VIDEO: Benjamin Netanyahu oznámil výstavbu nového města na Golanských výšinách, které na počest amerického uznání anexe ponese jméno Donalda Trumpa! Základní kámen bude položen 10. června a Golanské výšiny se tak stanou součástí nového území Velkého Izraele! Připojení Golan k Izraeli proběhlo bez referenda, na základě podpisu mezistátní dohody mezi USA a Izraelem. Jak je možné, že nikdo nevolá po uvalení sankcí na Izrael za připojení Golan k Izraeli, když za připojení Krymu k Rusku přiletěly mamutí sankce proti Moskvě?

VIDEO: Benjamin Netanyahu oznámil výstavbu nového města na Golanských výšinách, které na počest amerického uznání anexe ponese jméno Donalda Trumpa! Základní kámen bude položen 10. června a Golanské výšiny se tak stanou součástí nového území Velkého Izraele! Připojení Golan k Izraeli proběhlo bez referenda, na základě podpisu mezistátní dohody mezi USA a Izraelem. Jak je možné, že nikdo nevolá po uvalení sankcí na Izrael za připojení Golan k Izraeli, když za připojení Krymu k Rusku přiletěly mamutí sankce proti Moskvě?

Izraelský premiér Benjamin Netanyahu už 23. dubna tohoto roku navštívil Golanské výšiny a natočil u té příležitosti kratičké video, ve kterém nenechal nikoho na pochybách, že plán na realizaci Velkého Izraele jede na plné obrátky. Izraelský premiér totiž ve videu oznámil, že po svátku Pesach předloží ve vládě návrh usnesení na výstavbu nového města, ovšem tentokrát na Golanských výšinách. Město má být pojmenováno po Donaldu Trumpovi jako výraz poděkování izraelskému lidu Trumpově vládě za historický akt uznání svrchovanosti Izraele nad Golanskými výšinami, které Izrael okupuje na syrském území od skončení tzv. Šestidenní války z června roku 1967 a právě na den výročí ukončení této války má být položen základní kámen Trump City na Golanských výšinách [1].

Donald Trump podepsal dekret o uznání Golan jako integrálního území Izraele. Benjamin Netanyahu tleská, vlevo za ním Jared Kushner, zeť Donalda Trumpa.

Všechno to začalo 25. března tohoto roku, kdy Benjamin Netanyahu a Donald Trump podepsali ve Washingtonu mezistátní dohodu mezi vládami obou zemí, na jejímž základě americká vláda uznává Golanské výšiny jako svrchované území Izraele a integrální součást státních hranic Izraele. K podpisu dohody došlo bez souhlasu Valného shromáždění OSN a mezinárodní společenství neuznává Golanské výšiny za součást Izraele. Jedinou výjimkou jsou od této chvíle Spojené státy americké. Izrael nepotřebuje, aby Golany uznávaly ostatní země, bohatě mu totiž stačí, když je uznají USA. Donald Trump tímto vyšel vstříc židům i Židům, protože Golany jsou součástí plánovaného území Velkého Izraele a jak sionisté, tak i Židé usilovali o formální uznání a připojení Golan k Izraeli na mezinárodní scéně.

Město na severu ponese jméno cizího krále, který ponese dvě koruny

Dochází tím k naplnění jednoho z proroctví Talmudu, které hovoří o novém městě na severu, které ponese jméno cizího krále, který nese dvě koruny, ale ani jedna mu nepatří. Ty dvě koruny jsou symboly Domů Sion a Yehuda. Položení základního kamene nového města jde v souladu s proroctvími o jednotlivých krocích, které povedou k vytvoření Velkého Izraele. Všimněte si, že anexe Golan a jejich připojení k Izraeli proběhlo bez referenda lidu. Zatímco Rusové se všemožně snažili a dosud snaží prokázat a dokázat, že připojení Krymu k Rusku bylo přáním obyvatelstva na základě všelidového referenda ve světle státního převratu, chaosu a komand smrti na Ukrajině během Majdanu, tak v případě připojení Golan k Izraeli nic takového není potřeba.

Může to být napsané takhle, Bibi?

Izraelský premiér přijede do USA za Donaldem Trumpem a ten mu podepíše papír, že Izrael může Golany připojit ke svému území. A všichni mlčí. V první řadě mlčí Evropská komise a Brusel. Mlčí lidskoprávní organizace v Evropě. Mlčí neziskový sektor. Mlčí think tanky. Mlčí vlády evropských zemí. Mlčí mediální analytici a různí Františkové Vrábelové. Mlčí instituty. Mlčí rádia a televize. A co je skandální, mlčí i alternativní politici. No, to se nelze divit, když někteří z nich dováží vína z Izraele.

Izrael si tak 25. března za požehnání USA připojil cizí území k Izraeli, čímž porušil mezinárodní právo na úkor Sýrie. A nikde není žádný protest. Nikde neslyšíme výzvy politiků k uvalení sankcí na Izrael. Všichni mlčí, protože se řídí heslem, že co je dovoleno pánovi, není dovoleno kmánovi. Když si Izrael připojí území v rozporu s mezinárodním právem, bez referenda a mezinárodního uznání, je to v pořádku. Když si občané země v referendu odhlasují připojení k Rusku, je z toho mezinárodní skandál a nekonečné sankce.

Americké banky v rukách sionistů chtějí mít jistotu investic při výstavbě nových židovských osad na okupovaných územích

Výstavba nového města na Golanech bude vycházet z dosud nerealizovaných plánu z roku 1992, kdy na místě měla stát osada s názvem Bruchin a nedaleko se již nachází osada Kela Alon. Jenže dosud byla výstavba osad na Golanech velmi nepopulární a nejistá, protože Izraelci a developeři neměli jistotu investic do výstaveb, protože reálně hrozilo, že v rámci mírových procesů v budoucnu se Golany vrátí zpět Sýrii. Jenže, podpisem mezistátní smlouvy mezi Izraelem a USA se to mění, protože ve chvíli, kdy USA oficiálně uznaly Golany za integrální součást Izraele, tak v tom okamžiku ani americké banky nebudou mít problém poskytovat financování na výstavby nových osad a měst na Golanských výšinách. A je to vymyšlené velmi chytře na nosatý způsob uvažování. Ptáte se, proč? Rád vám to vysvětlím.

Benjamin Netanyahu při návštěvě Golan.

Až dosud totiž developeři a banky společně riskovali, když realizovali výstavby osad na okupovaných územích, protože v případě vrácení území jiné samosprávě nebo jinému státu by se investice dostaly do stavu právní nejistoty, protože v mezinárodním právu je výstavba budov na okupovaných územích považována za černé stavby. Docházelo tak k tomu, že do výstavby osad se zapojovaly jen čistě izraelské banky, obvykle financované z peněz ruských Židů. Většinu bankovních ústavů v Izraeli ovládají ruští oligarchové židovského původu, právě proto existuje tak těsně a pro někoho nevysvětlitelné spojení mezi Tel Avivem a Moskvou, kdy ani Vladimir Putin se netroufá ani slovem kritizovat Izrael a Benjamina Netanyahua.

Banky v Izraeli dosud kontrolují cizinci, většinou ruští Židé

Je to komplikované, protože ruští oligarchové, kteří drží ekonomiku a průmysl Ruska nad vodou, jsou všechno Židé a členové Ruského židovského kongresu. Po pádu Sovětského svazu nemá ani smysl mluvit o ruském průmyslu jako o ruském, ale pouze jako o židovském. To je největší tajemství dnešního Ruska, o kterém se bohužel mlčí a ani různí populární analytici z Ruska se do tohoto tématu nechtějí pouštět, protože je to velmi nebezpečné mluvit v Rusku o Židech a jejich moci, majetcích a vlivu na procesy řízení v Kremlu. Proto si vzpomeňte na událost, kdy v Sýrii došlo k sestřelení ruského průzkumného letadla syrskou raketou, která ale mířila na izraelské stíhačky, které se za ruské letadlo schovávaly jako za ochránce. Psali jsme o tom zde.

Donald Trump a Benjamin Netanyahu.

Nikdo jiný by si to nedovolil schovávat se v napadeném vzdušném prostoru suverénní země za vojenské letadlo spojence, který v zemi poskytuje ochranu. Izraelští piloti měli samozřejmě informace o tom, že Rusové mají zakázáno střílet na izraelské stroje, zákaz údajně pochází přímo z Kremlu. Právě proto následné a mírné prohlášení Vladimira Putina zvedlo takový poprask v ruském generálním štábu, protože původní výroky Vladimira Putina na adresu Izraele byly pouze v tom rozměru, že šlo o nešťastnou událost. Teprve poté, když rodiny po zahynulých vojácích v průzkumném ruském letadle spustily povyk a ruská bulvární média začala kauzu rozmazávat, došlo k druhému prohlášení z Kremlu, kde již byla přítomná tvrdá kritika Izraele. Napodruhé už byla reakce odpovídající.

Uznání Golan ze strany americké vlády nastartuje příliv amerických bank do Izraele s cílem rozjetí hypotečního businessu na Golanských výšinách, kde je nejvíce volných parcel v celém Izraeli a přitom nejde o písečnou poušť

Jenže přesně tyto vztahy mezi Izraelem a Ruskem odhalují ten zásadní problém, kterému čelí sionisté v Izraeli. Jejich snahou je ovládnout Izrael americkými bankami. Až dosud se banky bály rozjíždět v Izraeli hypoteční business, protože to bylo velice riskantní s ohledem na neustálé pokusy o mírové procesy Izraele se sousedními zeměmi, které mohou vyústit v navracení okupovaných území. Jenže Donald Trump dal americkým bankám do ruky tolik toužebně očekávaný papír, totiž oficiální uznání Golan jako součást hranic Izraele ze strany americké vlády. Je úplně jedno, jestli v budoucnu Donald Trump odejde z Bílého domu a dostane se tam někdo jiný, protože banky budou mít v ruce oficiální dokument americké vlády.

Ministr zahraničí USA Mike Pompeo a premiér Izraele Benjamin Netanyahu.

Pokud by v budoucnu USA svůj postoj změnily a přestaly by Golany uznávat a došlo by třeba k vrácení Golan Sýrii, americké banky zažalují o náhradu škody americkou vládu, které uznala Golany za integrální součást Izraele, a tím pádem vyslala investorům a bankám v USA vzkaz a signál, že investování peněz do Golanských výšin je bezpečné a oficiálně ukotvené americkou vládou. Sionisté potřebují získat větší kontrolu nad výstavbou osad v Izraeli skrze systémy financování

Jeruzalém hlavním městem Izraele, Golany úspěšně připojeny k Izraeli, výstavba 3. Chrámu je na spadnutí… realizace Velkého Izraele jede naplno

Donald Trump sice pracuje ve prospěch Židů, jenže stejně jako Vladimir Putin pracuje ve prospěch Domu Yehuda a obecně chasidských Židů. A ti sice také chtějí Velký Izrael a Jeruzalém za hlavní město Izraele, takže do té chvíle pracují oba prezidenti ve prospěch obou domů, ale jakmile dojde na otázku světové vlády, osud Izraele a Jeruzaléma se dramaticky liší představách židů a Židů. Chasidská Rus vidí Jeruzalém jako hlavní město Světa a nové globalizace na ose Východ-Západ, sionisté vidí pro změnu Izrael v troskách a naplnění proroctví o Holokaustu 2.0, na jehož konci bude ze světových sionistů nedotknutelná světová elita nad celým světem, která bude vládnout odevšad a přitom odnikud, protože jejich vláda nebude laickým okem vidět.

Trumpův dekret o uznání Golan.

Proto výstavba Trumpova města na Golanech je potvrzením procesů o budování Velkého Izraele za oficiální podpory americké vlády, čemuž se žádná vláda v Evropě a nikde jinde na světě neodvažuje odporovat, kritizovat tento proces, označovat ho za nezákonný. Prostě úplně postačí, když si Izrael pořídí ochranu světové velmoci, kterou loutkově ovládá. V takovém případě se nemusí Izrael ohlížet na mezinárodní právo, protože mu nehrozí sankce ani od USA, tak stejně tak ani od Ruska, protože Izrael je řízen etnickými cizinci, a je úplně jedno, jestli mají ruské, americké nebo německé pasy. Sankce se uvalují pouze na ty země, které nejsou součástí plánu Velkého Izraele. Okupovat a připojovat cizí země a cizí území je dovolenou podle Talmudu pouze židům a Židům. Nikdo jiný toto právo nemá. Proto si nedělejte iluze o mesiáších, žádní totiž nejsou a žádní nepřijdou. Existují pouze ti, kteří jsou Židé, a ti, kteří se za ně prohlašují, někdy i za pozornosti médií. Žádné sankce na Izrael nepřijdou.

Sankce proti Rusku jsou nástrojem války sionistů proti ruským Židům, kteří kontrolují Rusko a velkou část politických procesů v Izraeli. A tuto válku bojuje Rusko jako ochranný medvěd chasidských Židů, zatímco USA bojují na opačné straně proti Rusku jako útočná pěst světových sionistů. Golany a Krym jsou příklady kontradikce a pokusného testu světové globalizace. Když si území připojí Izrael, co se stane? A když si území připojí Rusko, co se stane? Doufám, že je každému jasné z těchto příkladů, o co vlastně jde v oné mocenské válce mezi východem a západem. Je to válka mezi židy a Židy.

*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

ZDROJ >>