středně velkým státům Evropy nezbude, pokud si chtějí zachovat alespoň zbytky suverenity, aby se ubránily diktátu, než něco takového odmítnout. Tou poslední, pokud se jako členské státy konečně nevzchopíme, bude vazalství a poslušnost jako v protektorátu nebo rozpad Unie a změna na celém evropském kontinentu. Ono německo-francouzského přátelství totiž míří k vyústění v superstát, který bude mít jedinou pravdu v Unii. A my ostatní budeme muset jen poslouchat. Tak to snad ne!” (zdroj zde)

Na úvod jsem vložila dvě citace z mainstreamu, týkající se smlouvy mezi Francií a Německem o vytvoření tzv. Superstátu.

První je o tom, že příprava k uzavření této smlouvy probíhala v utajení, druhá o tom, že vznik superstátu “Francie-Německo” předznamenává konec Evropské unie, jinak řečeno: předznamenává její rozpad.

Konec vlivu USA v Evropě – ale stačí to k radosti?

V širším kontextu je smlouva o tom, že Evropa se naplno vymaňuje z vlivu Spojených států a to je pozitivní fakt. Ze zřetele však nesmíme ztrácet další fakt, a sice ten, že smlouva znamená konec dosavadní podoby EU, protože dalším pokračováním má být rozdělení EU. A tady se ptejme:  Jaké rozdělení to má být? No přece rozdělení na dvourychlostní Evropu. A dvourychlostní Evropa, to je silná západní Evropa a slabá východní Evropa. A dále je to západní Evropa s Německem a Francií v čele, a východní Evropa se zeměmi V4 v čele.

A tady jsme u kamene úrazu – je V4 spontánním projektem, který spontánně odmítá migraci a spontánně odmítá nejrůznější nařízení EU, anebo je to projekt cíleně vytvořený s tím, že jeho účel ukáže až čas?

Já se dlouhodobě přikláním k druhé verzi s tím, že dlouhodobě v postavě V. Orbána vidím obdobu N. Farage, tzn. jednu z dalších zásadních postav Globalistů v jejich plánu o přeformátování Evropy, a to přeformátovávání, které je srovnatelné s překreslováním hranic Evropy po první světové válce.

Jinak řečeno, velké celky, které byly po WW1 rozporcovány (Germánská říše, Osmanská říše, Rakousko-Uherská říše) na samostatné státy a po roce 89. doslova na státečky, mají být nově přetvořeny do jiných opět velkých celků.

Germánská říše – nově superstát “Německo-Francie”, Osmanská říše – nově islám “Turecko-Írán”, Rakousko-uherská říše – nově V4 plus Balkán plus postsovětské státy na západě a jihozápadě Ruska

A tak jsme v současnosti svědky toho, že bývalá Germánská říše se dnes změnila v superstát “Německo-Francie”, bývalá Osmanská říše se proměňuje ve spojenectví Turecka jak s Německem tak s Íránem (třetí džihád) a bývalá Rakousko-uherská říše, která má opět zahrnovat i Balkán, se mění v nástroj, který by měl být spouštěčem i další války – války s Ruskem.

Když pomineme, že superstát “Německo-Francie” je spojencem Íránu/islámu (tzn. i Osmanů), tak nám vyjde, že země V4/obdoba Rakouska-Uherska jsou v obklíčení islámem jak ze severu, tak z jihu. Ale to není celé, protože když se na země V4 podíváme ještě jinak, tak jsou pouze základem nově vytvářené východní Evropy v rámci dvourychlostní Evropy.

Spolu se zeměmi V4 totiž mají být součástí východní Evropy i všechny země, které kdysi byly součástí SSSR a také všechny země Balkánu, které dříve byly součástí Jugoslávie. A co je na všech těch zemích východní Evropy nejpodstatnější? Téměř všechny už jsou součástí EU a NATO!

Česko posiluje vztahy s Ukrajinou, ministr zahraničí Petříček na návštěvě Ukrajiny kritizuje Rusko

A jaký nám z toho ve finále vychází obrázek? Východní Evropa oddělená od superstátu “Německo-Francie”, ale přesto východní Evropa jakožto základny NATO kolem celé západní a jihozápadní hranice Ruska! Ještě jinak: všechny země na západní a jihozápadní hranici Ruska, které do roku 89 byly součástí Varšavské smlouvy, jsou nově součástí NATO! A to je to hlavní překreslování Evropy! Ale pokračujme.

Petříček se svým ukrajinským protějškem Pavlo Klimkinem, Ukrajinu označil za klíčového partnera východního partnerství. V listopadu do země přijel místopředseda sněmovny Vojtěch Pikal (Piráti) a na Ukrajinu vyrazí i sněmovní zahraniční výbor. Zatím posledním českým premiérem, který zemi navštívil, byl před deseti lety Mirek Topolánek 

Zakrátko po ohlášení vzniku superstátu “Německo-Francie”, se český ministr zahraničí Petříček vydal na Ukrajinu. Kromě toho, že mu nevadilo, že podpořil banderovský fašistický režim Ukrajiny, tam dohodl především další sbližování Česka s Ukrajinou, jehož konkrétní podoba je nejen o tom, že ročně by Česko místo cca 21 000 migrantů z Ukrajiny mělo přijímat až 40 000 migrantů, ale i ta, že ministryně Maláčová chce Ukrajincům v Česku upravit platy

Makedonie se mění v Severní Makedonii a stane se členem NATO

Téměř současně s návštěvou ministra Petříčka na Ukrajině se objevila zpráva, že po dlouhých dohadech Makedonie s Řeckem o název části toho území Makedonie, které zbylo po rozpadu Jugoslávie, se dospělo ke shodě a že toto území se nově bude jmenovat “Severní Makedonie” . Připomenu, že název “Makedonie” je velmi svázán s řeckou historií, proto Řecko vystupovalo proti tomu, aby tak bylo označeno území, které ve skutečnosti představuje jen část původní Makedonie

Na obrázku historické území Makedonie předtím, než jeho část byla anektována okolními zeměmi a současné území Severní Makedonie – Republika Makedonie

Jakmile bylo o novém názvu Makedonie rozhodnuto, jako první přišly informace, že  Severní Makedonie se stane členem EU i NATO – jako první reagoval šéf NATO: “„Těším se, až se budoucí Republika Severní Makedonie přidá k NATO,“ napsal na Twitteru generální tajemník Aliance Jens Stoltenberg.” Nyní už bylo dohodnuto, že Makedonie protokol o vstupu do NATO podepíše 6. února.

Ve stejné době, 30. ledna, v ukrajinské tv pronesl ukrajinský ministr obrany Stěpan Poltorak, že NATO očekává urychlený vstup Ukrajiny

Pomiňme nyní, že ukrajinská vláda nestojí za jakékoliv zviditelňování a na vložené video a informaci se dívejme jen tou optikou, že Česko – kromě prezidenta Zemana – nemá problém s tím, že na Ukrajině jsou oslavováni banderovci.

V den, kdy Makedonie přijala název “Severní Makedonie” a odstranila tak překážku ke vstupu do EU a NATO, to potvrdila i Česká tv, když v pořadu Události,komentáře rozvinula téma “Ukrajina a Makedonie v NATO”

Ale nyní k tomu, že téma jak Ukrajiny v NATO, tak Makedonie v NATO, to jsou jen další kamínky mnohem širší mozaiky -mozaiky, jejíž základem je Visegrádská čtyřka!

Visegrádská čtyřka za prvé – Visegrádská čtyřka je o spojení “V4 plus Země východního partnerství”

Země východního partnerství, to je projekt z roku 2012, jde v něm o šest zemí, se kterými má V4 rozvíjet vztahy na všech úrovních a jsou to tyto země: Arménie, Ázerbájdžán, Bělorusko, Gruzie, Moldavsko a Ukrajina.

K těm si můžeme říct, že Gruzie už je jednou nohou v NATO – velmi se o to zasloužil bývalý ministr obrany Stropnický, který v Gruzii nedávno slavnostně odhalil sochu Václava Havla

M. Stropnický v Gruzii, červen 2017 

Pokud jde o Moldavsko, tak o to se hraje, velmi ale vadí, že tam ve volbách zvítězil “proruský” prezident Dodon.

Pokud jde o Ázerbájdžán, tak ten je prozatím jen partnerem NATO, ale pak tady máme ještě tři velmi důležité země: Arménie, Ukrajina, Bělorusko. Proces kolem Ukrajiny jsem částečně popsala v souvislosti s návštěvou ministra Petříčka, takže nám zbývá dění kolem Arménie a Běloruska.

A byla to právě Arménie, kvůli které Brusel před rokem velmi slavil – Arménie se totiž tehdy trhla od Ruska a přidala se k EU a byla to sláva veliká (psala jsem o tom zde)

A jak by také ne, když Arménie si natolik rozumí s Íránem, že podle Íránu by se Arménie měla stát součástí Íránu (psala jsem o tom zde)!

A jak by také ne, když F. Mogherini je v Íránu vařená pečená (více zde). ..

Takže s Arménií je také téměř hotovo (i když ne tak docela, protože v Arménii má Rusko vojenské základny a v případě bojů o Náhorní Karabach (viz opět velmi prozíravý Putin) se Arménie bez Ruska neobejde.

A zbylo nám Bělorusko, kde Lukašenko neví co by! A k tomu aktuální zprávu, že EU a Světová banka dají 8,8 mln dolarů na pomoc Bělorusku  .

Ale teď to podstatné – jak má příští východní Evropa, tzn. V4 + Země východního partnerství vypadat: zeleně V4, oranžově Ukrajina, Bělorusko, Moldávie, Gruzie, Arménie, Ázerbájdžán.

Že z Ázerbájdžánu a Arménie je to už o propojení s Íránem a přes něj s Čínou, to teď vynechám, důležité teď totiž je to, že dokud Putin drží Ukrajinu a Bělorusko, tak plán Globalistů o tom, jak ze zemí V4 a bývalých sovětských republik vytvoří nástroj, který s banderovským fašismem a antisemitismem nově potáhne na Rusko místo Hitlera, nemá šanci uspět!

Přičemž dalším důvodem, pro který tento projekt šanci na úspěch mít nemá, je dle mého to, že země V4 NEDOPUSTÍ, aby byly od EU odtrženy v rámci tzv. dvourychlostní Evropy a tedy nedopustí, aby se staly jak součástí ukrajinské banderovštiny, tak součástí polské nenávisti k Rusku!

Visegrádská čtyřka podruhé – formát “16+1”

V roce 2012 vznikl ve Varšavě formát “16+1”, který je o prohlubování ekonomické spolupráce. A tady jsou země, které jsou jeho součástí: vedle Česka je to dalších deset členů Evropské unie – Bulharsko, Chorvatsko, Estonsko, Maďarsko, Lotyšsko, Litva, Polsko, Rumunsko, Slovensko a Slovinsko a pět států mimo unii –Albánie, Bosna, Makedonie, Černá Hora a Srbsko. Peking na zatím posledním summitu platformy 16+1 loni v listopadu v Budapešti slíbil, že poskytne zemím střední, východní a jihovýchodní Evropy na rozvojové a investiční projekty přes tři miliardy dolarů (67 miliard korun).

A co tady opět vidíme? Opět vidíme země V4, ovšem už v mnohem širším začlenění. A v tomto případě si zasluhují pozornost tyto země: Albánie, Bosna, Makedonie, Černá Hora a Srbsko. Tím už se dostáváme k tomu, jak důležitým kamínkem je Makedonie – nově “Severní Makedonie”, ale pro úplnost se na ten Balkán podívejme ještě i jednotlivě.

Albánie je součástí NATO od roku 2009, Černá Hora se slavnostně připojila v červnu 2017, Bosna je rozpracována , Srbsko prozatím trvá na negativním postoji . V těchto souvislostech je logické, s jakým jásotem se právě pracuje na přijetí Makedonie.  Když si k tomu přidáme, že Bulharsko, Chorvatsko, Estonsko, Maďarsko, Lotyšsko, Litva, Polsko, Rumunsko, Slovensko a Slovinsko už členy NATO jsou, tak se nám tady rýsuje další obrázek o spolku, jehož součástí má být V4 v rámci projektu “16+1”.

Přitom v této souvislosti je nejdůležitější to, že projekt “16+1” zahrnuje Balkán. A tady připomínám, že cca 33 % obyvatel Makedonie vyznává islám a že dále na Balkáně už existuje i konflikt mezi katolíky a pravoslavnými a že tedy se nelze divit, že Balkán je opět označován za výbušný sud prachu

Visegrádská čtyřka potřetí – formát “4+1”

Tato část je o tom, že Visegrádská čtyřka už není o počtu čtyř členů, ale o počtu pět členů. Od června 2018 je totiž součástí V4 i Rakousko

Za pozornost stojí, že ˇZidovské listy” tehdejší událost okomentovaly článkem “Tajné přání Rakouska. Bude nás ve Višegrádu pět?”

A tady skončím citací V. Pjakina z jeho “Otázek a odpovědí”

Dotaz:

Znamená účast Rakouska v tomto projektu, že byl zahájen proces převzetí kontroly nad východní Evropou od amerických a britských státních elit těmi z Rakouska a Německa, které obvykle jednají ve vzájemné součinnosti?
A také to, že tím byl zahájen proces předání plné kontroly nad daným územím od atlantického křídla globálního prediktoru tomu euroasijskému?
Znamená to také to, že kurátorství nad banderovským projektem se vrací zpět do Rakouska?

Odpověď:

Všechno je to trochu jinak. Problém je v tom, že se o žádné převzetí řízení nejedná. Visegrádská čtyřka, která teď existuje a Intermarium/Mezimoří Pilsudského jsou články jednoho řetězce, je to jeden plán. Mám na mysli to spojení zemí jako Polsko, Maďarsko, Československo, Rumunsko, Moldavsko a přirozeným způsobem s nimi hraničícího Rakouska, které tam nikdy nefigurovalo zjevně.

Opět si připomeneme Vídeň s knihovnou Habsburků a Prahu jako okultní centrum světového židovstva. Visegrádská čtyřka a Intermarium jsou pověřeny tím, aby zachovaly kulturní identitu stávající Evropy, při plném přeformátování staré Evropy a vytvořením nových národů, nových jazyků a nových států.

A tohle musí vydržet do doby, dokud bude nadnárodní řízení, globální prediktor mít zájem o zachování těchto dvou center, toho vídeňského s knihovnou Habsburků a pražského centra jako okultního centra světového židovstva.

Ale kvůli tomu musí existovat nějaký silný subjekt. A vzpomeňme si na to, o čem stále mluvíme, že jakýkoliv stát začíná tehdy, má-li minimálně 10 miliónů obyvatel. Je tedy třeba vytvořit takový stát, který svou infrastrukturou, svou zdrojovou stabilitou dokáže zajistit svou existenci v konfliktních, agresivních podmínkách prostředí. Proto ta opora o dvě moře, o Černé a Baltské, aby ten celek nebyl sevřený.

Jde o dávný proces. Byl vypracován dlouho před Pilsudským, před tím než ho Pilsudski ohlásil. Takže jaké převzetí řízení? Probíhá plánovaná práce globálního prediktoru na přeformátování západní Evropy.
A skutečnost, že to teď běží tak neslaně nemastně, souvisí s tím, že byla pozastavena ta migrační vlna. Cožpak si myslíte, že Orbán je sám o sobě takový frajer? Prý:
„Nebudeme k sobě pouštět migranty.“ On sám si dokonce může myslet, že takový frajer je, ale celá ta frajeřina musí mít ekonomické jištění.

Vzpomeňte si, jak Hitlera přiváděli k moci a připravovali na válku s Ruskem. Přestože je okolo Orbána takové pozdvižení, ekonomické procesy u něj běží tak, jak je třeba, aby mohl být realizován projekt Intermarium.

Zdroj citace Pjakina  zde

Ale ať uzavřu svůj článek – nejsou země V4 směrovány k tomu, aby naplnily to, co je žádoucí?

Potřebuje Rusko rozdělenou Evropu?

Všechno směřuje k tomu, že po vzniku superstátu “Německo-Francie” se země V4 od EU trhnou a učiní tak v dobré víře, že se zachrání. Já se ale stále více domnívám, že tím pouze splní to, co je od nich očekáváno, tedy to, co dávno tomu bylo naplánováno co by součást přeformátovávání Evropy! A můj zásadní dotaz zní – pomůže Putinovi, když se země V4 od Francie a Německa trhnou a stanou se součástí těch projektů, které jsou od začátku naplánovány k novému tažení na Rusko?

Ještě jinak – má Česko po návštěvě ministra Petříčka na Ukrajině prohlubovat vztahy s Ukrajinou, anebo má raději volit udržování vztahů s Německem tak, aby dvourychlostní Evropa nemohla být realizována?

Když si na tuto otázku odpovím optikou Ruska, tak myslím, že nic horšího, než příklon V4 k Ukrajině (a Bělorusku a Makedonii a Balkánu pod vládou NATO) si Putin nemůže přát …. Jenže tady jsme u toho, že každé volání o vystoupení Česka z EU, je právě o příklonu k Ukrajině (a k Bělorusku a Makedonii a Balkánu pod vládou NATO).

V souhrnu totiž ministr Petříček návštěvou Ukrajiny neudělal nic jiného, než že Česko coby součást V4, posunul k tomu, aby se Česko jako součást V4 trhlo od superstátu “Německo-Francie”   A z toho plyne co? Že každý, kdo volá po odtržení V4 od EU, podporuje ministra Petříčka….

-Pozorovatelka- 03.02.2019

Související:

Čím se provinil Andrej Babiš

Brusel v šoku, Arménie na straně Ruska – to už neplatí

Před sto lety 11.11. 1918 se Evropa měnila na předtím a potom