VIDEO: Konec liberalismu ve světě a Čína je loajální a seriozní partner, USA jsou nepředvídatelná hrozba! Vladimir Putin poskytl v Kremlu exkluzivní rozhovor redaktorům listu The Financial Times! Skripalova kauza je ostudou Velké Británie, nejprve Britové poslali celou rodinu špehovat do Ruska a teď Londýn řve, že se jim něco stalo! Vladimir Putin vyslal vzkaz? Svět stojí na prahu nového kola horečného zbrojení, američtí partneři nechtějí žádné smlouvy o omezení zbraní!

VIDEO: Konec liberalismu ve světě a Čína je loajální a seriozní partner, USA jsou nepředvídatelná hrozba! Vladimir Putin poskytl v Kremlu exkluzivní rozhovor redaktorům listu The Financial Times! Skripalova kauza je ostudou Velké Británie, nejprve Britové poslali celou rodinu špehovat do Ruska a teď Londýn řve, že se jim něco stalo! Vladimir Putin vyslal vzkaz? Svět stojí na prahu nového kola horečného zbrojení, američtí partneři nechtějí žádné smlouvy o omezení zbraní!

Ruský prezident Vladimir Putin poskytl exkluzivní rozhovor britskému listu The Financial Times. Rozhovor proběhl v noci přímo v Kremlu a celý záznam má údajně 90 minut. Britský list však zatím uveřejnil jen sestřih [1] toho nejzajímavějšího a toto video přinášíme v překladu s českými titulky. Ruský prezident pro britský list uvedl velmi zásadní informace, které odkrývají oponu některým souvislostem, které dosud zůstávaly ukryty. Vladimir Putin naprosto bez obalu novinářům vysvětlil fenomén Donalda Trumpa. Jeho úspěch spočívá v tom, že vystupuje jako elita, která hájí zájmy amerického lidu. To je to hlavní tajemství jeho úspěchu. Hlavní příčinou podle ruského prezidenta je smrt liberalismu ve světě, který de facto přežil sám sebe a liberalismus je mrtvá idea.

Vladimir Putin v rozhovoru.

Jenže mnohem zásadnější je Putinův výrok o tom, že největším problémem dnešního světa je fakt, že vládnoucí elity se zcela odcizily svým národům. To vidíme ve všech zemích, kde vládnoucí elity likvidují vlastní národy migrací, procesy autogenocidy, podporou deviací na genetické úrovni a národy najednou cítí, že nemají zastání u vlastních vlád a vládnoucích elit. Tento proces na Aeronetu znáte již velmi dobře, je to proces autogenocidy, jehož cílem je likvidace bílé rasy a její degenerace a smísení s jinými a méně rozvinutými rasami, aby došlo k eliminaci hrozeb, které bílá rasa představuje pro plán světového sionismu a na ukotvení globálního procesu jedné jediné světové vlády založené na korporacích a bankách, které se stanou hlavními mocenskými pilíři planety.

Na počátku srpnu se svět propadne do nového kola horečného zbrojení, kvůli americkým neoconům

Vladimir Putin se vyjádřil i k Číně, že pro Rusko je tato země čitelná a loajálním a předvídatelným partnerem, od kterého pro Rusko neplyne v současné době žádná hrozba. To s však jednoznačně nedá říct o Spojených státech, které jsou naprosto nepředvídatelné ve svém chování a představují hrozbu pro světovou stabilitu. Redaktoři se zeptali Vladimira Putina i na to, jak probíhá jednání o záchraně smlouvy INF na zákaz vývoje raket krátkého a středního doletu. Ruský prezident uvedl, že Moskva iniciovala a vyzvala USA k jednání o prodloužení smlouvy INF.

Rozhovor s redaktory The Financial Times.

Jenže ze Spojených států nepřichází žádné odezvy, je zcela zjevné, že američtí jestřábi opravdu nemají zájem smlouvu prodloužit a počátkem srpna smlouva zřejmě opravdu padne, protože od počátku února běží 6-měsíční výpovědní lhůta, kterou uplatnily USA s obviněním Ruska, že Rusko prý má nedovolené rakety středního doletu. Moskva tvrdí, že to není pravda a nabízí prohlídku svých základen amerických zbrojním inspektorům. Ti to ale odmítli se slovy, že Rusko prý už zbraně odvezlo a schovalo, takže inspektoři by nic na vytipovaných ruských základnách nenašli. Pentagon znovu vyzval Rusko, aby se přiznalo, že tyto rakety vlastní.

Nikdo se nemůže divit, co se stalo Skripalovým. Jsou to zrádci a těm se stávají špatné věci

Znovu se i rozhořela kauza Skripal, protože britská prokuratura chce po Ruské federaci, aby vydala své dva údajné agenty, kteří prý v Salisbury použili Novičok proti Sergeji Skripalovi a v blízkosti jeho domu. A na tuto otázku se zeptali i redaktoři Financial Times, jestli Vladimir Putin si myslí, že se dá v blízké době někam posunout v otázce zlepšení vztahů mezi Londýnem a Moskvou, především s ohledem na kauzu Skripal.

A reakce Vladimira Putina byla opravdu zajímavá. Nejprve uvedl, že kauza špionů nepatří do vysoké politiky a potom uvedl příměř, že obyčejný člověk vlastně ani neví, kdo to jsou Skripalovi. Je to rodina, která byla kompromitována britskou tajnou službou MI5 a z celé rodiny se stali dvojití agenti. Londýn začal Sergeje Skripala používat na sběr informací o ruské armádě, ale ruská kontrarozvědka ho nakonec odhalila a několik let si odseděl. Jeho propuštění proběhlo po diplomatické dohodě a byl deportován do Velké Británie.

Sergej Skripal se svojí dcerou Julií.

Jenže Vladimir Putin v příměru uvedl určité náznaky, které mění to, co jsme dosud o kauze věděli. Podle jeho názoru se prý jeden nemůže divit, co se Skripalovi stalo, když je zrádce a špion. Takový výrok od Vladimira Putina je zvláštní, protože to vypadá, jako kdyby šlo o vzkaz, že kdokoliv zradí svoji vlast, může dopadnout špatně.

A to je velmi podivný výrok, který by nikdo nečekal v diplomatické rovině ruského prezidenta, protože západní média tento výrok naprosto jistě použijí jako důkaz o tom,  že Vladimir Putin tím de facto vyslal vzkaz ruským špionům, že pokud někdy zradí, dopadnou stejně jako Sergej Skripal. Nelze samozřejmě s jistotou tvrdit, že toto přirovnání k člověku, který neví nic o Skripalových a začne se na to dívat z pohledu obyčejného člověka, může být prostě náhoda, ovšem Vladimir Putin neříká nic náhodně.

Vládnoucí elity se odcizily vlastním národům, a proto vítězí ve volbách lidé jako Donald Trump

Snaha o kompromitaci a zkorumpování dalších špionů běží na plné obrátky a je možné, že ruské tajné služby mají informace, že britská MI5 vyvíjí snahy k získání a přeběhnutí dalších ruských agentů a potom by to dávalo smysl, proč Vladimir Putin v rozhovoru vyslal tento vzkaz. Nijak to přitom neřeší kauz Skripal, do které zjevně je zapletena britská laboratoř v Porton Down nedaleko Salisbury, ovšem do jaké míry v tomto jde o zpravodajskou hru mezi MI5 a ruskou SVR,  to opravdu není jasné. Důležité je však to, že od ruského prezidenta zaznělo to, o čem hovoříme už velmi dlouho, že současný model liberalismu v Evropě a v USA je v koncích, protože odtržení elit od vlastních národů je procesem destrukce státních řízení, a to je přesně cílem globalistů, tzn. světových sionistů.

Donald Trump a jeho obrovská podpora u obyčejných Američanů.

Nemůžete čekat, že Vladimir Putin začne hovořit o Domu Sion a o tom, jak židovské banky a židovské nadnárodní globalizované korporace ovládají svět s cílem rozbíjení národních elit, národních států, národních kultur a národních ekonomik, protože samotný Vladimir Putin je obklopen Židy z Chabad Lubavitch v Kremlu a v poradním sboru, nicméně to málo, co pouští na veřejnost, stojí za analýzu a rozbory. Určitě jste si všimli, že procesy v ČR dosáhly dalšího zenitu.

Věra Jourová se opřela do českých seniorů, ale senioři jí poslali prostředníček… v boji proti Bruselu budou pokračovat!

Eurokomisařka Věra Jourová uvedla, že senioři by neměli být pouštěni sami k počítačům a internetu, že prý děti a vnuci by měli seniory kontrolovat [2], co čtou, jaké emaily jim chodí atd. Senioři prý věří hoaxům, které poškozují liberální hodnoty Evropské unie. K tomu lze říct jen tolik, že paní Jourová zaspala dobu. Mailové servery Zdeňka Bakaly zahazovaly tzv. nepohodlné emaily již před rokem a půl, přinesli jsme o tom články, takže k seniorům se emaily nedostaly. Jenže nedostaly se nejen emaily z Aeronetu, ale ani objednávky léků a homeopatik, které Bakalovy servery také považovaly za závadový emailový obsah.

Věra Jourová, česká eurokomisařka.

Takový liberalismus si paní Jourová můžete strčit za klobouček a my naopak vám ten liberalismus budeme rozbíjet, bourat, likvidovat, střílet do něho, až jej nakonec porazíme a strhneme a v konečné fázi bude nahrazen národním vlastenectvím a tradiční rodinou v centru veškerých hodnot a státního řízení. Politicky mrtvý liberalismus však bude v závěrečné fázi kopat, bude se snažit přežít a hlavně, bude se snažit transformovat a reformovat za pomoci řízených opozic a řízených alternativ. Budou k tomu používány mašličky s kódovými slovy jako “volný pohyb osob, zboží, služeb a kapitálu”, jenže tímto rohlíkem se nechají zreformovat a opít jenom diletanti. A senioři diletanti rozhodně nejsou. Ti mají zkušeností ze života na rozdávání.

Nejen o rozhovoru Vladimira Putina budeme hovořit dnes od 19:00 hodin na Svobodném vysílači CS v mém pravidelném pořadu. Všichni jste srdečně zváni k poslechu. České titulky v úvodním videu nahoře zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

ZDROJ >>