VIDEO: Před 9 lety propagoval na ČT turistický katalog pro gaye, dnes varuje před homosexuálními sňatky! Tomio Okamura a jeho proměna z obchodníka, který vozil do Prahy gaye a pochvaloval si jejich ochotu utrácet, k politikovi a šéfovi SPD, který varuje před požadavky homosexuálů a úpadkem tradiční heterosexuální rodiny! Politici mění své názory častěji než ponožky, ale co když alternativní politik mění své fundamentální teze a pohledy na klíčové otázky národního ukotvení?

VIDEO: Před 9 lety propagoval na ČT turistický katalog pro gaye, dnes varuje před homosexuálními sňatky! Tomio Okamura a jeho proměna z obchodníka, který vozil do Prahy gaye a pochvaloval si jejich ochotu utrácet, k politikovi a šéfovi SPD, který varuje před požadavky homosexuálů a úpadkem tradiční heterosexuální rodiny! Politici mění své názory častěji než ponožky, ale co když alternativní politik mění své fundamentální teze a pohledy na klíčové otázky národního ukotvení?

Hnutí SPD se dlouhodobě staví proti legalizaci sňatků osob stejného pohlaví, což je koneckonců postoj, který bychom očekávali od jakékoli vlastenecké strany či hnutí. Postoj pro klasickou rodinu s dětmi je cosi, o čem netřeba uvažovat. SPD zřejmě nikdy nepodpoří exponované pochody Prague Pride a podobné okázalé deviace, které povyšují homosexualitu na privilegovanou a nedotknutelnou menšinu. Ta si postupnou salámovou metodou stále posiluje svá práva, která by před 20, 30 lety byla absolutně nemyslitelná.

Povšimněme si, že skrze toto kolečko jsou ve společnosti legalizované mnohé procesy, které jsou povyšované na jakési dogma, které je moderní, pokrokové a trendy. Naposledy jsme o tom psali v souvislosti s comingoutem pedofilů, kdy se vyskytujeme na začátku těchto čtyřech fází Overtonovského okna prosazování zájmů [1]. Jde o ukázkový příklad tzv. Overtonovského okna, které díky propracovaným psychomanipulativním metodám posouvá společnost přes 4 základní fáze:

A: nepřijatelné
B: myslitelné
C: doporučované
D: vyžadované

A mladý člověk s vysokoškolským vzděláním ve městě přece ukazuje cestu na rozdíl od starších osob se středoškolským vzděláním z venkova. Takto bývají interpretované moderní a pokrokové statistiky, aby se ti z venkova zastyděli, jak málo jsou vzdělaní a pokrokoví, a obdivovali se těm mladým ve městě s vysokoškolskými tituly. Jenže to nefunguje, většina Čechů je na tyto podprahové agresivní signály imunní a rezistentní. Proto nás ani vůbec nepřekvapí že hnutí SPD ústy svého předsedy odmítá legalizaci sňatků stejnopohlavních párů. Ostatně podívejte se sami na projev Tomio Okamury v poslanecké sněmovně v úterý 26. března 2019 [2].

Povšimněme si pasáže, ve které sám Tomio Okamura prohlašuje, že homosexualita není něco, co bychom měli povyšovat na standard z hlediska manželství muže a ženy, jak musíme podporovat tradiční manželství, protože ať se nám to líbí či ne, klasická rodina stabilizuje společnost, jelikož mimojiné plodí děti. V dalším projevu ze 14. listopadu 2018 Okamura důrazně upozorňuje, že poslanci chtějí zrušit manželství jako vztah muže a ženy, a nahradit ho definicí vztahu dvou lidí. Varuje před zrušením role muže a ženy, termínů jako ženich a nevěsta, což by vedlo ke zpochybnění prvku rodiny tak, jak to známe my a naši předkové už po tisíce let.

Do třetice zmiňme status na sociální síti Facebook Tomia Okamury z 28. června 2018, ve kterém prohlašuje, že hnutí SPD programově považuje za základ rodiny přirozený svazek muže a ženy. Okamura podotýká, že podle jejich názoru je sexuální orientace soukromá záležitost každého člověka. Proto nepodpoří legislativní změnu umožňující sňatky homosexuálů.

Cestovka pro gaye je zapomenuta, nově je v trendu ochrana tradiční rodiny?

Z těchto všech výroků Tomia Okamury z června 2018, listopadu 2018 a března 2019 jasně vyplývá, a potvrzují to koneckonců všichni poslanci hnutí SPD, že jsou proti sňatkům homosexuálů, pro zachování tradiční rodiny, a tedy i podporu rodin s dětmi. Okamura má figurovat jako garant těchto správných ideových postojů. Posuňme se ale do dob, kdy Tomio Okamura spoluvlastnil [3] cestovní kancelář MIKI TRAVEL PRAGUE, spol. s r.o., kterou spoluvlastní až dosud, a vystupoval jako viceprezident asociace cestovních kanceláří a agentur.

Projev Tomia Okamury na demonstraci.

Od vlasteneckého politika očekáváme, že v zásadních otázkách bude vystupovat konzistentně jak v politickém tak i v soukromém, příp. businessovém životě. Kupříkladu politik, který vystupuje proti islamizaci ČR a kandiduje za SPD v komunálních volbách, přece nebude ve svém businessu lákat arabské klienty k návštěvě lázní Darkov nebo Teplic. To dá přece rozum, nebo ne? Nicméně u Tomia Okamury jsme zůstali naprosto šokovaní jeho aktivitami v roce 2010. Nejprve se podívejte na reportáž ČT24 ze dne 16. března 2010 [4]. Video máte rovněž v úvodu tohoto článku.

V reportáži se s velkou pompou informuje o tom, že v ČR vznikl první katalog dovolených pro homosexuály, jak je tato skupina sice malá, ale zato lukrativní, a jak na skupinu homosexuálů jako první vsadila cestovní kancelář ESO Travel [5]. Manažer růžového projektu PinkGo Zdeněk Marek si pochvaloval, jak nabízejí homosexuálům dovolené v celkem 35 destinacích. A teď přichází totální rána mezi oči, a na to jsme se museli v redakci posadit. Doslova jsme museli zůstat zírat s otevřenými ústy na další pasáž rozhovoru, ve které si tehdy viceprezident asociace cestovních kanceláří Tomio Okamura pochvaloval, jak homosexuálové utrácejí více peněz než heterosexuálové.

Homosexuálové nemají děti, a proto si mohou dovolit utrácet více

Okamura dále pokračuje s tím, že z průzkumu Americké asociace cestovního ruchu vychází, že vloni utratil jeden homosexuál za svůj pobyt osm set dolarů, což je přibližně 16 tisíc korun, zatímco heterosexuál pouze 540 dolarů, což je přibližně deset tisíc korun. Homosexuálové dokonce při své návštěvě Spojených států amerických utratili sedmdesát miliard amerických dolarů.

Heterosexuální dospělí totiž podle Okamury musí utrácet i za své děti, za jejich školné, a tak je to stojí daleko víc peněz. Homosexuální páry jsou bezdětné, a tím pádem mají až zhruba o třetinu více peněz na útratu,“ dodal tehdy Okamura, a to nás dočista rozsekalo. Tomio Okamura si pochvaloval, že jsou homosexuální páry bezdětné, a proto mají až o třetinu více peněz než heterosexuální páry, které holt mají tu smůlu, že musí tu třetinu navíc vrážet do vlastních dětí, třeba do jejich školného. Pro Okamuru pak nejsou tak lukrativní, a proto Okamura pomáhal s realizací tzv. růžového businessu v ČR [6].

Tomio Okamura předsedal soutěži s migrantkami v soutěži krásy v roce 2011.

V další části rozhovoru na ČT24 si Okamura pochvaloval, jaký jsme národ bez předsudků, a proto Mekou a centrem homosexuální turistiky začínala být vedle španělských Kanárů i Praha. Proto byla podle Okamury Česká Republika třetí zemí vedle německého trhu a Velké Británie, ve které tento růžový homosexuální katalog vznikl. Okamura si dále pochvaloval, jaká jsme jako Česká Republika velice gay-friendly země, a jak prý nikomu nevadí, že něco takového v ČR vzniklo. Z toho nám v redakci doslova spadla čelist, když si uvědomíme, že Okamura sám s realizací růžového projektu PinkGo pomáhal. Podle něj to byl dobrý marketingový tah, protože se zaměřoval na klientelu, která dosud prý zacílena nebyla [7].

Okamura v rozhovoru ČT24 dále pokračoval, jak v USA zahájili velkou kampaň, ve které i na zastávkách městské hromadné dopravy byly vylepené plakáty, které lákaly homosexuální turisty k návštěvě New Yorku. Okamura dodává, že to už je zcela otevřená propagace, která svědčí o důležitosti tohoto segmentu. Z vyřčených slov je zcela patrné, že Okamurovi vůbec nevadil vzrůst trendu homosexuality v ČR, ba naopak, ještě to podporoval a pochvaloval si, jak je tento segment důležitý, a jak je třeba tuto skupinu posilovat.

Homosexuálové se prý dělí na “hard” a “soft”

Hnutí SPD staví klasickou heterosexuální rodinu jako základ rozvoje zdravého státu. SPD je proti adopcím homosexuálních párů. Proto by nám mělo přímo vyrazit dech další prohlášení Okamury v rozhovoru na ČT24, ve kterém Okamura vyvzdvihoval výhody bezdětných homosexuálních párů, kterým děti prý dokonce trošku vadí, protože homosexuálové chtějí mít klid. Homosexuálové si podle Okamury ve vybraných hotelech mohou dát pusu, držet se za ruku, a nikdo na ně špatně nehledí.

Vítězka Miss Expat 2011 v pořadu Show Jana Krause.

Okamura zašel však ještě dál a národu s klidem začal vysvětlovat, jak se homosexuálové dělí na hard a soft, přičemž zde jde především o soft skupiny. Je skutečně s podivem, že po vstupu do politiky Okamura přestal tuto homosexuální menšinu takto urputně podporovat, ba co víc, staví se naopak do pozice odpůrce zvýhodňování a posilování práv homosexuálů. V jiném rozhovoru [8] Okamura dokonce hodnotil homosexuály jako většinou vzdělané a dobře situované zákazníky, a proto je jejich útrata vyšší než u heterosexuálů, protože ti se musí starat ještě o děti. Opakuje tak v podstatě tentýž výrok jako na ČT24.

Okamura v roce 2010 okázale obhajoval homosexuály, pochvaloval si Prahu jako gay-friendly centrum homosexuální turistiky, zatímco nyní se celé hnutí SPD staví do pozice zastánců klasické heterosexuální rodiny. Tohle je taková nehorázná drzost, že už to hraničí s politickým harakiri. Očekáváme mohutnou antikampaň proti Aeronetu, jak rozvracíme SPD, jako pokaždé, když odhalíme nějakou levotu v tomto hnutí. A je jedno, zda je to před či po nějakých volbách. Ještě připomenu, že tento článek jsme úmyslně publikovali až po víkendovém sjezdu SPD, aby nás snad zase někdo neobviňoval, že něco chceme ovlivnit.

Ve společnosti je zjevná potřeba politické zpovědnice, kde by se politici zpovídali ze svých hříchů

Na to podotýkáme jen, že SPD ke svému rozvracení nepotřebuje Aeronet, dokáže to sama a bez nás. My se nebojíme prověřovat politiky, posuzovat jejich tvrzení, kriticky pohlížet na jejich činy. Politici se musejí kontrolovat každý den, protože se občanům musejí zpovídat jako v kostele v mandatorní zpovědnici. Jak máme věřit politikovi, který před pár lety obhajoval práva homosexuálů, pochvaloval si, jak utrácejí více než heterosexuální páry s dětmi, a podílel se na vytvoření růžového katalogu pro homosexuální turisty projektu PinkGo s předvybranými hotely pro homosexuály, kterým vadí děti, a chtějí mít od nich klid?

V prosinci 2017 na schůzce v Praze oznámila Marine Le Pen, Tomio Okamura a Geert Wilders změnu strategie, strany přestanou usilovat o vystoupení z EU a místo toho budou prosazovat reformu EU zevnitř.

To prostě považujeme za plivnutí do tváře všem, kteří usilují o zachování privilegovaných práv pro klasické heterosexuální rodiny s dětmi. Podívejte se sami na reportáž, ať někdo opět nefrflá, jak Aeronet rozvrací SPD. My se nebojíme pojmenovávat procesy, nebojíme se kritizovat politika, který jen před pár lety doslova tahal homosexuály do České Republiky, zatímco se nyní tváří, jak odmítá sňatky homosexuálních párů a okázale proti nim vystupuje na půdě sněmovny i mimo ni.

U Pirátů, ČSSD a dalších provařených systémových partají nás tento postoj ani nepřekvapuje. Proč bychom měli psát o stranách, o kterých se ví, že sňatky homosexuálů podporují? Jaký by to mělo význam pro voliče alternativy? To by bylo nošením dříví do lesa. Tyto systémové strany jsou provařené a drží konzistentní postoj a hlásí se k němu kontinuálně a zcela otevřeně, i když je to postoj zvrácený a vražedný. Ovšem my odhalujeme skutečnost hnutí, jehož předseda jen před několika lety obhajoval Prahu jako gay-friendly centrum, vyzdvihoval, jak homosexuálové utrácejí více než heterosexuální páry s dětmi, vysvětloval rozdělení homosexuálů na soft a hard skupiny, a pochvaloval si, jak homosexuální turistika v ČR nikomu nevadí, neboť jsme prý národem bez předsudků.

Dříve Tomiovi nevadili Miss Expat a migrantky v soutěži krásy, nevadili gayové, kteří utrácí více než hereosexuálové, uběhlo necelých 10 let a všechno je jinak

Zatímco nyní přešaltoval o 180° a brnká na konzervativní strunu práv klasické heterosexuální rodiny s tím, že homosexuálové nemají mít žádná speciální práva ekvivalentně srovnatelná s institutem heterosexuálních manželství či je dokonce převyšovat. Zkusme se čistě hypoteticky zamyslet nad tím, zda by se byl Tomio Okamura ochotný zúčastnit průvodu Prague Pride na podporu homosexuální menšiny v roce 2010? Prague Pride se začaly konat od roku 2012 na popud amerického ministerstva zahraničí a podnět vlády Baracka Obamy ve spolupráci s neziskovým sektorem, a proto jsme byli možná ušetření dalšího smutného zjištění [9].

Dnes působí tento volební billboard poněkud morbidně a sarkasticky, zejména s ohledem na situaci ve Velké Británii, která není schopna z EU odejít.

Okamura se v zájmu businessu nerozpakoval působit přesně opačně, než jak vystupuje z pozice politika dnes. Naprostý veletoč a ukázková pirueta. Na Aeronetu jsme už dávněji informovali o tom, jak se Tomio Okamura stal v roce 2008 tzv. ambasadorem Evropského roku mezikulturního dialogu (ERMD), což je globalistický projekt, který má za úkol podporovat a propagovat multikulturní charakter Evropy, včetně náboženské rozmanitosti. Tento mezikulturní dialog spolupořádala neziskovka Člověk v tísni. Také jsme informovali o tom, jak Tomio Okamura seděl v porotě soutěže Miss Expat, která měla zvolit nejkrásnější migrantku v ČR. Zvítězila černoška z Namibie. Více v článku zde.

To je v přímém rozporu s protimigračními postoji a odporem proti politickým neziskovkám, které Okamura coby předseda hnutí SPD vyjadřuje. Rozhovor na ČT24 z roku 2010 nás dočista ohromil a jen potvrdil Okamuru jako osobu, která pro business klidně bude podporovat homosexuály, politické neziskovky či migraci, když to něco hodí, něco to sype a koresponduje to se skupinou klientů, které chce zrovna oslovit. V roce 2010 to byli klienti homosexuálové, v roce 2018/2019 klienti voliči SPD. Okamura nejen že verbálně v rozhovorech tento růžový projekt PinkGo pro homosexuály podpořil, on se na jeho vytváření dokonce sám podílel, a nechyběl ani na oficiálním křtu tohoto růžového katalogu. Opravdu je to tak, důkaz máte zde.

Celostátní konference SPD a tvrdá cenzura diskusních příspěvků pro delegáty konference. Ukaž nám, o čem chceš za pultíkem řečnit, my ti to dopředu musíme posoudit

V jiném rozhovoru Tomio Okamura tento růžový katalog PinkGo pro homosexuály pochválil [10] za ojedinělý projekt v cestovním ruchu i evropském měřítku vůbec. Máme ještě vršit a kupit důkazy jeden za druhým, aby se některým poblouzněncům už rozsvítilo? V SPD to začíná opět vřít. V pražské SPD její předseda Vítězslav Novák a místopředseda Jan Čížek ruší a blokují správce a editory skupin SPD v jednotlivých pražských obvodech oblastních klubů hnutí. Opět důkazy, na které se podívejte sami.

Válka pokračuje…

Zároveň o víkendu proběhla celostátní konference SPD, ovšem témata, se kterými dovolili poslancům či delegátům vystoupit, musel být předem schválen pražským vedením. No, to je, přátelé, naprosto k smíchu! Máme informace ze šesti krajů, že delegáti, kteří chtěli vystoupit na celostátním sjezdu SPD v diskusi, museli oznámit témata svých vystoupení regionálnímu předsednictvu dopředu, poslali je do Prahy a teprve pražské pětičlenné předsednictvo téma buď povolilo nebo zamítlo.

Dovedete si představit, že byste chtěli na celostátní konferenci SPD nadnést třeba vystoupení SPD z NATO, kontroly NKÚ nejen zahraničním, ale i českým neziskovkám nad 500 tis. Kč, anebo rozšíření postoje nejen proti nelegální, ale i legální (zlegalizované) migraci? Myslíte, že by vám to regionální nebo pražské vedení nezamítlo, když chtějí znát témata vystoupení delegátů předem? Připomíná mě to ono vtipné a okřídlené úsloví, chci znát Váš názor, ale pro jistotu mě ho sdělte předem. Přesvědčte se sami ze zachyceného textu z moravskoslezského regionu předsedkyně Ireny Bláhové. My pro svá tvrzení přinášíme důkazy.

Myslíte, že by tu někdo mohl Svobodně a Přímo Demokraticky přednést téma Okamurova veletoče v postoji o tradiční rodině s dětmi a dřívější okázalé podpoře homosexuálů? Tuto otázku nám nepište do komentáře, ale na Facebookový profil Tomio Okamury. Sami se přesvědčíte o metodách, které zavádějí pro nepohodlné komentáře. Hledejte, pátrejte a přesvědčujte se sami. Aeronet pouze ukazuje směr, ovšem je na vaší intelektuální vyzrálosti, abyste se do předkládaných důkazů uměli ponořit a vyvodili si z nich jasný závěr. Jedině tak se budeme posouvat kupředu a nebudeme v horkém růžovém gay-friendly létě skákat politikům na led, po kterém bruslí mámy, tátové a jejich děti. Ten ale, jak se zdá, má značné trhliny názorové konzistence.

Voliči jsou opět tažení na vařené nudli a jejich paměť nesahá dál, než několik měsíců zpátky

Proto uvažujme v souvislostech nejen v rozmezí dvou let, nebo volebního období 4 let, ale pohlížejme na politické figurky v delším časovém rozpětí. Co dělaly dříve, co dělají teď, a jak to jde spolu dohromady? Není to od nich jen marketing nebo nosaté chucpe? Naší kontrole musí podléhat nejen mafie z TOP 09 a ČSSD, nejen neomarxisté od Pirátů a Zelených, nejen podnikatel Andrej Babiš z hnutí ANO, který bude hájit především svůj kapitál a zisky nad českými zájmy.

Musíme kontrolovat i hnutí, které samo sebe prezentuje jako vlastenecké, alternativní, konzervativní, protimigrační a prorodinné. Vidíme, jak je vše jen a pouze dokonalá mediální iluze s veselým dětským křikem, ale v pozadí si mne ruce Okamura s hard a soft gay-friendly centrem v Praze. Rozšiřujme si své informační pole s větším časovým rozsahem delším než 4 roky, do kterého budeme vybrané osoby vsazovat. Ve smršti digitálních informací si už po pár měsících nevzpomeneme na událost, která hýbala českou mediální scénou před Vánoci apod. Proto si musíme tyto věci připomínat, aby nás zase někdo neopíjel vlasteneckým rohlíčkem, obzvláště vypečeným.

Závěrem si položte jednu kontrolní otázku sami na sebe: Co by se stalo, kdyby Jakub Janda z Evropských hodnot najednou vstoupil do politiky a začal hlásat alternativu a pro-ruské a pro-národní postoje? Přistoupili byste na takovou hru s omluvou, že přece každý má právo změnit názor a jenom blbec nemění své názory? Asi tuším přesně, že byste o takového politika nezavadili ani prstem, protože byste mu prostě tu změnu neuvěřili. A tady si musíme vysvětlit jednu zásadní věc, která se často zaměňuje.

Politik samozřejmě musí mít schopnost měnit názory, pokud se v něčem mýlí. Jenže pozor, je velký rozdíl mezi změnou názoru a změnou přesvědčení. Ochrana tradiční rodiny a odpor proti homosexualismu není otázkou názorů, ale světonázorového přesvědčení. Je to otázka fundamentálního ukotvení. Pokud někdo mění názor na základě nových faktů, je to v pořádku, je to proces sebereflexe a korekce faktů.

Politik může změnit názor, ale nikdy nesmí změnit fundamentální světonázorové přesvědčení

Ovšem pokud někdo změní své světonázorové přesvědčení na otázku homosexualismu ve společnosti a během pouhých pár let se ze zastánce gay-friendly společnosti stane odpůrce homosexualismu, je to velký problém, protože se jedná o změnu fundamentálního ukotvení u politika, což je nebezpečný proces. Znamená to, že politik obrátil svůj světonázor o 180 stupňů a takové události se ve světě normálně nestávají, protože pokud je někdo schopen otočit svůj názor ve světonázorovém pohledu na úlohu tradiční rodiny, potom se asi nemůžeme divit, že takový politik je schopen i jiných změn postojů, třeba na vystupování z EU nebo z NATO. Politické strany by opravdu neměly být řízeny jako podnikatelské projekty a firmy, jak před lety tvrdil Andrej Babiš, protože v politice nelze vyhazovat na hodinu nepohodlné členy strany jako nepohodlné zaměstnance.

To bylo v roce 2017… tenkrát dávno…

A bohužel, nedávné zkušenosti z Moravskoslezského kraje, z Královéhradeckého kraje, nebo z Brna, jasně ukázaly, že náhlé rušení krajských buněk SPD probíhalo přesně jako ve firmě, bez diskuse, exekutivně, bez dialogu. Kdyby takové kroky neproběhly, mohla mít SPD nejen lepší výsledky v Evropských volbách, ale i v těch komunálních. Proto musíme oceňovat upřímnost u politiků, např. upřímnost pana gen. Hynka Blaško, který se nebál pravdivě říct, že Evropská unie je nereformovatelná a nebál se tento svůj názor publikovat.

K vnitřním rozvratům v SPD nikdy nemělo dojít, nikdy neměli odejít srdcaři, kteří toto hnutí zakládali v regionech. Příčiny najdeme v lidech ve vedení SPD a v okolí předsednictva. Svobodní zednáři, Rotariáni, bývalí členové ČSSD, TOP 09 a další, podivně sestavované kandidátky do komunálu i evropských voleb. Je potom těžké lidem radit, komu z politiků mají věřit. Když se podíváte na děsivé úvodní video v tomto článku, opravdu je potom důvěra v politiky těžko obhajitelná.

-VK-

Šéfredaktor AE News

ZDROJ >>