VIDEO: Loď Aquarius veze 629 migrantů do Španělska, Itálie je odmítla a po ní i Malta. Fotky ale vzbuzují obavy, mají snad migranti nějakou nákazu? Marakéšská deklarace nastartovala ve Středozemí novou migrační vlnu uprchlíků, kteří jsou povzbuzeni jejím obsahem. Neziskovky spolupracují přímo na moři s pašeráky a EU hledá cesty, jak je nasunout do našich domovů! [CZ Titulky]

VIDEO: Loď Aquarius veze 629 migrantů do Španělska, Itálie je odmítla a po ní i Malta. Fotky ale vzbuzují obavy, mají snad migranti nějakou nákazu? Marakéšská deklarace nastartovala ve Středozemí novou migrační vlnu uprchlíků, kteří jsou povzbuzeni jejím obsahem. Neziskovky spolupracují přímo na moři s pašeráky a EU hledá cesty, jak je nasunout do našich domovů! [CZ Titulky]

Začíná pomalu léto a Evropu čeká další mohutná migrační vlna. O víkendu došlo k prvnímu incidentu v Itálii, která odmítla přijmout loď Aquarius francouzské neziskové organizace SOS Méditerranée, která vezla k italským břehům 629 migrantů od břehů severní Afriky. Vylodění u italských břehů zakázal nový italský ministr vnitra Matteo Salvini. Stejný osud čeká i další loď neziskové organizace Sea Watch, která chce v Itálii vyložit dalších 800 migrantů.

Nová sezóna migrace se právě rozjíždí a pašeráci dosud spolupracovali s neziskovými organizacemi a jejich loděmi naprosto bez problémů, ve spolupráci s vládami jihoevropských států. Jenže tato spolupráce, minimálně v Itálii, po posledních volbách právě skončila. Itálie zastavuje veškerou migraci a nikoho dalšího již přijímat nebude. To představuje obrovskou hrozbu nejen pro neziskový sektor, ale především pro země EU, které odmítají migrační kvóty.

Migranti na lodi Aquarius.

Španělsko se nabídlo, že přijme loď Aquarius se 629 migranty na palubě [1], ale podle předsedy vlády jde pouze o dočasné řešení, než se rozhodne o konečném umístění těchto migrantů v EU. Ve videu, které jsem otitulkoval, můžete slyšet výroky španělského ministra zahraničí, který apeluje na Evropskou komisi, aby přijala rozhodnutí, které nařídí všem 27 zemím EU přerozdělování migrantů. Evropská komise přitom chystá podpis Dublinu IV a jen nedávno, počátkem května, došlo k podpisu Marakéšské deklarace, která zcela mění pohled na migranty jako takové a dokonce označuje migraci za lidské právo. Tyto informace se donesly pašerákům v Africe, kteří zatleskali, urychleně nakoupili stovky a stovky nafukovacích člunů a sezóna může začít, desítky tisíc migrantů z Afriky jsou právě na cestě do Evropy. Pokud vás zajímá, které neziskovky se podílí na dopravě migrantů na lodích do Evropy, přečtěte si článek zde.

Série uniklých fotografií vyvolala zděšení na německé alternativě. Vezou migranti do Evropy nějakou nákazu?

Velké obavy a značnou konspiraci však vzbuzuje série fotografií pořízená italským námořnictvem. Část migrantů z lodi Aquarius je totiž do Španělska vezena odděleně na speciální vyloďovacím člunu, který se normálně používá jako trajekt po převoz automobilů. Migranti sedí na podlaze člunu a nahoře po obvodu lodi chodí personál v chemicko-biologických ochranných kombinézách. Tyto fotografie působí naprosto bizarně a neuvěřitelně, protože dosud byly ukazovány jen fotografie přímého kontaktu s migranty.

Důvodem může být strach a obavy personálu neziskovky či italské pobřežní stráže z toho, že někdo z mužů může být nakažen nebezpečným virem. Původ virů jako je Ebola nebo Marburg se nachází právě v zemích rovníkové Afriky, odkud mnoho mužů naložených lodí Aquarius pochází a pokud u některých migrantů Italové zjistili horečku, musí preventivně počítat i s tím, že nejde jen o úžeh nebo dehydrataci, ale že může jít o hemoragickou horečku způsobenou nebezpečnými viry.

Část migrantů z lodi Aquarius byla oddělena a naložena na vyloďovací člun pod dozorem personálu v ochranných oblecích.
Odmítla italská vláda vpustit loď do přístavu opravdu jen z politických důvodů?

Prudká reakce italské vlády, že loď Aquarius nepustí za žádnou cenu do přístavu, může být tedy motivována nejen politickou odhodlaností nové vlády, ale i strachem z virové nákazy z migrantů, které loď veze. Tato spekulace je samozřejmě nepodložená, ale německá alternativa už od půlnoci řeší tyto fotografie, protože jsou opravdu podivné a neobvyklé v souvislosti s migranty. Podle posledních informací měla být část migrantů z lodi Aquarius opravdu izolována v karanténě a uvedené fotografie zobrazují jejich převoz na neurčené místo pod dozorem odborníků na chemickou a biologickou kontaminaci.

Všimněte si, jakým způsobem operátoři v ochranných oblecích migranty v trajektovém člunu obhlíží a pozorují. Takovéto fotografie vzbuzují vážné obavy, protože kromě migrace, která je hrozbou pro Evropu sama o sobě, by mohly někteří migranti zavléct do Evropy i prudce nakažlivé viry a bakterie, které Světová zdravotnická organizace zařazuje do skupiny hemoragických virů. O to nebezpečnější je i nový způsob, jakým pašeráci dostávají migranty do Evropy.

Ochranné kombinézy, masky s filtry. Přepravní člun odráží od lodě Aquarius.
Ženy a děti do každého člunu, nařídili nově pašeráci po incidentech z konce března

Preventivně jsou do každého člunu nasazeny ženy z Gabunu s malými dětmi. To je pojistka pro pašeráky, že člun nebude vrácen italskou armádou k pobřeží Afriky. Tento trik funguje a je vřele doporučován od poloviny dubna na všech webech a diskusích na internetu na webových stránkách neziskovek. Všimněte si videa v úvodu článku, kde pracovnice agentury Vysokého komisaře OSN pro migraci zdůrazňuje na kameru, že na lodi Aquarius je více jak 123 dětí.

Je to hlavní úderný argument pro přijetí migrantů. Je totiž politicky neprůchodné vracet do Afriky loď, na které jsou malé děti. Tento faktor opravdu funguje. Přímo na pobřeží Afriky jsou pašeráci organizovaní tak, že přiváží ženy autobusy spolu s dětmi odděleně od migrantů. Do každého člunu potom nasazují migranty v poměru žen s dětmi k mužům zhruba v poměru 1:3 až 1:5. Čím menší poměr, tím větší šance na dosažení italského pobřeží, protože loď s dětmi a ženami nesmí italská armáda a námořnictvo vracet.

Ženy z Gabunu a Zairu s dětmi na palubě Aquaria.

Pokud by pašeráci toto neošetřili, stalo by se něco podobného jako v březnu tohoto roku, kdy italská armáda vrátila k italským břehům několik člunů, na kterých byli pouze muži z Nigeru a dalších zemí z prostoru rovníkové Afriky. Nebyla mezi nimi ani jedna žena nebo dítě. Tento způsob migrace proto už nefunguje, takže pašeráci se dokázali adaptovat a pečlivě si přečetli Marakéšskou deklaraci, která jasně definuje migraci jako lidské právo a hlavní důraz klade na ženy a děti.

Pašeráci tedy pochopili, že migraci bojovníků a ekonomických džihádistů musí trochu rozředit na lodičkách ženami a dětmi. A podle posledních informací tato taktika opravdu funguje a od dubna zatím nebyla vrácena k africkým břehům ani jedna loď, přitom do konce května dorazilo do Itálie přes 2 tisíce člunů od začátku tohoto roku, jak včera uvedl pro italskou televizi Matteo Salvini. Sezóna migrace přes Středozemní moře je v plném proudu a  brzy můžeme čekat první Nigerijce, Gabunce a další černochy i v České republice.

Evropa bude africká do 50 let, předpovídají pesimistické odhady, pokud nedojde k deportacím migrantů, kteří už v EU jsou. Už vůbec nemá skoro cenu mluvit o těch, co teprve do EU přijdou

Španělsko si totiž tyto migranty zcela jistě nenechá a v rámci Dublinu IV je přerozdělí do dalších zemí EU ihned poté, co bude dublinský protokole ve své 4. iteraci uveden v platnost. Žádná schengenská hranice už dávno neexistuje, pašeráky, neziskovkami a Evropskou komisí organizovaná migrace ekonomických uprchlíků zachvacuje celou Evropu a hledají se pouze cesty k tomu, jak proces redistribuce migrantů rozdělit mezi všech 27 zemí EU tak, aby se jednotlivé země, které migraci odmítají, tomu nemohly nijak bránit. V celém procesu se přitom hraje vysoká hra na city a veřejné mínění. Zdůrazňují se děti a ženy na lodích, které mnohé z nich jsou znovu těhotné a budou rodit už v Evropě, mediální obraz klade největší důraz na utrpení a jakousi morální Evropy pomoci každému, kdo je na tom špatně. A protože Evropa se bude měnit, mění se i školství, výuka, procesy inkluze.

Záchranář na lodi Aquarius s malým dítětem z řad migrantů.

Evropa za 50 let bude barevná, multikulturní, prostoupená Afričany, Araby, jinými kulturami, bílý muž ve své degeneraci vlastního genomu se uchýlí do pracně budovaných bunkrů a ghett obehnaných dráty pod vysokým napětím, ale ne aby někoho udržely uvnitř, ale aby udržely venku nové majitele a obyvatele Evropy. Jak to bude vypadat v celé Evropě, to vidíme ve zmenšeném měřítku už dnes v Německu, ve Francii v Marseilles, ve Velké Británii v Leedsu, ve Švédsku.

Bílé rodiny a bílá většina se stává menšinou v jednotlivých městských čtvrtích, následuje útěk bílých rodin, na pozice starostů a primátorů nastupují Arabové, městská rada přijímá vyhlášky v souladu s Koránem a Šaríjou. Obchody bílých mužů a žen nesmí ve výlohách ukazovat alkohol, knihy zobrazující ženy, zakázány jsou obchody s vybranými druhy zvířat, pet shopy, atd. Tohle všechno už ve Velké Británii, ve Švédsku i ve Francii je dávno zavedeno.

Evropa bílého muže končí a ten tomu jenom přihlíží zpoza vrchovatého nákupního vozíku s jídlem

Největší tragédií bílého muže je jeho totální systémová apatie (TSA), což je degenerativní proces známý třeba u myší, které stoicky a nehybně ztuhnou na místě, když spatří kočku a nechají se sežrat. Syndrom je pozorovaný obvykle u 14. až 18. generace myší z jednoho vrhu, které se mezi sebou páří na úrovni incestu. Bohužel, něco podobného je nově pozorováno i u západní civilizace, jejíž průměrné obyvatelstvo vykazuje prvky TSA v reflexi na migraci arabské a muslimské kultury.

Nejlépe to dokumentují procesy ve Francii a Německu, kde v posledních volbách drtivě zvítězili právě kandidáti obhajující větší migraci a integraci multikulti. Lidé ztuhnou na místě, dívají se, jak sedm Arabů kope do číšníka na zemi v pražské Vladislavově ulici, ale nejsou schopni cokoliv udělat. Jen ztuhle stojí a hledí. Národy hledí, jak Evropu zaplavuje migrace, jak teroristé z řad migrantů podřezávají ženy, vraždí, znásilňují, provádějí teroristické útoky, ale když přijdou volby, tak jdou a volí strany, které chtějí více migrace a více globalizace. A to nelze označit nijak jinak, než jako projev TSA, který je součástí degenerativního procesu na úrovni genomu západní rasy.

Část migrantů z lodi Aquarius má typické blízkovýchodní arabské a také zakavkazské rysy. Co dělali proboha v Africe? Nejde náhodou o bývalé členy ISILu?

Právě teď v této chvíli, kdy čtete tento článek, vyplulo od afrických břehů dalších zhruba 15 člunů, které míří do Evropy. A ve chvíli, kdy nikdo z představitelů EU ani na okamžik neuvažuje o tvrdém obracení lodí pašeráků zpátky k pobřeží Afriky, protože na lodích jsou také děti a ženy, tak to znamená, že Evropa je určena k zániku v té podobě, jak jsme ji dosud znali. A proto vyrůstají všude čajovny, kebab restaurace, proto stále více hospod nabízí jako přílohu kuskus namísto rýže nebo kaše, protože trh pouze reaguje na změnu klientely, tak to bylo odjakživa od starověku.

Když ve starověku Řím obsadil část Egypta, egyptští hostinští přes noc začali nabízet ryby plněné olivami, tehdy typické římské jídlo. Dnes už i české restaurace nabízí kebab, kuskus, čajovny. Nic se nezměnilo od té doby, protože když se změní klientela, jako první na to reagují právě hospody a restaurace ve velkých městech. A hned po nich supermarkety. A pokud by lidé chtěli změnu, museli by ve volbách hlasovat opravdu zcela jinak, tedy alespoň tak, jako v Maďarsku nebo v Itálii. A to je v Česku, obávám se, v nedohlednu.

*České titulky ve vidu v úvodu článku zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

ZDROJ >>