VIDEO: Lidovecký poslanec navrhl usnesení proti antisemitismu, místopředseda SPD vzápětí přispěchal s podporou Izraele, ale text usnesení je tajný a veřejnost vůbec nemá šanci zjistit, co je to za další šaškárnu na podporu Bibiho a jeho plánu na chystanou anexi části palestinských území na Západním břehu Jordánu! Poslanci pod čepci vyrazili na ochranu Izraele a Jeruzaléma, místopředseda SPD správně zmínil globalčiky v EU, ale úplně zapomněl, že to jsou pro změnu sionisté!

VIDEO: Lidovecký poslanec navrhl usnesení proti antisemitismu, místopředseda SPD vzápětí přispěchal s podporou Izraele, ale text usnesení je tajný a veřejnost vůbec nemá šanci zjistit, co je to za další šaškárnu na podporu Bibiho a jeho plánu na chystanou anexi části palestinských území na Západním břehu Jordánu! Poslanci pod čepci vyrazili na ochranu Izraele a Jeruzaléma, místopředseda SPD správně zmínil globalčiky v EU, ale úplně zapomněl, že to jsou pro změnu sionisté!

Ve středu 11. září si svět připomínal 18. výročí nejslavnější sionistické false flag operace v historii USA a řízené demolice paneláků v New Yorku, po jejichž zřícení židovský majitel budov vyinkasoval na pojistkách pohádkové sumy, protože Larry Silverstein uzavřel jen krátce před těmito teroristickými útoky pojistky na budovy WTC v řádech miliard dolarů. Pojišťovny mu dosud vyplatily 4,6 miliardy USD, ale v roce 2008 zažaloval americké aerolinky za škody způsobené jejich letadly a požaduje po nich dalších 12,3 miliardy dolarů, více v článku The New York Times zde. Zásadní svědectví se nepodařilo nikdy sionistům utajit, i když se o to dodnes snaží. Svědectví o tom přinesl Louis Farrakhan, šéf americké muslimské obce, který má vybudované obrovské kontakty do amerického kongresu a bezpečnostních služeb.

Louis Farrakhan, šéf americké muslimské obce.

V roce 2015 poskytl americkému listu The Washington Times výbušný rozhovor [1], kde odhalil, že klíčovou roli v událostech z 11. září 2001 sehráli izraelští sionisté. Uvádí svědectví o tom, jak mnoho židovských majitelů obchodů a kanceláří v budovách WTC dostalo ráno esemesky, že nemají chodit do práce. V blízkosti severní budovy WTC byl spatřen izraelský filmový štáb, který se přímo na ulici u jejich dodávky převlékal do tradičních arabských šatů. Americká FBI hned po útocích zatkla několik Izraelců, ale poté je evakuovala z USA do Izraele, ještě tentýž den.

Útoky z 11. září byly počátkem projektu Velkého Izraele, který vyroste na troskách rozvráceného arabského světa a Blízkého východu v chaosu. Ten plán je úspěšně realizován, a to i díky všem šábesgójům ve službách Židů a židů

Ehud Barak, zakladatel a šéf tajných operací izraelské vojenské tajné služby Šinbet, byl v ten den 11. září 2001 přímo ve studiu BBC v Londýně a ihned po nárazu 1. letadla do severní věže WTC přímo v londýnském studiu už britským divákům oznamoval jméno, že za tím stojí Usáma bin Ládin. Bylo to stejné studio BBC, které proslulo skandálem, když reportérka této stanice z New Yorku informovala v živém přenosu britské diváky, že v New Yorku právě spadla budova WTC 7.

Budova WTC 7 přitom ve skutečnosti ještě stála za jejími zády, protože přenos byl točený z mrakodrapu s výhledem na WTC 7. Video je k dispozici na YouTube, např. zde. Mrakodrap WTC 7 byl odpálen až o 20 minut později po skončení reportáže BBC. Celé 11. září tak bylo projektem na odstartování plánu Velkého Izraele za pomoci americké armády v celém regionu Blízkého východu. A sami vidíte, že ten proces se nejen v regionu od roku 2001 naplňuje, ale dokonce ten projekt získává spolupachatele i v Evropě.

Jiří Bartošek, KDU-ČSL.

Před několika dny jsme na Aeronetu přinesli článek [2] o tom, jak americký prezident Donald Trump, který je pod čepcem a pod halachou Chasidů, pomohl Benjaminu Netanyahuovi odvést pozornost od jeho výbušného oznámení na tiskovce, že v případě vítězství jeho partaje Likud v parlamentních volbách, provede jeho nová vláda anexi části palestinských území na Západním břehu Jordánu. A celý svět mlčel a mlčí. Jenže, nejde jen o mlčení politiků. Je to daleko horší.

Lidovec předložil usnesení odsuzující antisemitismus a SPD hned přispěchala s podporou Izraele, jaká se jen tak nevidí

Právě ve středu 11. září totiž došlo v poslanecké sněmovně českého parlamentu k bizarní a zdánlivě pro laiky nepochopitelné situaci. Místopředseda Okamurovy SPD Radim Fiala se totiž pohotově připojil k poslanci z Demobloku, konkrétně k lidovci Jiřímu Bartoškovi, a jménem celé SPD oznámil sněmovně, že hnutí Tomia Okamury se k navrhovanému usnesení proti antisemitismu, které lidovec Bartošek připravil, velice rádo připojí, protože SPD prý podporuje Izrael v jeho boji proti globalistům, které představuje Evropská unie.

Radim Fiala, místopředseda SPD.

V úvodu tohoto článku máte záznam vystoupení Jiřího Bartoška od Lidovců a hned po něm je tam Radim Fiala se svým stanoviskem ve jménu SPD. Sami si to video pečlivě prohlédněte, ať už konečně pochopíte, za koho vlastně kope SPD. Mně je z toho špatně a nebudu to komentovat. Problém je v tom, že Jiří Bartošek i Radim Fiala mají jarmulky a jsou na straně Chasidů, na straně Halachy, tedy slibu ochrany Izraele a Jeruzaléma. Tedy na stejné straně jako prezident Miloš Zeman.

Jenže, pokud posloucháte mé pořady na SVCS, tak vám musí dojít, že když se gójové připojí ve válce mezi židy (sionisty) a Židy (Chasidy) na jednu ze stran, je to cesta do pekel, pokud jde o národní české lidové zájmy. Cílem politika není stavět se na strany Izraele nebo proti Izraeli, ale chápat a rozumět tomu, že ve válce mezi židy a Židy se národy gójů nesmí do této války zapojovat a angažovat. Když se podíváte na úvodní video, najednou pochopíte, že SPD je rozpolcená touto válkou židů a Židů takovým způsobem, že to ani nelze popsat.

Konceptuální slepota vedení SPD? Před rokem měli na kandidátce do komunálu zednáře a globalčika, který dnes omlouvá Gretu Thunberg a chce uvalit na občany ekologické daně! Uběhl rok a SPD otočila, pro změnu teď ochraňuje stát Izrael, který globalčiky chtějí zničit

Před rokem na podzim si SPD dala do čela komunální kandidátky v Praze zednáře a sionistu [3], který razil a razí globalizaci. Stačí si přečíst jeho názor [4], kde podporuje Gretu Thunberg a školáky, kteří stávkují za ochranu klimatu, a jste doma. O tom, že je Hynek Beran globalista jako kádr zednářské lóže, o tom jsme psali jako první a bylo z toho křiku, až padaly obrazy ze zdi. Hynek Beran ve zmíněném rozhovoru dokonce navrhuje [5] uvalení ekologické daně, jako to navrhují globalisté a Greta Thunberg. Dnes SPD vyjadřuje pro změnu podporu Izraeli proti Bruselu a staví se na stranu Chasidů a prezidenta Miloše Zemana, takže proti Bruselu, proti Gretě Thunberg a proti své bývalé a zednářské komunální jedničce na kandidátce v Praze. To jsou veletoče, panečku.

Benjamin Netanyahu ukazuje plán na anexi palestinského území na Západním břehu.

Mnoho z vás potom nepřekvapí, že Jiří Kobza z SPD dováží do ČR vína z Izraele [6], protože to jde zkrátka všechno ruku v ruce. Jenže problém je v tom, že poslanci za SPD jsou v mnoha ohledech konceptuálně negramotní, protože nechápou, že když si změnili na popud Marine Le Pen v prosinci 2017 v Praze svoji volební doktrínu [7] a nechtějí už vystupovat z EU, ale reformovat ji, tak tím okamžikem se připojili na stranu sionistické globalizace. Přesně té globalizace, která usiluje o zničení Izraele a Jeruzaléma s cílem naplnění talmudického proroctví o zničení Velkého Izraele, po němž bude židům udělena vláda nad celým světem “Bohem”, který sestoupí na úpatí Chrámové hory z nebes. Jenže, SPD chce být zadobře i s Milošem Zemanem, a tak ochraňuje Izrael a Jeruzalém ve sněmovně způsobem, ze kterého se tají dech.

Usnesení proti antisemitismu má jednu podivnou souvislost, text usnesení je tajný a nikdo ho nezná, kromě několika málo zasvěcených poslanců od Lidovců a SPD?

Usnesení proti antisemitismu, které navrhuje přijmout Jiří Bartošek z KDU-ČSL, je totiž tajné. Text usnesení se nenachází nikde na serveru poslanecké sněmovny, jakkoliv jsme po něm usilovně pátrali, prostě nikde není. Samotný text dokumentu s názvem “Stanovisko Poslanecké sněmovny k sílícímu antisemitismu” totiž nikdo záměrně neumístil na web psp.cz. Jedná se o bod č. 318 projednávaný dne 11. září, ale na webu sněmovny nikde není k nalezení. A to ani ve vyhledávači sněmovních tisků [8], ani pod zpravodajem Miloslavem Janulíkem (Hnutí ANO), kterého Jan Bartošek (KDU-ČSL) uvádí v závěru svého projevu [9], ani v dokumentacích Zahraničního výboru [10].

Lubomír Volný se nad tím pozastavil, že nikdo neví, o čem se má hlasovat a jaké je znění textu. Sám ale rovněž zaujal pozici a připojil se na stranu Miloše Zemana a ochrany Jeruzaléma, včetně přesunu české ambasády. Ach jo, marnost nad marnost. Někdy mám pocit, že moje páteční pořady na SVCS jsou házením hrachu na zeď, protože lidé a politici jsou pořad konceptuálně slepí. Tak to napíšu ještě jednou: Žádný pronárodní politik, který není sebevrah, anebo naopak lokaj židů, se nesmí nikdy ve válce mezi židy a Židy přiklonit na žádnou stranu!

To znamená, žádná podpora Izraele, ani žádné útoky proti Izraeli, protože obojí vzniklo jako jeden sionistický projekt B’nai B’rith, což je nejvyšší zastřešující organizace, která dozoruje nad všemi sionistickými zednářskými lóžemi. Izrael je “pituy”, to znamená vábnička. Vábnička, která přitahuje útočníky a staví je na jednu stranu, a přitahuje i obránce vábničky a staví je na druhou stranu. Ty obě strany poté bojují jedna proti druhé kvůli vábničce, se kterou ale nemají obě válčící strany de facto nic společného. Konceptuální slepota znamená, že politik neví, že nesmí poslouchat volání “pituy” a stavět se na jednu z jejích stran.

Neskutečně tristní je ale situace, kdy opět SPD veřejně a neplánovaně vyslovila bianco předem souhlas s návrhem Demobloku na základě dohody s KDU-ČSL k textu, který ještě nezazněl, a navíc ani není k dispozici na serveru poslanecké sněmovny PČR. Je evidentní, že se to Demoblok deklaracemi snaží tlačit směrem k předsudečné nenávisti a chce vystavovat určitou skupinu lidí za daný názor riziku tohoto obvinění. Ještě tragičtější je situace, kdy SPD vůbec nepodpořila Den pro rodinu v Praze, který proběhl tento víkend, ale SPD veřejně podpořila usnesení Demobloku, resp. KDU-ČSL, jehož text nikdo ani nezná a nikde není k dispozici. Alarmující jsou slova Radima Fialy na podporu Izraele, až mi z toho tuhne krev v žilách. Tohle není normální, sleduje vůbec místopředseda SPD situaci, co se děje v Izraeli?

Izrael koncem srpna zaútočil letecky na 3 sousední země, premiér Izraele tento týden oznámil plán na anexi palestinských území, ale SPD se hlásí k usnesení na ochranu Izraele…

Koncem srpna provedl Izrael letecké údery na 3 sousední země, na Libanon, Sýrii a Irák [11]. Jednalo se o flagrantní a bezprecedentní porušení suverenity sousedních zemí a o vojenskou agresi, kterou nařídil přímo Benjamin Netanyahu. Hnutí SPD k tomu mlčelo, žádné odsouzení činu Izraele nepřišlo. Před pár dny tentýž premiér Izraele oznámil, že pokud jeho strana vyhraje volby v Izraeli, provede anexi celého pohraničního palestinského území na Západním břehu Jordánu na hranici s Jordánskem [12]. Západní břeh se tak stane vnitrozemskou palestinskou enklávou, odstřiženou od okolních zemí, doslova jako vnitrozemský koncentrák, který Izraelci budou moci vyhladovět.

Ehud Barak, bývalý premiér Izraele a šéf vojenské tajné služby Šin-Bet.

Ten plán na vyhladovění není nový, vznikl již v roce 1978 a jeho autorem je právě výše zmíněný Ehud Barak, šéf izraelského Šinbetu. Anexe části Západního břehu není první anexí, kterou Izrael v poslední době provedl. Náš server Aeronet informoval [13] už před časem, že Izrael oficiálně provedl anexi Golanských výšin na jaře tohoto roku. Anexe Golan byla provedena na základě dohody mezi Izraelem a USA, jako Michovská dohoda v roce 1938. Dohoda o syrských okupovaných Golanských výšinách, ale dohodnutá bez Sýrie. Prostě Izrael a USA se dohodly, že Golany odteď patří Izraeli. Sami proto vidíte, že od roku 2001 probíhá na Blízkém východě sionistický plán, rozvraty arabských zemí, a to vše s cílem vytvoření Velkého Izraele. A české Hnutí SPD mlčí. Ovšem v případě usnesení na ochranu Izraele SPD nemlčí, to se naopak staví do pozoru a panáčkuje před Izraelem. A tím je to dané, dámy a pánové. Není jiné cesty změny politiky než skrze rodinu a vnitřní kruh.

-VK-

Šéfredaktor AE News

ZDROJ >>