Víme první! Chystané usnesení poslanecké sněmovny proti antisemitismu vzniklo na popud americké organizace Anti-Defamation League, kterou v roce 1913 založila sionistická organizace B’nai B’rith, jenž je nejvyšší organizací nad zednářskými lóžemi! Andrej Babiš se v březnu při státní návštěvě v USA setkal osobně s jejími představiteli! ADL stojí za stejným usnesením i na Slovensku! Usnesení navržené Janem Bartoškem z KDU-ČSL přímo cituje úsek o Izraeli z manuálu ADL!

Víme první! Chystané usnesení poslanecké sněmovny proti antisemitismu vzniklo na popud americké organizace Anti-Defamation League, kterou v roce 1913 založila sionistická organizace B’nai B’rith, jenž je nejvyšší organizací nad zednářskými lóžemi! Andrej Babiš se v březnu při státní návštěvě v USA setkal osobně s jejími představiteli! ADL stojí za stejným usnesením i na Slovensku! Usnesení navržené Janem Bartoškem z KDU-ČSL přímo cituje úsek o Izraeli z manuálu ADL!

A je to venku! Tímto lakonickým konstatováním by se dalo říct, že cokoliv se začne dít v poslanecké sněmovně v Praze ve věci Izraele, je v tom zahraniční tlak a zahraniční iniciativa. Nejinak je tomu v případe podivného usnesení poslanecké sněmovny proti antisemitismu, které do současné chvíle je utajené a nikdo vlastně neví, jestli nejde o kopii slovenského usnesení, kterou poslanci na Slovensku přijali už před časem. Dnes jsme dostali do redakce materiály a odkazy od zdroje, který nás upozornil, že celá iniciativa pana Jana Bartoška není z jeho hlavy, ale jedná se o výsledek činnosti americké židovské neziskové organizace, s jejímiž zástupci v březnu tohoto roku v USA mluvil i premiér Andrej Babiš. Náš zdroj pochází z Úřadu vlády ČR.

Esta Gordon Epstein, prezidentka ADL (uprostřed).

Jedná se o americkou židovskou organizaci Anti-Defamation League (ADL) [1], kterou v roce 1913 založila v USA sionistická organizace B’nai B’rith (Bratrstvo smlouvy) jako organizaci, která má bojovat proti antisemitismu a zejména proti antisionismu, tedy proti myšlence světové vlády židů. Prezidentkou této neziskové organizace je od ledna tohoto roku [2] Esta Gordon Epstein (75), přičemž není jasné, jestli je v nějakém příbuzenském poměru se zemřelým Jeffreym Epsteinem, sexuálním obchodníkem s nezletilými dětmi, protože na internetu jsou veškeré záznamy o Estě Gordon Epstein vymazány a k dohledání je pouze její matka narozená v roce 1914. Neexistují dokonce ani záznamy o jejím vzdělání, informace nejsou ani na Bloombergu [3]. Neexistují informace o jejím předchozím působení a zaměstnání. Jediná informace je pouze ta, že před časem byla ředitelkou Citi Performing Arts Center Inc., což je neziskovka z Bostonu.

Andrej Babiš se v březnu setkal v USA se představiteli ADL, bavili se o Izraeli

Ve firmě Citi Performing Arts Center Inc. působí Fred Anton Seigel v pozici operačního ředitele, firma se zabývá nemovitostmi. Jenže ten samý Fred Anton Siegel je v představenstvu Edward M Kennedy Institute For The United States Senate Inc. To je organizace a think-tank amerického Kongresu. Nikde nejsou žádné informace o tom, kde se Esta Gordon Epstein ve věku 75 let vzala v čele hlavní neziskové organizace ADL pod křídly B’nai B’rith. Nedostupnost jakýchkoliv informací může posilovat domněnku, že současná prezidentka správní rady ADL má možná hodně společného s Jeffreym Epsteinem. Teoreticky může jít o starší sestřenici Jeffreyho Epsteina. Každopádně, to nejdůležitější leží úplně někde jinde.

Eva Jourová (Hnutí ANO), eurokomisařka za ČR, na sjezdu B’nai B’rith v roce 2017.

Naše redakce byla zdrojem upozorněna na tiskové oznámení [4] Úřadu vlády ČR, abychom se prý podívali, s kým se to sešel Andrej Babiš v březnu tohoto roku během státní návštěvy v USA. Premiér Andrej Babiš se dne 8. března odpoledne setkal nejprve se zástupci AIPAC. Po schůzce s vedením AIPAC následovalo setkání s představiteli Amerického židovského výboru (AJC), Národní koalice pro podporu eurasijských Židů (NCSEJ), Ligy proti antisemitismu a hanobení židovského národa (ADL) a mezinárodní židovské politické organizace B’nai Brith.Bavili jsme se o mé návštěvě v Izraeli a celkově o jejich názoru na postoje a působení České republiky v rámci Rady pro lidská práva v rámci OSN,“ řekl po setkání český premiér.

Jan Bartošek ve svém návrhu na usnesení proti antisemitismu čerpal z notiček americké židovské organizace, kterou zastřešuje nejvyšší zednářská lóže na světě, B’nai B’rith

Zdroj nás dále upozornil, abychom se zamysleli nad tím, proč navrhovatel usnesení proti antisemitismu Jan Bartošek z KDU-ČSL pověřuje za zpravodaje svého návrhu poslance Babišova vládního Hnutí ANO Miloslava Janulíka [5]. Najednou to dává všechno smysl a zapadá to perfektně do sebe. Poslanec z Demobloku a lidovec pověří člena vládní strany zpravodajstvím svého usnesení, protože premiér Andrej Babiš se v USA sešel dne 8. března prakticky se všemi židovskými organizacemi, které ve Washingtonu něco znamenají. A tak uběhne pár měsíců a najednou je v Česku ve sněmovně na stole usnesení proti antisemitismu, které přináší lidovec, ale zpravodajem návrhu je určen Babišův poslanec. Jenže, to zdaleka není všechno.

Angela Merkel dostala ocenění od B’nai B’rith za plnění Kalergiho plánu v Německu.

Když si poslechnete vystoupení Jana Bartoška ve videu zde, tak si všimněte, že argumentuje tím, že kritika Izraele se dnes stává záminkou pro šíření skrytého antisemitismu. Možná si říkáte, že pan Bartošek je hlava, když toto vymyslel. Jenže, zdroj z Úřadu vlády nás do redakce upozornil, že je to prý jinak. Jan Bartošek prý dostal noty a čerpal z oficiálních dokumentů americké ADL a důkaz prý najdeme i na Wikipedii. A tak jsme se vydali hledat na Wiki a nestačili jsme se divit [6]. ADL totiž nedávno publikovala na svém webu tento zásadní názor, který pan Jan Bartošek prostě nakopíroval do svého projevu ve sněmovně a zřejmě i do usnesení. Ten názor ADL zní takto:

Kritika konkrétních izraelských akcí nebo politik sama o sobě nepředstavuje antisemitismus. Svrchovaný Izraelský stát lze jistě legitimně kritizovat stejně jako jakoukoliv jinou zemi na světě. Je však nesporné, že existují lidé, jejichž kritika Izraele nebo „sionismu“ se používá k maskování antisemitismu.

Tento úsek na Wikipedii je zdrojován z webu ADL a z jejich článku [7]. Najednou to celé zapadá do sebe. Bratrstvo smlouvy, tedy B’nai B’rith, si všímá toho, že v Evropě pomalu lidé otevírají oči a začínají chápat, že největším nepřítelem evropských národů je sionismus, který skrytě a pokoutně organizuje, financuje a řídí migraci černochů a Arabů do Evropy s cílem naplnění tzv. Kalergiho plánu na islamizaci Evropy. Stále více lidí a také webů si všímá, že co je dovoleno Židovi, není dovoleno Jovovi. Příkladem je Krym, kde lidé na základě referenda rozhodli o připojení k Rusku a přišli za to sankce ze západních zemí. Rusové zjevně nemají právo na sebeurčení.

Antisemitismus je zpětná reakce lidí na situaci, kdy Židům a Izraeli je dovolováno něco, co není dovolováno nikomu jinému

Ale když letos v květnu Izrael provedl anexi Golanských výšin ve spolupráci s USA a za požehnání amerického prezidenta [8], tak celý svět mlčel. Žádné sankce na Izrael nepřišly. A protože s jídlem roste chuť a Benjamin Netanyahu v květnu zjistil, že svět si nechá od Izraele srát na hlavu, tak přitlačil na pilu a minulý týden oznámil, že když jeho strana Likud vyhraje dnešní volby, provede anexi dalších území, tentokrát části palestinských území na Západním břehu Jordánu [9]. A svět minulý týden zase mlčel. A co víc, někteří šábesgójové jako Jan Bartošek nebo Radim Fiala dokonce mají tu drzost vylézt ve sněmovně k mikrofonu a začít prosazovat usnesení na ochranu Izraele. To snad není možné, ti lidé jsou buď úplně tupí, anebo nemají páteř, žaludek a ani svědomí. Napište Fialovi, že takhle se alternativa nedělá. Protože zastávat se anexí Izraele, to znamená schvalovat stejné procesy jako byl Mnichov 1938.

Bibi a Donny.

Jan Bartošek připomněl aktivistickou výzvu BDS (Boycott, Divestment, Sanctions) ve vztahu k Izraeli, že prý kdokoliv šíří tuto výzvu, aby izraelské zboží (v ČR např. Soda Stream, nebo vína z Izraele, které prodává Jiří Kobza z SPD atd.) bylo bojkotováno, aby došlo ke stažení investic z Izraele a k uvalení sankcí na Izrael, tak tím prý ve skutečnosti páchá antisemitismus. Takže si to zopakujme a pokusme se na to jít logicky: Takže na Krymu si lidé v demokratickém referendu odhlasovali odtržení od Ukrajiny a připojení ke Krymu. V reakci na to přišly sankce od USA a od EU proti Ruské federaci. Budiž.

Americký prezident a izraelský premiér se podepsali pod novou Mnichovskou dohodu, Golanské výšiny byly ukradeny Sýrii

Když ale v květnu tohoto roku provedl Izrael odtržení Golanských výšin od Sýrie, žádné referendum na Golanách neproběhlo. Okupované území bylo oficiálně anektováno a připojeno k Izraeli, a to na základě mezistátní dohody. Jenže, má to jeden háček. Jde o dohodu mezi Izraelem a USA, nikoliv mezi Izraelem a Sýrií, které Golany patří. Takže, co je to? No přece Mnichovská dohoda v moderním podání. Bibi a Donny se dohodli, že USA uznají Golany jako součást Izraele, a tím bude anexe legalizována. A co na to západní země? Došlo snad k uvalení sankcí na Izrael za odtržení území Sýrie a jeho připojení k Izraeli stejně, jako byly uvaleny předtím sankce na Rusko za připojení Krymu? Ne! Nedošlo! Bylo ticho po pěšině!

Tímto dekretem uznal Donald Trump připojení Golan k Izraeli.

Přesně z těchto příčin dvojího metru světového společenství, které je pod egidou Židů a židů, vzniká antisemitismus. A mně musí hanba fackovat, když vidím Radima Fialu z SPD, jak drze vyleze ve sněmovně k mikrofonu a jménem celého klubu podpoří usnesení na obranu Izraele, který anektuje cizí území a organizace B’nai B’rith skrze svoji neziskovku ADL úkoluje českého premiéra a české poslance, aby i v ČR jako na Slovensku přijali usnesení, které lidem zakáže kritizovat jakkoliv Izrael, i když si zcela zasluhuje bojkot, stažení investic a hlavně i ty sankce, protože Izrael se chová jako stát grázlů. V květnu anektuje Golany, na podzim chce anektovat území na Západním břehu. A národy poskoků a gójů buď mlčí, anebo aktivisticky pořádají zábavné výstupy řitního alpinismu ve sněmovně v soutěži o to, kdo vleze Izraeli do řiti výše, lépe a hlouběji. Takže usnesení proti antisemitismu nám v ČR zařídila americká neziskovka ADL v čele s lidovcem, který by měl hájit křesťanství, ale ne Dům Sion, a v čele s předákem alternativy, který by měl hájit pravdu a ne izraelské anexe, které tak moc připomínají náš Mnichov 1938!

-VK-

Šéfredaktor AE News

ZDROJ >>