VÍME PRVNÍ Vysoký představitel sociální demokracie má místo svých stránek erotickou seznamku. Už v minulosti se ukázala jeho záliba v tomto odvětví

Sociální demokraté se chtějí podílet na vládě. O tom ParlamentníListy.cz psaly už před několika měsíci a všechna naše tehdejší zjištění se prokazatelně potvrzují. Kromě Petra Dolínka se hledá místo pro Jana Hamáčka a další. V hledáčku "věrných", kteří by mohli být odměněni lukrativní funkcí, je rovněž Jan Chvojka, předseda klubu ČSSD ve Sněmovně.

VÍME PRVNÍ Vysoký představitel sociální demokracie má místo svých stránek erotickou seznamku. Už v minulosti se ukázala jeho záliba v tomto odvětví
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Předseda poslaneckého klubu ČSSD Jan Chvojka.

Je tomu přitom několik let, co hackeři odhalili údajné maily socialisty Chvojky (dosud je najdete ZDE). Ty přetékaly nejen stranickými pokyny a prosbami o sehnání práce pro své okolí, ale rovněž přístupy na porno weby. Bylo jich hned několik. Hackeři pak k várce odhalených mailů uvedli: „Odplata za Ortel. Chvojka je poslanec ČSSD, který podal podnět k vyšetřování kvůli vystoupení nacionalistické kapely Ortel v soutěži Český slavík. Už kvůli takovým šmejdům musí být příště Ortel první."

Chvojka, stejně jako zbylí sociální demokraté, kauzu nechali jako obvykle vyšumět.

ParlamentníListy.cz ovšem byly upozorněny členem socdem, že na osobním Chvojkově webu se odehrávají velmi nečekané záležitosti. „Nevím, jestli je to jen dočasná chyba. Ale po kliknutí na webové stránky předsedy PK ČSSD Jana Chvojky na mne vyskakují erotické seznamky. Docela to asi vykresluje zájmy některých poslanců. Ostatně i pan předseda Hamáček prožívá..." uvedl náš skvěle informovaný zdroj detaily ze životů sociálních demokratů. Ty rozvádět nebudeme.

Nejprve jsme se tedy podívali na Chvojkův profil na webu ČSSD. Odtud vede odkaz na jeho osobní web. A co se stalo, když jsme se tam šli podívat? „Najdi erotickou schůzku v tvé blízkosti." Dále jsme v pátrání nepokračovali. Na zjevné hacknutí Chvojkova webu jsme byli upozorněni už v pátek, také v sobotu problém trvá. Nezaznamenal ho nikdo z celého početného ansámblu techniků, manažerů, poradců a dalších funkcí, jimiž se to v Lidovém domě jen hemží.

Hledáte zábavu na večer? Napadený web Jana Chvojky rád pomůže

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tomáš A. Nový

ZDROJ >>