The Inconvenient Truth: Analýza manifestu střelce z El Pasa v Texasu, kvůli kterému se v amerických médiích strhla hysterie a padají slova o rasismu, xenofobii a bílé nadřazenosti! Jenže pomalu už začíná být jasné, proč je dokument všude mazán a odstraňován, text totiž obsahuje chorobný proces globalizace, který platí univerzálně v celém západním světě a mnoho Američanů by se mohlo začít s textem v určitém rozsahu ztotožňovat! Mladí bílí Američané s vysokou školou už nemají v USA žádnou budoucnost, napsal střelec!

Kauza střelce, který minulou sobotu postřílel v El Pasu v Texasu 22 lidí a dalších minimálně 30 lidí zranil, otřásá americkými médii a pomalu v podstatě už i ulicemi. V případu je mnoho podezřelých skutečností, které ukazují na další false flag, ale mnohem bizarnější je příběh jistého manifestu. Patrick Wood Crusius totiž několik minut před zahájením střelby zavěsil na sociální síť Infinity Channel (8Chan) manifest, podobně jako své manifesty dříve publikovali Brenton Tarrant z Christchurch na Novém Zéland, nebo Anders Breivik v Norsku. Jenže, v případě střelce z El Pasa začaly probíhat úplně jiné procesy, které jsme dosud nezažili a po zhodnocení jeho manifestu můžeme říct, že už víme proč.

Patrick Wood Crusius

Zatímco manifest Anderse Breivika, který 22. července 2011 (datum bylo Breivikem zvoleno symbolicky s ohledem na okultní kabalistická čísla 11 a 22 v datu) zastřelil na ostrově Utoya nedaleko Osla celkem 77 lidí, byl šířen po celém internetu naprosto bez omezení, manifest Patricka Wood Crusiuse byl hned od počátku mazán a cenzurován velkými globalistickými internetovými společnostmi, až to začalo být podezřelé. Zatímco Breivikův manifest je mohutným elaborátem na akademické úrovni, manifest střelce z El Pasa je velmi kratičký. A možná právě proto je nebezpečný, protože všichni v médiích vědí, že 90% veřejnosti nečte dlouhé texty v médiích.

Trojice manifestů, ovšem se symboly globalizace!

Breivikův manifest “A European Declaration of Independence” nikdy většina lidí nečetla a číst nebude. Podobně je na tom manifest “The Great Replacement” od střelce z Christchurch na Novém Zélandu, který je sice kratší než Breivikův, ale přesto je příliš dlouhý. Manifest “The Inconvenient Truth” od střelce z El Pasa má však jen necelé 4 stránky textu, a tím se stává velice nebezpečným. Dokument je totiž obžalobou sionistické globalizace, i když sionismus nikde výslovně nejmenuje, a popisuje důsledky likvidace bílé rasy v USA, čímž ale popisuje procesy, které probíhají i v Evropě. Proto se strhla na americkém globalizovaném mainstreamu doslova hysterie.

Úvodní stránka 8Chanu.

Nejprve si musíme popsat pozadí publikování tohoto manifestu. Patrick Wood Crusius publikoval dokument z mobilního zařízení na 8Chanu přibližně 4 minuty před zahájením střelby. V neděli druhý den oznámila americká společnost Cloudflare, že přestává webu Infinity Channel poskytovat bezpečnostní a distribuční CDN služby [1]. Administrátoři 8Chanu to začali okamžitě řešit a našli si nový hosting u společnosti Epik, která poskytuje webové služby projektům, které se dostanou do války s americkým mainstreamem, firma se zaštiťuje svojí neutralitou a 1. dodatkem americké Ústavy.

Zuřivá reakce globalistických firem na publikování manifestu

Jenže, jakmile přesun 8Chanu proběhl na servery Epik, došlo k neuvěřitelné události. Společnosti Epik přestalo fungovat přes 80 webů celkem 80 různých zákazníků. K čemu došlo? Společnost Epik totiž nedisponuje vlastní síťovou infrastrukturou, je to pouze reseller síťových a hostingových služeb. Skutečným majitelem infrastruktury je firma Voxility, která vlastní datacentrum v San Franciscu. A tato firma, když se dozvěděla, že její reseller Epik poskytl hosting 8Chanu, odpojil v datacentru Epiku celý jeden rack, na kterém běžel 8Chan spolu s dalšími přibližně 8 desítkami jiných klientů Epiku.

Datacentrum Voxility

Epik proto musel 8Chan odstranit ze svého hostingu, jinak by firma Voxility de facto zrujnovala Epiku business s poskytováním webohostingových služeb, protože těch 80 zákazníků by odešlo jinam. Vedení Epiku je zhrozeno tím, jak velké internetové společnosti cenzurují obsah a nebojí se dokonce porušit obchodní smlouvy a odpojit resellera v datacentru. Velice to připomíná rušení účtů Alexe Jonese na sociálních sítích, tam to probíhalo úplně stejně.

Jak je možné, že manifesty Anderse Breivika a Brentona Tarranta tyto procesy nepotkaly? Zakopaný pes je v podstatě ve dvou věcech: Crusiusův manifest je velmi krátký, to za prvé, a je psaný obyčejnou angličtinou, která nemá charakter akademického elaborátu, takže text osloví mnoho obyčejných Američanů. To je ten skutečný důvod, proč se strhla taková hysterie proti serveru 8Chan, který se ničeho nepopustil, pouze v souladu s americkým 1. dodatkem publikoval bez cenzury text střelce. Je tedy načase se podívat na český překlad Crusiusova manifestu, v čem je tak nebezpečný.

 

Nepříjemná pravda

Manifest Patricka Wood Crusiuse, střelce z El Pasa
O mně

Obecně podporuji střelce Christchurch a jeho manifest. Tento útok je reakcí na hispánskou invazi do Texasu. Jsou to podněcovatelé, ne já. Prostě chráním svoji zemi před kulturní a etnickou výměnou vyvolanou invazí. Někteří lidé budou považovat toto prohlášení za pokrytecké kvůli téměř úplnému etnickému a kulturnímu zničení, které naši evropští předci přinesli původním Američanům, ale to jen posiluje můj názor. Domorodci (pozn. Indiáni) nebrali invazi Evropanů vážně a zůstávají jen stínem toho, čím dříve byli. Moje motivy tohoto útoku nejsou vůbec osobní. Hispánská komunita vlastně nebyla mým cílem, než jsem četl Velkou výměnu (pozn. manifest Brentona Tarranta z Christchurch). Tento manifest bude zahrnovat politické a ekonomické důvody útoku a moji výzbroj.

Politické důvody

Stručně řečeno, Amerika hnije zevnitř a mírové prostředky k zastavení tohoto se zdají být téměř nemožné. Nepříjemnou pravdou je, že naši vůdci, demokraté i republikáni, selhali po celá desetiletí. Jsou spolupachateli, nebo se přímo sami zapojili do jedné z největších zrad americké veřejnost v historii. Vládu nad Spojené státy převzaly nekontrolované korporace. Mohl bych napsat desetistránkovou esej o všech škodách, které tyto společnosti způsobily, ale tady je to důležité: V důsledku smrti bílé porodnosti, narůstající anti-imigrační rétorice a stále rostoucího počtu hispánského obyvatelstva se Amerika brzy stane státem jedné jediné politické strany.

Demokratická strana bude vlastnit Ameriku, a oni to vědí. Přechod již zahájili masivním přesunem pozornosti k hispánskému hlasovacímu elektorátu v 1. Demokratické debatě. Mají v úmyslu využít otevřené hranice, bezplatnou zdravotní péči pro nelegální občany, udělování občanství a další věci k uzákonění politiky importu a následné legalizací milionů nových voličů.

S takovou politikou se hispánská podpora pro demokraty v budoucnu stane téměř jednomyslnou. Hispánská populace v Texasu z nás učiní demokratickou pevnost. Ztráta Texasu a několika dalších států s velkou hispánskou populací je vše, co Demokraté potřebují k tomu, aby vyhráli téměř všechny prezidentské volby. Přesto však Republikánská strana je také hrozná. Mnoho frakcí v rámci Republikánské strany podporuje korporace. Pro-migrační, pro-korporátní. Ale některé frakce v Republikánské straně nemají priority = korporace budoucnosti. Demokraté tedy téměř jednomyslně souhlasí s podporou imigrace, zatímco Republikáni jsou rozděleni v názoru. Přinejmenším u republikánů je konec s otázkou hromadného přistěhovalectví a udělovaná občanství lze výrazně snížit.

Ekonomické důvody

Stručně řečeno, přistěhovalectví může být pro budoucnost Ameriky pouze škodlivé. Pokračující přistěhovalectví způsobí jeden z největších problémů všech dob, automatizaci, která je mnohem horší. Některé zdroje říkají, že to bude trvat dvě desetiletí, polovina amerických pracovních míst zmizí. Část lidí bude rekvalifikována, ale většina samozřejmě ne. Nemá tedy smysl, aby dál pronikaly do Spojených států miliony nelegálních nebo legálních přistěhovalců, a udržovat další desítky milionů těch, které již zde jsou. Útočníci, kteří mají jednu z nejvyšších porodností ze všech etnik v Americe.

V blízké budoucnosti bude Amerika muset zavést univerzální příjem pro nezaměstnané, aby se zabránilo rozsáhlé chudobě a občanským nepokojům, protože lidé ztratili zaměstnání. Nezaměstnanost je sama o sobě zdrojem občanských nepokojů. Čím méně závislých na vládní sociální podpoře, tím lépe. méně závislých na vládním systému, Čím nižší je míra nezaměstnanosti, tím lépe. Dosažení ambiciozních sociálních projektů, jako je univerzální zdravotní péče a UBI (univerzální základní příjem), by bylo daleko úspěšnější, pokud z nároku budou odstraněny více než desítky milionů závislých osob.

Přestože noví migranti vykonávají špinavou práci, jejich děti už obvykle ne. Chtějí žít americký sen, což je důvod, proč získávají vysokoškolské vzdělání a obsazují vysoce placené kvalifikované pozice. To je důvod, proč korporace lobují za ještě větší nelegální přistěhovalectví, a to i po desetiletích, kdy k tomu došlo poprvé. Potřebují neustále doplňovat fond práce s nízkou kvalifikací. I když děti migrantů zaplavují kvalifikované pracovní pozice, korporace to lobováním za pracovní víza udělovaným kvalifikovaným pracovníkům ještě zhoršují.

Nedávno Senát pod správou REPUBLIKÁNŮ výrazně zvýšil počet zahraničních pracovníků, kteří dostanou americká zaměstnání. Nezapomeňte, že demokraté i republikáni podporují přistěhovalectví a pracovní víza. Podniky musí stále doplňovat pracovní zdroje pro kvalifikované i nekvalifikované pracovní pozice, aby mzdy zůstaly dole. Automatizace je tedy dobrá věc, protože eliminuje potřebu nových
migrantů k zaplnění nekvalifikovaných pracovních míst.
 Tedy práce, ze které Američané stejně nemohou vyžít. Automatizace může a nahradí miliony pracovních míst s nízkou kvalifikací, pokud budou přistěhovalci deportováni.

Tento zdroj konkurence pro kvalifikované práce přistěhovalců a držitelů víz z celého světa velmi zhoršil situaci pro domorodce, kteří soutěží na trhu kvalifikovaných pracovních míst. Aby lidé mohli konkurovat, musí získat lepší kvalifikaci trávením více času na vysoké škole. Bývaly doby, že středoškolské vzdělání za něco stálo. Nyní je to bakalářský titul, který se doporučuje, aby byl člověk na trhu práce konkurenceschopný. Náklady na vysokou školu vylétly do astronomický výšin, zatímco úroveň vzdělání klesla. To vedlo k zadlužené generaci, přehnaně kvalifikovaní studenti pracují na neobvyklých a málo placených pracovních pozicích, které je nenaplňují v jejich očekávání. Samozřejmě, tito migranti a jejich děti přispěly k problému, ale nejsou jeho jedinou příčinou.

Americký životní styl poskytuje našim občanům neuvěřitelnou kvalitu života. Našim životním stylem je ničit životní prostředí naší země. Decimace životního prostředí vytváří masivní břemeno pro budoucí generace. Podniky míří ke zničení našeho životního prostředí tím, že nestydatě plundrují zdroje. To byl problém po celá desetiletí. Například tento jev je skvěle vylíčen v desetiletí staré knižní klasice „The Lorax“ (1971). Vodní zásoby v celé zemi, zejména v zemědělských oblastech, se vyčerpávají. Pitná voda je znečištěna zemědělstvím a ropnými vrty. Spotřebitelská kultura vytváří tisíce tun zbytečného plastového odpadu a elektronický odpad a recyklace, která by toto zpomalila, téměř neexistuje.

Stavební rozmach vytváří neefektivní města, která zbytečně ničí miliony akrů půdy. Dokonce používáme, bůhví, proč, papírové ručníky, které pochází z mnoha stromů, jen abychom si utřeli vodu z našich rukou. Všechno, co jsem viděl a slyšel v mém krátký životě, mě přivedlo k přesvědčení, že průměrný Američan není ochoten změnit svůj životní styl, i když změny mu způsobí jen nepatrné nepříjemnosti. Vláda není ochotna tyto otázky řešit nad rámec prázdných příslibů, protože vláda je vlastněna korporacemi. Korporacemi, které mají také rády přistěhovalectví, protože více lidí znamená větší trh pro jejich výrobky. Chci jen říct, že miluji lid této země, ale sakra, většina z vás je prostě příliš tvrdohlavá, než aby změnila svůj životní styl. Takže, další logickým krokem je snížení počtu lidí v Americe využívajících zdroje. Pokud se dokážeme zbavit dost lidí, pak se náš způsob života může stát udržitelnějším.

Výzbroj

Hlavní zbraň: AK47 (WASR 10) – Uvědomil jsem si docela rychle, že to není skvělá volba, protože se jedná o civilní verzi AK47. Není navržena tak, aby rychle střílela náboje, masivně se přehřívá asi po 100 ranách vystřelených rychle za sebou. Budu muset použít teplovzdornou rukavici, abych tuhle nevýhodu obešel.

Kulka 8m3: Tato střela, na rozdíl od téměř jakékoliv jiné kulky ráže 7,62×39, se ve skutečnosti fragmentuje jako pistolová dutá střela, když dojde k výstřelu z AK47, ale za cenu penetrace. Penetrace je stále přiměřená, ale ne tak vysoká jako normální střela AK47. AK47 je rozhodně špatná volba bez tohoto designu kulek, a může být špatná i s ním.

Další zbraň (pokud ji seženu): AR15 – Skoro všechny variace této zbraně se nezahřívají tak rychle jako AK 47. Kulka této zbraně není navržena tak, aby se fragmentovala,  místo toho se vrtí uvnitř zasaženého cíle a způsobuje smrtelné zranění. Tato zbraň je pravděpodobně lepší, ale chtěl jsem prozkoumat různé možnosti. AR15 je pravděpodobně nejlepší zbraň pro vojenské aplikace, ale nejedná se o vojenskou aplikaci. Bude to zkouška, která je smrtelnější, ať už jde o fragmentaci nebo vrtění. Nestrávil jsem vůbec mnoho času přípravou na tento útok. Možná tak měsíc, pravděpodobně méně. Musím to udělat dříve, než ztratím nervy. Přišel jsem na to, že nedostatečně připravený útok a manifest je lepší, než žádný útok a žádný manifest

Reakce

Statisticky, miliony migrantů se vrátily do svých domovských zemí, aby se znovu setkaly se svými rodinami. Když se přestěhovali do Ameriky, ztratili kontakt. Přicházejí sem jako ekonomičtí přistěhovalci, nikoliv z azylových důvodů. Je to povzbudivé znamení, že hispánská populace je ochotna se vrátit do svých domovských zemí, pokud budou mít správný motiv. Podnět, který já a mnoho dalších vlasteneckých Američanů učiníme, jim důvod poskytne. Tím se odstraní hrozba hispánského hlasovacího bloku, který má nahradit miliony nenarozených dětí amerického baby boomu. To také umožní, aby si elity, které provozují korporace, uvědomily, že není v jejich zájmu pokračovat v nasírání Američanů. Firemní Amerika nemusí být zničena, ale je třeba jí ukázat, že stojí na nesprávné straně historie. Že pokud se nepodvolí, budou zlomeni.

Osobní důvody a myšlenky

Celý svůj život jsem se připravoval na budoucnost, která v současné době neexistuje. Práce mých snů bude pravděpodobně automatizovaná. Hispánci převezmou kontrolu nad místní a státní vládou mého milovaného Texasu a změní politiku tak, aby lépe vyhovovala jejich potřebám. Přemění Texas do nástroje politického převratu, který urychlí zničení naší země. Životní prostředí se rok od roku zhoršuje. Pokud si z tohoto dokumentu nic neodnesete, nezapomeňte na toto: NEČINNOST JE TAKÉ VOLBA. Nemůžu už nést ostudu nečinnosti, protože vím, že naši zakladatelé otcové disponovali právy potřebnými k tomu, aby mě zachránili na pokraji před zničením naší země. Naši evropští soudruzi nemají ukotvené právo na zbraně, aby odrazili nájezdy milionů útočníků, kteří zamořují jejich země. Nemají na výběr, jen mohou sedět a sledovat, jak jejich země hoří.

Amerika může být zničena pouze zevnitř. Pokud naše země padne, bude to vina zrádců. Proto považuji své činy za bezchybné. Protože se nejedná o akt imperialismu, ale o akt zachování. Amerika je plná pokrytců, kteří budou odsuzovat mé kroky jako pouhý důsledek rasismu a nenávisti vůči jiným zemím, a to i přes rozsáhlé důkazy o všech problémech, které tito nájezdníci způsobují a způsobují. Lidé, kteří jsou pokrytci, protože podporují imperialistické války, které způsobily ztráty desítek tisíce amerických životů a nevýslovný počet civilních životů. Argument, že masová vražda je v pořádku, když je provedena státem, je absurdní. Naše vláda zabila mnohem více lidí pro mnoho méně.

I když by jiné cíle ne-migrantů měly větší dopad, nemohu se přinutit zabít své americké spoluobčany. Dokonce ani Američany, kteří tvrdohlavě jdou za zničením naší země. I když jsou nestydatí míchači ras, masivní znečišťovatelé, nenávidí naše společné hodnoty atd. Jednoho dne uvidí, jakou chybu způsobili. Buď ji uvidí, když američtí vlastenci nedokážou reformovat naši zemi a ta se zhroutí, nebo když ji zachráníme. Uvidí však chybu svých způsobů. To vám garantuji.

Jsem proti smíchání rasy, protože ničí genetickou rozmanitost a vytváří problémy s identitou. Taky proto, že je to zcela zbytečné a sobecké. Hispánci druhé a třetí generace tvoří mezirasové svazky mnohem rychleji, než je průměr. Ještě jeden důvod je poslat je zpět. Kulturní a rasová rozmanitost je z velké části dočasná. Kulturní rozmanitost klesá s tím, jak silnější a/nebo přitažlivější kultura převyšuje tu slabší a/nebo nežádoucí. Rasová rozmanitost zmizí, jakmile proběhne buď smíšení ras, nebo genocida. Myšlenka vyhoštění nebo vyvraždění všech nebílých Američanů je však příšerná. Mnoho jich tady bylo tak dlouho jako běloši, a udělali tolik, aby vybudovali naši zemi. Nejlepším řešení prozatím by bylo rozdělit Ameriku na konfederaci s alespoň jedním územím pro každou rasu.

Toto fyzické oddělení by téměř odstranilo smíchání ras a zlepšilo by společenskou jednotu tím, že každé rase by bylo uděleno právo na sebeurčení na svém příslušném území. Moje smrt je pravděpodobně nevyhnutelná. Pokud mě policie nezabije, pravděpodobně mě zastřelí někdo z nájezdníků. Zajetí v tomto případě je mnohem horší než smrt během střelby, protože stejně dostanu trest smrti. Ještě horší je, že budu žít s vědomím, že moje rodina mnou pohrdá. Proto se nehodlám vzdát, i když mi dojde munice. Pokud mě zajmou, bude to proto, že si mně nějak podmanili.

Nezapomeňte: není zbabělé sbírat ovoce z nízkých větví. Jinými slovy, neútočte na těžce střežené oblasti, které naplňují vaše fantazie super vojáka ze hry Call of Duty. Zaútočte na nízko chránění bezpečnostní cíle. I když byste mohli palebnou silou přestřílet hlídače nebo policistu, pravděpodobně vás porazí ve výstroji, výcviku a v počtech. Nezahoďte svůj život útokem na zbytečně nebezpečný cíl. Pokud je cíl příliš nebezpečný, žijte, abyste mohli bojovat i další den. Moje ideologie se za několik let nezměnila. Moje názory na automatizaci, imigraci a ostatní útočí na Trumpa a jeho prezidentskou kampaň. Dávám to sem, protože někteří lidé budou vinit prezidenta nebo některé prezidentské kandidáty z útoku. Toto není ten případ. Vím, že média bude o mně pravděpodobně stejně říkat, že jsem bílý supremacista a budou obviňovat Trumpovu rétoriku. Média jsou nechvalně proslulá svými falešnými zprávami. Jejich reakce na tento útok to pravděpodobně jen potvrdí. Mnoho lidí si myslí, že boj o Ameriku je již ztracen. Nemohli se více mýlit. Toto je jen začátek boje o Ameriku a Evropu. Je mi ctí vést boj, abych získal zpět svou zemi před jejím zničením.

Překlad ze stínové kopie 8Chanu: [2]

Spojené státy budou rozděleny do konfederace podle etnického klíče a práva ras a národů na sebeurčení. Tohle je v manifestu, hlavní a svatý grál sionistické globalizace při rozbíjení USA

Jak sami vidíte, teď už je naprosto jasné, proč americké globalistické internetové firmy začaly tak masivně a brutálně cenzurovat tento manifest. Není totiž v ničem brutální, není v ničem skandální, není v ničem nacistický, není v ničem ani rasistický, nevyzývá ke genocidě a vraždění, vyzývá totiž k reformě USA do modelu Konfederace podle systému rozdělení půdy a území jednotlivým etnickým rasám a národům. Jenže, to je hlavní cíl plánu globalistů v USA!

Patrick Wood Crusius tak vyzval k úplně tomu samému, co se nachází v Kapitole XI v projektoru jedné z iterací globalizovaného světa, kde Spojené státy jsou rozděleny celkem na 13 různých oblastí, které jsou rozděleny podle lidských ras a kast. Není mi vůbec jasné, jestli k tomuto pohledu přišel pouhou dedukcí, anebo zda-li měl možnost nahlédnout do projektoru a psychicky neunesl a nezvládl, co tam spatřil. Patrick Wood Crusius v textu správně uvádí všechny procesy likvidace bílé rasy, ale samozřejmě to hlavní tam chybí. Patrick Wood Crusius totiž v manifestu neuvádí, kdo stojí za globalizací a kdo řídí tyto procesy.

Plán globalistů na rozbití USA do modelu konfederace.

V manifestu z těchto procesů migrace v USA obviňuje korporace a obě hlavní americké politické strany v Kongresu, jenže to jsou všechno pouze ruce a nohy globalizace, ale ne hlava. Autor se tak zcela vyhnul tomu, že jeho slovy popsaná autogenocida v USA, kterou prosazují bílí politici v Demokratické straně a bílí politici v Republikánské straně, a propagují to bílými muži vlastněná americká média a bílé banky, ve skutečnosti postrádá informaci o světovém sionismu, jehož je globalizace a spolu s ní etnická migrace hlavním nástrojem na provedení genocidy bílého muže a bílé ženy. V manifestu se Crusius dostává i k tématu 4. průmyslové revoluce, tedy k tématu automatizace a robotizace ve společnosti. Dostal se i k univerzálnímu základnímu příjmu ve společnosti. Dostal se k procesu simplifikace ve školství, k devalvaci vzdělání.

Jeho manifest je sumarizací situace americké společnosti, ale střelba a zabíjení k manifestu vůbec nesedí, něco je špatně na celé příběhu

S tímto manifestem mám jeden zásadní a velký problém. Není totiž autentický ve smyslu znalostí a chápání procesů. Patrick Wood Crusius totiž v dokumentu píše analyticky jako někdo, kdo studuje procesy řízení, ale vzápětí do toho vsune naprosto šílený nápad vít zbraň a jít střílet etnické přistěhovalce. Tohle prostě neprovede člověk, který studuje procesy řízení, protože kdokoliv je začne studovat, tak pochopí, že procesy zabíjení, tedy řízení na 6. prioritě, jsou procesy pro debily, protože globalizace, včetně té migrace, je dnes řízena na vyšších prioritách, chemicko-biologické, ekonomické, mediální, kulturně-historické a světonázorově-vzdělávací. Svým činem pouze nabil globalistům do jejich kanónu a pomohl vykreslit bílé Američany jako šílené teroristy. Takže, nebyla to nakonec pouze provokace s cílem zdiskreditovat americkou alternativu? O pozadí jeho rodiny si povíme v jiném článku.

Zaměstnankyně Walmartu v El Pasu po skončení střelby.

Nicméně, když si přečtete manifest a vypustíte z úvahy ten naprosto nesmyslný úsek o výzbroji, který v tom dokumentu působí jako pěst na oko, tak vám prostě dojde, proč tento manifest je tak výbušný, a proč kvůli němu dokonce i sestřelili poskytovatele webhostingu 8Chanu, jako kdyby v dokumentu bylo něco hnusného a nebezpečného, z čeho začnete zvracet. A hle, ono (kromě té části textu o výzbroji) nic. Střelec z El Pasa tam pouze píše o své frustraci a popisuje reálie USA, kterým čelí desítky milionů Američanů každý den. Obrovské zadlužení studentskými půjčkami, devalvace středoškolského a dokonce už i vysokoškolského vzdělání, odhalení pravdy, že politické procesy řídí korporace a nikoliv americká vláda, míchání ras povede ke snížení diverzity ve společnosti.

Autor manifestu zamlčel ty, o kterých se nesmí v souvislosti s migrací, globalizací a genocidou bílé rodiny nikdy mluvit

Tím vznikne jedna jediná a zdegenerovaná smíchaná rasa. V manifestu však chybí zmínka o architektech tohoto celosvětového procesu, protože jak v manifestu sám Crusius uvádí, stejný proces probíhá i v Evropě. Architektem jsou totiž světoví sionisté. Jim patří obě politické strany v USA, jim patří americké korporace, jejich peníze platí všechny americké volební kampaně, jejich firmy vyrábí zbraně i armádu, která vraždí po celém světě, jejich banky řídí americký státní rozpočet a především jeho mamutí a astronomický státní dluh.

Pietní místo u Walmartu v El Pasu.

Kdyby skutečně Patrick Wood Crusius chápal procesy, tuto zásadní informaci by nemohl vynechat. Je to doslova slon uprostřed místnosti, ale nikdo jej nechce pojmenovat a ukázat na něj prstem. Nedivím se, že na něj neukazují mainstreamová média, která jsou v majetku tohoto slona. Ale když na něj neupozorní ani střelec, který sepíše manifest a vinu za společnost vrhá jen na prostředníky globalizace, tzn. na americké korporace, tak někde je něco špatně. Buď střelec zůstal na půli cesty a nepochopil, že globalizace je sionistický proces, anebo to chápe naopak dokonale, ale zatajil to. A proč by to dělal? Navíc se ukazuje, že zatčený střelec se vůbec nepodobá Crusiusovi, a to ani v obličeji, ani vzrůstem. Co je vlastně jeho rodina zač? To si povíme v příštím článku.

-VK-

Šéfredaktor AE News